Małgorzata Ruchała

Popularność: 673
Bardzo dobry coach (2)
Jestem certyfikowanym coachem oraz doradcą personalnym, przeszłam wiele szkoleń, treningów ucząc się i czerpiąc inspirację od wspaniałych Coachów i Trenerów. W pracy od zawsze towarzyszy mi przekonanie, iż człowiek to kluczowy zasób firmy, to tak naprawdę odnośnik wszystkich działań, inspiracja do poszukiwań „nowego", do rozwoju, do wprowadzania zmiany.Uwielbiam towarzyszyć i wspierać klientów, podczas gdy pokonują bariery i wprowadzają ZMIANĘ w swoim życiu. Wprowadzenie zmiany nie jest łatwe spotykamy wiele przeszkód, ograniczeń... jako coach będę Cię wspierać podczas Twojej drogi, abyś nie zbaczając z objętego kursu osiągnął/ęła wyznaczony cel. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w życiu osobistym lub zawodowym, rozwiązać problem, naprawić trudną relację, wytyczyć cel w życiu, określić ścieżkę kariery… można tak wyliczać bardzo długo… Sesja coachingowa pozwala spojrzeć na własne życie, wyzwania, problemy pojawiające się na naszej drodze z różnych perspektyw, pozwala zmienić lub ulepszyć dotychczasowe schematy postępowania. Jeżeli jesteś gotowa/gotowy na rozpoczęcie niesamowitej przygody wprowadzania ZMIANY w życiu zapraszam! Coaching jest dla Ciebie!
Kontakt
tel. 602 85 72 51
Specjalizacje
Miasta
Nowy Sącz, Nowy Targ, Brzesko , Katowice, Kraków, Krynica, Limanowa, Tarnów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Małgosia korzysta z różnych narzędzi. Dobiera je do celu, momentu sesji, czy bieżącej dyspozycji. Dało mi to pewność i komfort pracy. Co ważniejsze monitoruje postępy i dba o klienta pomiędzy sesjami. Dzięki temu to co wypracowałam podczas sesji nie rozmyło się. Warto skorzystać z możliwości pracy z Panią Małgosią. Polecam!
17 luty 2016 Klaudia - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Pani Małgorzata jest genialnym coachem. Sesje prowadzi w bardzo rzetelny i profesjonalny sposób w wyjątkowo przyjacielskiej atmosferze. Wczasie spotkania właściwie nie wiesz jak, ale zmienia się cały ogląd sytuacji. Polecam!
4 luty 2016 Jacek - Specjalista ds. Sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj