Marcin Grzelak

Popularność: 417
Bardzo dobry coach (5)
Jestem life-coachem, absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Life Coaching - Metody wspierania relacji międzyludzkich. Coachingiem zajmuję się zawodowo, prowadzę praktykę coachingową w Warszawie. Pracuję także telefonicznie i przez skype. Na sesje life coachingowe zapraszam każdego, kto potrzebuje wsparcia stając w obliczu zmian. Pomagam wypracować skuteczne sposoby działania w bieżących sytuacjach życiowych, a także wspieram głębokie przemiany związane z poszukiwaniem swojej tożsamości i misji, „budowaniem nowego życia”. Pracując z mężczyznami w ramach autorskiego programu Coaching Męskiej Energii chętnie wspieram przemianę ich energii, wewnętrznego nastawienia, poszukiwania pasji, aby pomóc stawić czoła wyzwaniom współczesnego życia, odnaleźć radość z dalszego kontynuowania kariery i budowania domu. Pomagam znaleźć głębokie połączenie ze swoją męską naturą, wykreować nowe wzorce relacji z otoczeniem, a szczególnie z samym sobą, tak by żyć z pasją. Prywatnie jestem świadomym i spełnionym mężczyzną. Realizuję w życiu swoje pasje i trzymam kurs na swój cel. Czuję się głęboko połączony z tym, co dla mnie najważniejsze. Zapraszam do kontaktu i do umówienia się na darmową konsultację!
Kontakt
telefon: 601 258 171
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Marcin wcielił się w rolę człowieka, który we właściwy sposób wskazał mi drogę jak odnaleźć swoją piwnicę z narzędziami i jak wykorzystać znalezione tam przyrządy. Zapomniałem, że mam mapę do piwnicy i nawet działający klucz. Ponownie poznanie, odnalezienie siebie jest rzeczą dająca satysfakcję i uczuciem nowego życia. Trzeba codziennie je doświadczać, bo w rzeczywistości jest później niż nam się wydaje. A więc Panie i Panowie działamy i piszemy, dzwonimy w celu umówienia spotkania z dobrym duchen coachingu Marcinem.
16 maja 2016 Radek - Manager
Bardzo dobry coach
Polecam jak najbardziej. Marcin to bardzo sympatyczny coach z bogatym wnętrzem, otwarty na ludzi i świat. Sesje z nim to sama przyjemność z odkrywania samego siebie, pracy nad sobą i własnego rozwoju.
16 kwietnia 2016 Michał - student
Dobry coach
Inspirujący człowiek z tego Marcina:) Polecam, każdej osobie, która chce się rozwijać z doświadczonym coachem. Fajnie, że dużo czyta, bo cenię oczytanych coachów. To ważne, że czerpie wiedzę z różnych źródeł.
26 stycznia 2016 Monika - odchudzanie
Bardzo dobry coach
Na plus zdecydowanie. Człowiek na swoim miejscu, podchodzący do sprawy z wielkim sercem, modrością i cierpliwością. Polecam zdecydowanie. Naprawdę warto. Prywatnie niezwykle oczytany, kulturalny i bardzo komunikatywny wielki mały człowiek.
26 stycznia 2016 Piotr - Ogrodnictwo
Bardzo dobry coach
Polecam. Marcin łączy w sobie wielką mądrość, kompetencje i jednocześnie ogromną pokorę dzięki czemu doskonale towarzyszy w dążeniu do celów. A przy tym jest niezwykle inspirującym i pogodnym człowiekiem.
26 stycznia 2016 Łukasz - Dyrektor zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom