Małgorzata Rymarkiewicz

Popularność: 789
Bardzo dobry coach (10)
Cechuje mnie niespożyta energia, zamiłowanie do zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży finansowej, handlowej oraz jako kierownik grupy sprzedażowej wykorzystuję w pracy coacha. Dlaczego coaching? Ponieważ daje ogromne możliwości własnego rozwoju, pozwala spojrzeć na rzeczywistość z innej strony, daje motywację, siłę do działania, pozwala odkryć na nowo zapomniane wartości, talenty, mocne strony. Przyjdź i przekonaj się sam jak działa! SPECJALIZUJĘ SIĘ W: - Coaching dla Kobiet- poszukiwanie sposobu wyrażania kobiecości i seksapilu, samoakceptacji (poszukiwanie własnego stylu), kontakt z ciałem, wyznaczenie celów i wytyczenia drogi działania,wartości w życiu ich znaczenie i wpływ na Nasze działania, mocne strony,pasja w życiu - Life Coaching - koncentruje się na osiągnięciu celów osobistych, pomaga odkrywać swój własny potencjał, przekraczać ograniczające bariery. - Coaching Diety i Fitness/Sportu- ma za zadanie uzyskać harmonię między ciałem a duchem, koncentruje się na zdrowym trybie życia i odżywiania oraz aktywności fizycznej. - Coaching Kariery- skupia się na identyfikacji posiadanych umiejętności i kompetencji. Ich analiza oraz wsparcie w wyborze dalszej ścieżki rozwojowej w konsekwencji pozwala na budowanie mocnej pozycji zawodowej. - Coaching Wizerunku - proces tworzenia lub zmiany indywidualnego stylu, pomaga tworzyć swoją "własną markę" Koszt: spotkanie na żywo (Bydgoszcz)- 100 zł Skype lub telefon - 80 zł
Kontakt
Zapraszam do kontaktu e-mail oraz telefonicznie!
Zapraszam naFB: https://www.facebook.com/MRC.LifeCoach
telefon: 661-199-974
Specjalizacje
Miasta
Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Małgorzata Rymarkiewicz przeprowadziła w firmie cykl Szkoleń. Celem tych szkoleń było podniesienie poziomu motywacji u pracowników, poznanie nowych ścieżek telefonicznej sprzedaży, skuteczne odbijanie obiekcji klientów i wypracowanie umiejętności pracy na planach. Szkolenia te w pełni zaspokoiły nasze potrzeby i oczekiwania zarówno w zakresie kompetencji prowadzącego, materiałów szkoleniowych oraz sposobu prowadzenia zajęć. Po zakończeniu cyklu szkoleń zaobserwowaliśmy znaczny wzrost poziomu sprzedaży i entuzjazmu pracowników. W przyszłości zamierzamy regularnie korzystać z usług szkoleniowych Pani Małgorzaty.
20 kwietnia 2015 Marcin - Menadżer
Bardzo dobry coach
O Gosi i o tym czym się zajmuje dowiedziałam się od znajomej, która wcześniej korzystała z jej pomocy. Na pierwsze spotkanie poszłam nieco sceptycznie nastawiona...po kilku minutach rozmowy nie dość, że poczułam, dosłownie przypływ energii, to nagle to co wcześniej napawało mnie sceptyzmem stało się całkiem logiczną formą pracy nad sobą. Gosia jest osobą bardzo miłą, ale też stanowczą.W tej kruchej osobie drzemie charyzma.Nie daje się zbyć prostymi odpowiedziami,człowiek zmuszony jest sięgnąć w głąb siebie i szczerze odpowiedzieć, co przyczynia się do lepszego samopoznania. Małgosia oprócz klasycznych pytań, stosowała też metody oparte na rysunku. Plusem tej formy pracy z couchem jest możliwość unaocznienia sobie co tak właściwie chcemy osiągnąć, jakie niewykorzystane pokłady energii w nas drzemią i jedyne co musimy zrobić(co niestety jest najtrudniejsze)to je wykorzystać.Spotkania z Gosią, to był dla mnie swoisty "zastrzyk pozytywnej energii".Poznałam siebie lepiej, umiem wskazać co jest moją mocną stroną i potrafię to wykorzystać szukając pracy. Dziękuję.
10 kwietnia 2015 Gosia - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
o Pani Gosi można powiedzieć dużo..., ale jeszcze więcej można poczuć ciepła i kreatywnej energii. Mając obniżone poczucie wartości (każdej kobiecie może się to czasem zdarzyć) dostajemy mocnego kopa i odkrywamy swoją wewnętrzną siłę. Z pewnością Pani Małgorzata zadba równocześnie o nasz rozwój wewnętrzny, fizyczny a nawet pomoże z motywacją - np. co jeść by poczuć się lepiej. Polecam gorąco!! Jedna sesja i gwarantuje że będzie chciało się więcej, jak ciasteczka !!!
19 marca 2015 Natalia - Student
Bardzo dobry coach
Spotkanie i praca z Małgosią dała mi zastrzyk energii, pozwoliła dodać wiary w siebie, spojrzeć na świat w kolorowych barwach. Młoda, naładowana pozytywną energią, dobrze znająca życie i potrzeby kobiet w każdym wieku, potrafi wydobyć to w co w nas kobietach najlepsze.
16 marca 2015 Anna - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Małgosia jako osoba to niezwykle skromna i umiejaca sluchac matka i zona. Zna zycie, jego barwne i ciemniejsze strony. Jako coach tryska dowcipem, ma duza wiedze mimo swoich młodych lat. Jest ogromnie pomocna i nie boi sie wkraczać w nowe aspekty. Uczy się poprzez naukę innych. To dar!
15 marca 2015 Iwona(42lata) - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Pani Małgosia była jedną z prelegentek na I spotkaniu w ramach Przedsiębiorczej Kobiety. Szkolenie które dla nas przeprowadziła dotyczyło radzenia sobie ze stresem. Na początku Pani Małgosia powiedziała nam o technikach radzenia sobie ze stresem oraz podzieliła się swoimi życiowymi doświadczeniami. Wraz z uczestniczkami pomagała odkryć swoje mocne i słabe strony i pokazać jak one mogą się stać ich atutami. Po spotkaniu uczestniczki mogły osobiście porozmawiać z Panią Małgosią, która jest bardzo wesołą, ciepła osobą a jej energia zaraża i zmusza do działania. :) Występ wywarł ogromne wrażenie, pozwolił się zrelaksować a także dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, które każdej z Pań bardzo przydadzą się w życiu codziennym.
26 stycznia 2015 Joanna Groszfeld -
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Małgosią odbylam godzine przed bardzo ważną dla mnie rozmową o prace , przyszlam zestresowana , nie do końca wierząca w siebie i swoje umiejętności wyszlam pełna życia pozytywnej energi z głową uniesioną do góry Gosia jest niesamowicie pozytywną osobą najlepszą w swoim fachu jaką miałam przyjemność poznać . Dla wszystkich niedowiarków którzy nie wierzą w tego typu sesje - jak bardzo taki couching może pozytywnie wpłynąć na Was na wasze życie osobiste i zawodowe proponuje spotkanie z Gosią a Tobie Gosiu bardzo dziękuje że nauczyłaś mnie wierzyć w siebie i swoje możliwości :-)
2 października 2014 Agnieszka - przedstawiciel handlowy
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Panią Małgosią Rymarkiewicz było strzałem w dziesiątkę. Poszłam z niedowierzaniem, wróciłam z wiarą w siebie. Nauczyła mnie szanować swoje potrzeby, dała mi niezłego „kopa” do działania. Wydobyła ze mnie to, czego nie zauważałam, nauczyła zwracać uwagę na szczegóły w moim życiu. Małgosię cechuje empatyczne podejście do klienta i umiejętność słuchania. Jest ona super „lekarzem duszy” i bardzo ciepłą osobą.
26 września 2014 Joanna - ekonomista
Bardzo dobry coach
Sesja z Małgosią o poranku, pełna entuzjazmu, radości i sympatii. W mojej głowie jasno określone cele spotkania; jak być lepszym menadżerem. Typowo biznesowy coaching. A tu nagle przewrót w mojej głowie o 180 stopni, wejście w tematy, które uważałam za poukładane i niewymagające jakichkolwiek analiz. Myślę, że Małgosia zasługuje na miano Coacha przez duże „C”. Dodatkowo na drugie imię powinna mieć pobudzacz neuronów. Nigdy nie sądziłam, że wyjdę z sesji tak naładowana pozytywną energią. Kiedy człowiek obraca się w temacie coachingu i pragnie by w przyszłości stanowiło to element życia zawodowego, idzie na sesję chcąc się też nauczyć czegoś dla siebie, bardzo często analizując pytania. Nie raz zdarzyła mi się sesja, gdzie wiedziałam, dokąd zmierza pytanie/zadanie/ rozmowa z Gosią było zupełnie inaczej, zapomniałam zupełnie o myśli przewodniej „biznes i nauka”. Po 30 minutach spotkania byłam gotowa na wszystko, bo czułam, że coś się ze mną dzieję, chyba coś dobrego. Nie potrafiłam zdefiniować tego, że odnalazłam w pewien sposób sedno swojego życia. Małgosia pchnęła we mnie ogromną dawkę motywacji, inspiracji (aż w domu zapytali, co brałam), ale także ustabilizowała moje myśli i dzięki temu upewniłam się, że wszystko, co w życiu robię przynosi mi szczęście i jest fundamentem przyszłości  Kompetencje, wiedza, zaangażowanie, inspiracja, motywacja, urok osobisty, chęć działania i pobudzania innych, rozwój to tylko kilka określeń, które przychodzą mi do głowy, kiedy pomyślę o sesji z Gosią. Polecam i będę robić to codziennie, ponieważ WARTO !! Adrianna Zainspirowana, Zmotywowana i Szczęśliwa
14 sierpnia 2014 Adrianna - Menadżer
Bardzo dobry coach
Praca z panią Małgosią ta zastrzyk niesamowitej energii i pozytywnego myślenia. Dzięki rozmowie z nią można odnaleźć w sobie zasoby możliwości, o jakie człowiek wcześniej siebie nawet nie podejrzewał. Niezwykle ciepła osoba, zarażająca optymizmem i uśmiechem. Polecam osobom chcącym coś zmienić w sowim życiu, a sami nie bardzo wiedzą jak się do tego zabrać:)
6 sierpnia 2014 Justyna - doradca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj