Marcin Grzelak

Popularność: 482
Bardzo dobry coach (5)
Jestem life-coachem, absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Life Coaching - Metody wspierania relacji międzyludzkich. Coachingiem zajmuję się zawodowo, wzbogacając metody coachingowe o narzędzia i techniki z innych dziedzin, takie jak np. Transteoretyczny Model Zmiany, Reiki, filozofia szamańska, intuicyjna praca z kartami. Obecnie pracuję tylko online i telefonicznie. Obszary pracy które najchętniej wspieram to pragnienie harmonijnego życia, poukładania swoich spraw, odnajdywania poczucia sensu i celu, odzyskanie poczucia sprawczości i kreatywnej życiowej mocy. To szerokie tematy przy których trudno skutecznie stosować gotowe recepty, dlatego w mojej pracy przyświeca mi poszanowanie indywidualności klienta - dbam o to aby stworzyć Ci warunki do odnalezienia twoich własnych rozwiązań i sposobów ich wdrożenia. Sięgam po techniki i narzędzia, które zapewniają moją neutralność i pozwalają mi wspierać moich klientów w kreowaniu takiego życia, jakiego oni pragną, zamiast dawania gotowych recept i pomysłów. Taki sposób pracy jest bardzo wspierający w procesie odzyskiwania sprawczości w życiu, poczucia kreatywnej mocy, zaufania do samego siebie. Moja praca pomaga także redukować stres poprzez umiejętność rozpoznania na jakie rzeczy chcemy mieć wpływ, a na jakie nie musimy mieć wpływu. Pozwala skoncentrować się na tym czego pragniemy a nie przejmować się rzeczami na które szkoda życia. To z kolei prowadzi moich klientów do odzyskiwania harmonii i spokoju, gdyż z punktu widzenia swoich potrzeb i mocy sprawczości są w stanie kształtować relacje z otoczeniem w satysfakcjonujący dla nich sposób. Dlatego twierdzę, że wszystko czego potrzebujesz, jest już w tobie, wystarczy to tylko odkryć. To często głęboka praca, ale niezwykle satysfakcjonująca i przynosząca wspaniałe rezultaty. Wiem też, że nie każdy czuje się komfortowo zagłębiając się w siebie, stąd też pracuję z dużą uważnością i empatią, dbam o dobre samopoczucie podczas pracy i ustalenie w jakim zakresie i z jakim tematem będziemy pracować. Nieustannie też rozwijam się, nabywam nowych umiejętności i inspiracji do pracy - wszystko w duchu wspierania harmonii życia i poczucia sprawczości. Uwielbiam też dzielić się wszystkim co mnie inspiruje i wspiera te bliskie nam tematy życia. Dlatego proponuję abyśmy pozostali w kontakcie - obserwuj proszę mój profil na Facebooku i Instagramie lub zapisz się na newsletter, abyś nie przegapił żadnej okazji do wspólnej pracy! Prywatnie jestem świadomym i spełnionym mężczyzną. Realizuję w życiu swoje pasje i trzymam kurs na swój cel. Czuję się głęboko połączony z tym, co dla mnie najważniejsze.
Kontakt
telefon: 601 258 171
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Marcin wcielił się w rolę człowieka, który we właściwy sposób wskazał mi drogę jak odnaleźć swoją piwnicę z narzędziami i jak wykorzystać znalezione tam przyrządy. Zapomniałem, że mam mapę do piwnicy i nawet działający klucz. Ponownie poznanie, odnalezienie siebie jest rzeczą dająca satysfakcję i uczuciem nowego życia. Trzeba codziennie je doświadczać, bo w rzeczywistości jest później niż nam się wydaje. A więc Panie i Panowie działamy i piszemy, dzwonimy w celu umówienia spotkania z dobrym duchen coachingu Marcinem.
16 maja 2016 Radek - Manager
Bardzo dobry coach
Polecam jak najbardziej. Marcin to bardzo sympatyczny coach z bogatym wnętrzem, otwarty na ludzi i świat. Sesje z nim to sama przyjemność z odkrywania samego siebie, pracy nad sobą i własnego rozwoju.
16 kwietnia 2016 Michał - student
Dobry coach
Inspirujący człowiek z tego Marcina:) Polecam, każdej osobie, która chce się rozwijać z doświadczonym coachem. Fajnie, że dużo czyta, bo cenię oczytanych coachów. To ważne, że czerpie wiedzę z różnych źródeł.
26 stycznia 2016 Monika - odchudzanie
Bardzo dobry coach
Na plus zdecydowanie. Człowiek na swoim miejscu, podchodzący do sprawy z wielkim sercem, modrością i cierpliwością. Polecam zdecydowanie. Naprawdę warto. Prywatnie niezwykle oczytany, kulturalny i bardzo komunikatywny wielki mały człowiek.
26 stycznia 2016 Piotr - Ogrodnictwo
Bardzo dobry coach
Polecam. Marcin łączy w sobie wielką mądrość, kompetencje i jednocześnie ogromną pokorę dzięki czemu doskonale towarzyszy w dążeniu do celów. A przy tym jest niezwykle inspirującym i pogodnym człowiekiem.
26 stycznia 2016 Łukasz - Dyrektor zarządzający
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj