Marcin Pietraszek

Popularność: 223
Moją życiową misją jest wspieranie samodzielnych przedsiębiorców w ich biznesowej drodze. Dokonuję tego na wiele sposobów: prowadzę konsultacje w Warszawie, piszę książki i artykuły biznesowe, świadczę usługi w zakresie marketingu, PR-u i mediów społecznościowych (Empemedia.pl), a także prowadzę blog biznesowy (BossBlog.pl). W każdym przypadku koncentruję się na mikro-przedsiębiorcach oraz na właścicielach małych firm. Jeśli chcesz przedyskutować swoje problemy biznesowe i pomysły z profesjonalistą, który jest nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem, zapraszam do skorzystania z oferty konsultacji biznesowych w Warszawie lub przez e-mail. Na terenie Warszawy dojeżdżam do Klienta lub umawiamy się w dogodnym miejscu. Podczas konsultacji staram się przede wszystkim poznać sytuację Klienta, jego cele, aspiracje i problemy. Jednak w przeciwieństwie do typowego coachingu, w kwestiach, w których mogę wesprzeć Klienta swoim doświadczeniem lub pomysłami, dzielę się nimi z Klientem nie oczekując, iż wszystkie odpowiedzi odnajdzie sam. Niczego nie narzucam, ale staram się, by moi Klienci otrzymywali konkretne wsparcie, przydatne informacje i realną pomoc. Wierzę w kaizen (z jego zasadą małych kroków) i w esencjalizm.
Kontakt
Na dobry początek opisz krótko swój problem w mailu, ew. zadzwoń (505-780-488).
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Książki
Jestem autorem książek: "Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce" (dwa wydania), "PRo-MOC-JA. Reklama i public relations w małej firmie", "Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce", "Czas to pieniądz. Jak oszczędzać czas i pieniądze?".
Usługi
Konsultacje dla przedsiębiorców, doradztwo dla małych i średnich firm, konsultacje marketingowe przez e-mail, personal branding.
Wykształcenie
Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim (stosowane nauki społeczne - interdyscyplinarne studia łączące wiedzę z zakresu psychologii, socjologii i antropologii, dające tytuł magistra socjologii), a także studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi w nowoczesnych organizacjach (Wyższa Szkoła Zarządzania / POU). Poza tym uczestniczyłem w kilkuletnim programie licencyjnym Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces.
blog
Prowadzę blog dla przedsiębiorców: http://bossblog.pl
Artykuły
Jestem autorem kilkuset artykułów, opublikowanych m.in. w portalach Nowy Marketing, Firmer, Bizrun, ABC (Wolters Kluwer), Mam Startup. Lista publikacji dostępna na blogu: http://bossblog.pl/w-mediach/

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom