Marcin Winiarski

Popularność: 214
Bardzo dobry coach (4)
Cześć! Nazywam się Marcin Winiarski. Jestem absolwentem akredytowanych przez Izbę Coachingu podyplomowych studiów Coaching i Mentoring na UMCS w Lublinie. Towarzyszę ludziom w odkrywaniu potencjału jaki przynosi zmiana. Wierzę w to, że każdy z nas ma wewnętrzną moc do kreowania rzeczywistości takiej, jakiej pragniemy. W wolnej chwili lubię zgłębiać wiedzę z zakresu fizyki kwantowej, rozwoju duchowego. Niedzielne poranki spędzam na wędkowaniu. Wierzę, że kluczem do sukcesu jest kompleksowe podejście do zmiany. To właśnie akceptacja zmiany przyniosła mi w życiu szczęście. Kilka lat temu podczas jednego ze spotkań firmowych na których dyrektor zarządzający ogłosił zmianę strategii i rozpoczął przemówienie od słów Heraklita z Efezu „jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”. Słowa te spowodowały, że zacząłem patrzeć na wydarzenia, które mnie spotykały z zupełnie innej perspektywy. Moja wewnętrzna ciekawość spowodowała, że zapragnąłem sprawdzić co się wydarzy, kiedy to ja będę twórcą zmiany. Jak będziemy współpracować? • Pomogę Ci przyjrzeć się swoim wartościom, potrzebom i oczekiwaniom • Jako coach będę Ci towarzyszył w Twojej drodze, a poprzez stosowanie otwartych pytań i narzędzi odkryjesz swoje zasoby. • Znajdziemy najbardziej ograniczające Cię przekonanie i zmienimy je na wspierające. • Będziemy pracować nad podniesieniem Twojego poczucia własnej wartości. • W czasie procesu ustalisz konkretne kroki i ruszysz z miejsca.
Kontakt
Zadzwoń, napisz, jak nie odbieram oddzwonię
tel. 731 230 979
Specjalizacje
Miasta
Olsztyn, Poznań, Łódź, Białystok, Lublin, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Do coachingu zawsze podchodziłem z dystansem i z lekkim żarcikiem. Spotkałem wielu, którzy imali się tym zajęciem i próbowali rozwiązywać trudne sprawy. Przez swoją osobowość Marcin jest wyjątkowy w tym zawodzie. Obecnie po odbytym cyklu spotkań coachingowych z Marcinem zmieniłem dzieki Jego podejściu zdanie na ten temat. A co najważniejsze te spotkania bardzo mi pomogły zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Nadal wracam do notatek z tych spotkań, przydają się a metody, które wypracowaliśmy wspólnie stosuje w codziennym życiu. POLECAM.
5 listopada 2023 Robert - Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo długo wahałam się z pokazaniem swoich prac szerszej publiczności. Bałam się oceniania i hejtu. Praca z Marcinem pozwoliła mi przepracować przekonania ograniczające i uwierzyć w swój talent. Obecnie swoje prace wysyłam za granicę co jeszcze pół roku temu nie było nawet moim marzeniem. Marcin podczas sesji wykazał się ciepłym wsparciem, z uważnością słuchał każdego słowa, jest cierpliwy, potrafi zadawać bardzo trafne pytania. Gorąco polecam
5 listopada 2023 Aga SmoczaNić - artystka
Bardzo dobry coach
Praca z Marcinem miała duży wpływ na zmiany, które zachodziły w moim życiu. Zmiany dotyczyły sposobu odbioru różnych aspektów i oglądu ich z różnych perspektyw. To spowodowało u mnie odrzucenie blokad, które hamowały mnie w dalszym rozwoju. Dzięki coachingowi jestem dziś inną osobą, podążam bez obaw, z nowymi planami i w zgodzie ze sobą. Marcin jako Coach jest osobą wyjątkowo uważną i skupioną na swoim kliencie, prowadzi sesje w sposób zawsze odkrywczy i inspirujący. Atmosfera jaką tworzy jest niezwykle wspierająca i przyjazna. Polecam bardzo serdecznie.
20 luty 2023 Karolina - Trener / Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Bardzo dobry coach
Praca z Marcinem to ogromna przyjemność, dzięki jego niezwykłej wrażliwości, intuicji i umiejętności zadawania pytań trafiających w sedno. Profesjonalnie i z ogromnym wyczuciem podchodzi do Klienta. Poza tym wzbudza zaufanie,które pozwala otworzyć się i zobaczyć własne ograniczenia , ale przede wszystkim własny potencjał. Polecam gorąco - to niezwykły coach!
27 listopada 2022 Monika - projektant wnętrz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj