Małgorzata Radzikowska

Popularność: 441
Bardzo dobry coach (4)
Jestem dyplomowanym coachem Akademii TROP i psychologiem. Zawodowo wspieram ludzi, którzy chcą wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. Stwarzam moim klientom przyjazną atmosferę, pełną akceptacji, która sprzyja poszukiwaniu mocnych stron, zrozumieniu siebie i akceptacji swoich niedoskonałości. W moim przekonaniu właśnie te czynniki składają się na poczucie własnej wartości, które jest kluczowym elementem pozwalającym osiągnąć w życiu to, co zamierzamy. Jeśli chcesz: popracować nad swoim rozwojem, spojrzeć na siebie z innej perspektywy, sprecyzować swoje cele i skrystalizować potrzeby, lepiej nazwać to, co jest Ci potrzebne, poprawić relacje w pracy, poprawić relacje rodzinne, lepiej się komunikować z innymi - coaching może być dla Ciebie dobrym wyborem. Moja droga do obecnego zawodu nie była oczywista. Ukończyłam historię sztuki i przez kilkanaście lat zawodowo zajmowałam się pisaniem o architekturze oraz projektowaniem wnętrz. Jednak od zawsze interesowałam się psychologią i miałam marzenie, by zająć się nią profesjonalnie. Dopiero sporo po 30-tce (jako mężatka i mama trójki dzieci) zdecydowałam się je spełnić. Ukończyłam psychologię o specjalizacji klinicznej, potem szkolenie terapeutyczne i szkołę coachów. To jest moja historia zawodowa. Mój osobisty rozwój i osobista zmiana. Integrowanie doświadczenia kilku dziedzin, łączenie życia zawodowego z prywatnym i wytrwałe dążenie do satysfakcji zawodowej, pozwala mi lepiej zrozumieć moich klientów i otaczający ich świat. Pełniej towarzyszyć im w drodze. Zawsze ku rozwojowi i zmianie. Wykształcenie: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalizacja psychologia kliniczna Szkoła Coachów Grupa TROP Szkolenie Coaching w szkole Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu I i II stopień
Kontakt
tel. bezpośrednio do coacha - 601 293 441
do Pracowni Terapeutycznej - 600 960 462
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Gdzie pracuję
Z moimi klientami umawiam się zależnie od ich potrzeb albo w gabinecie (w Pracowni Terapeutycznej na Mokotowie, gabinecie prywatnym na Sadybie) lub spotykamy się w miejscu zaproponowanym przez klienta, np. w biurze.

Opinie

Bardzo dobry coach
Wynik spotkań z Panią Małgosią uświadomił mi czym dalej powinnam kierować się w swoim życiu zawodowym, umocniły się moje mocne strony i nabrałam większej odwagi do realizacji celów. Na pewno kreatywniej i bardziej otwarcie podchodzę do rozwiązywania problemów. Mniej się waham, śmielej podejmując decyzje. Z pomocą Pani Małgosi uświadomiłam sobie, że mogę o wiele więcej niż wcześniej. Dziękuję raz jeszcze :)
27 września 2015 Kamila - Manager
Bardzo dobry coach
Gdyby istniał portal świetnycoach.pl, to tam umieściłabym moją opinię na temat pracy z Małgosią. Spotkania przebiegają w ciepłej, wspierającej atmosferze zaufania i wyrozumiałości. Z drugiej strony Małogsi nie umyka żaden nawet subtelniejszy sygnał niewerbalny, co pozwala zwrócić uwagę na własne niekonsekwencje i ukryte przekonania. Polecam pracę nad sobą w towarzystwie tej wspaniałej i mądrej osoby.
20 września 2015 Marta - freelancer wielozawodowy
Bardzo dobry coach
Otrzymałam ogromne wsparcie od Małgosi kiedy zachodziły ogromne zmiany w moim życiu zawodowym. Porzuciłam pracę i poszłam na swoje - tj założyłam swoją firmę. Dzięki Małgosi przeszłam przez to bezboleśnie , a wręcz z radością , natchniona że wszystko mogę. Małgosia nauczyła mi pracy nad sobą, tak aby realizować cele i być w pełni spełniona. Małgosiu jesteś super , mam nadzieję że dzięki Tobie wiele osób odniesie sukces, tak jak.
9 września 2015 Iwona - Właściciel spółki finansowej
Bardzo dobry coach
Pewnie nie bez powodu czytasz te słowa, a skoro tutaj dotarłeś to mogę Ci powiedzieć, że chociaż kluczowe jest poszukiwanie rozwiązania to tak naprawdę liczy się sposób w jaki je znajdziesz. Odpowiedź której potrzebujesz ukryta jest na kilku płaszczyznach emocjonalnej, umysłowej i behawioralnej, zresztą będziesz mógł je dowolnie określać i definiować bo będziesz w dobrych rękach które poprowadzą Cię we właściwym kierunku. Jeszcze raz dziękuję Ci Małgosiu.
8 września 2015 Marek - menadżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom