Małgorzata Szychowska

Popularność: 227
Bardzo dobry coach (3)
Coaching może Ci pomóc zarówno jeśli dopiero myślisz o zmianie jak i wtedy, gdy jesteś w jej trakcie. Dzięki niemu, dowiesz się w jaki sposób ustalać i realizować swoje cele z korzyścią dla siebie. Ty wybierasz, co jest tematem sesji, a ja będę Ci Towarzyszyć w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących Twojego życia. Sesje coachingowe ze mną zwiększą Twoją odwagę i pomogą zmienić marzenia w realne cele. Moją misją jest wspieranie Ciebie w drodze do realizacji Twoich celów prywatnych i biznesu. Chcę Ci dać odwagę do spełnienia marzeń - ich realizacja może stać się możliwa. Nie udaję. Nie buduję fałszywych wizji. Dam Ci wiedzę o Tobie i wypróbowane, sprawdzone narzędzia. Swoje marzenia możesz teraz zamienić w rzeczywistość. Decydując się na współpracę ze mną możesz zająć się poprawą swoich spraw prywatnych i zawodowych. Możesz skorzystać, jeśli: - nie wiesz co zrobić ze swoim życiem, - masz wiele możliwości a wybranie tej najlepszej jest wyzwaniem, - marzysz o poprawie sytuacji zawodowej (np. zaplanowanie nowej ścieżki zawodowej, zmiana pracy, itp.), - pragniesz zmiany w życiu osobistym (np. praca nad poprawą relacji, zaplanowanie budowy domu). Pracując z klientem między innymi: - kieruję się empatią i tworzę atmosferę zrozumienia, - ściśle przestrzegam poufności informacji uzyskanych od klienta, - zawsze kieruję się celami klienta, a nie narzucam własnych, - wsłuchuję się w obawy, cele, wartości i przekonania klienta w zakresie tego, co jest – a co nie jest możliwe, - pomagam połączyć i właściwie ocenić wiele różnych źródeł informacji oraz przedstawić interpretacje, które pomagają klientowi poszerzać świadomość, a tym samym osiągnąć uzgodnione wcześniej rezultaty.
Kontakt
+48 737 831 760
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Uczęszczam na spotkania coachingowe do Gosi. Jestem bardzo zadowolona. Otwarta, empatyczna i "życiowa". Prawdziwy trener, przy tym bardzo życzliwa i z poczuciem humoru, co sprawia, że chętnie do niej wracam. Jej trening motywacyjny- super sprawa!
10 maja 2016 Aleksandra - Pedagog/Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Gosia jest wyjątkowym coachem, potrafi zarazić ogromnym entuzjazmem. Wysoka empatia. Łatwo przy Gosi otworzyć się na współpracę, a cele osiąga się jakby "mimochodem". Ja bardzo skorzystałam na treningu motywacyjnym. Polecam!
6 maja 2016 Ania - Wykładowca
Bardzo dobry coach
Polecam Gosię ze względu na jej szczególne zaangażowanie i troskę. Praca z nią sprawia wrażenie, jakby czuła osobistą odpowiedzialność za rozwój swojego klienta. Doskonale rozumie moment, w którym akurat jesteś. I... zna odpowiedź, jak szukać rozwiązania problemu w sobie. Małgosia wyzwoliła mój wewnętrzny głos.
5 maja 2016 Justyna - marketing freelancer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj