Maria Michalska-Majerska

Popularność: 1003
Bardzo dobry coach (11)
Co powoduje, że kopiesz się z życiem bez trwałych zmian na lepsze? Jak to jest dla Ciebie problemem ogarnąć się i pójść do przodu? Przyjdź do mnie na sesje coachingowe i zasmakuj lepszej jakości życia. Pierwsza sesja darmowa. Za następne zapłacisz i poprosisz o więcej. Moi klienci są zadowoleni, coraz lepiej radzą sobie z problemami i zmianami w życiu osobistym i zawodowym, osiągają swoje cele i wykorzystują swój potencjał. Oferta dla osób prywatnych i firm. Jestem certyfikowanym coachem, menadżerem, pasjonatką przedsiębiorczości i kreatywności.
Kontakt
telefon - 607 070 457
Specjalizacje
Miasta
Międzyrzecz, Pniewy, Skwierzyna, Świebodzin, Sulęcin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Międzychód, Nowy Tomyśl,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Marie :) To super osoba praca z nią to sama przyjemność, to osoba z sercem na dłoni , osoba która jest twoim mentorem i wsparciem jak też każdy coaching z P. Maria to jak lekarstwo wewnętrzne siebie i zewnętrzne . Dziękuję że taką osobę jak P.Maria los postawił na mojej drodze Dziękuję
31 grudnia 2020 Lidka - Sekretarka -asystentka z komputerowymi programami
Bardzo dobry coach
Polecam Panią Marię wszystkim osobom stojącym przed dylematem wyboru, zmiany czy kierunku rozwoju swojej drogi zawodowej. Jest kreatywna, świetnie przygotowana, inspirująca, stwarza przemiłą, a jednocześnie pełną wyzwań atmosferę spotkań. Sesje to prawdziwe wyzwanie intelektualne, przynoszące ogromną przyjemność. Jest prawdziwym pasjonatem swojego zawodu. .
16 luty 2018 Nikola - Studentka
Bardzo dobry coach
Około rok temu podjęłam walkę z galopującą depresją i wróciłam do Polski. Psychoterapia i leki pozwoliły mi się pozbierać i wczesną wiosną znalazłam się w dobrej kondycji pośrodku pogorzeliska mojej kariery. Byłam przygnieciona ogromem swoich możliwości - zdrowa, młoda i miałam przed sobą lata życia o które tak walczyłam. Jednak, jak większość z nas nie wiedziałam jak to wykorzystać. Pani Maria pomogła mi uzmysłowić sobie, które z miliarda pomysłów na siebie są w tym momencie mojego życia najbardziej korzystne. Wspaniały coach, ciepła osoba, chojna w zarażaniu innych swoją energią. Najbardziej pomogły mi profesjonalnie przeprowadzanie ćwiczenia. Te z poszerzania somoświadomości zainspirowały mnie zbliżenia mojego życia do tego, jak chcę żeby wyglądało. Te związane z manipulacją moimi odczuciami w stosunku do rzeczywistości stanowią podporę w trudnych sytuacjach. W odpowiedzi na problemy zawsze dostawałam techniki radzenia sobie z nimi a nie gotowe rozwiązania. Jestem wdzięczna mojej przewodniczce po świecie samorealizacji za przekłucie "muszę" w "chcę".
7 czerwca 2017 Michalina Marta - Artystka
Bardzo dobry coach
Aktualnie jesteśmy w trakcie drogi do osiągnięcia celu. Energetycznie, motywująco, satysfakcjonująco - w taki sposób czuje się po każdej sesji z Marią. Cieszę się, że trafiłem na właściwą osobę w odpowiednik czasie.
19 sierpnia 2016 Kamil - Inżynier systemów sterowania
Bardzo dobry coach
Daje poczucie własnej wartości, budzi w człowieku to, co najlepsze. Umocniła we mnie wiarę, nadzieję i miłość. Otworzyła mi oczy i serce. Nauczyła mnie, że nie muszę nic zmieniać teraz, jak jest mi dobrze ale mam być gotowa na zmiany, które przyjdą. Jest ciepła, pełna miłości,. Zmusza do myślenia i pomaga schować strach bardzo głęboko. Bardzo dziękuję. Polecam sesję z Marią. Każdy może przekonać się sam!!!
16 lipca 2015 Beata - kobieta,matka, -księgowa
Bardzo dobry coach
Marylka to niezwykla kobieta o wyjątkowej i ciekawej osobowości. Pełna mądrości, wiary i nadziei na lepsze jutro... To wulkan dobrej energii i optymizmu! :-) zawsze pomocna i serdeczna. W rozmowie zaraża mnie wprost swoją pasją, dobrocią oraz radością. Polecam ją gorąco! To jak promyk jasnego słońca w pochmurne, smutne dni. Naprawdę warto! :-)
5 marca 2015 Ola - specjalista, poszukująca życiowej drogi
Bardzo dobry coach
Pani Maria ujęła mnie pewnością siebie płynącą z wnętrza, spokojem i doświadczeniem, którego pozazdrościć może niejeden człowiek. Zawsze jest wesoła, uśmiechnięta i zaraża innych dobrą energią. To niesamowite, jak w kilka godzin może pobudzić w człowieku pozytywne procesy myślowe. Po każdym spotkaniu z Panią Marią wychodzi się z niesamowitym zastrzykiem energii i spokoju jednocześnie. Po takim coachingu problemy jakoś tak same się rozwiązują. Pani Maria zauważa rzeczy, których klient sam nie dostrzega. Jest mistrzem w zadawaniu pytań, na które pozornie nie zna się odpowiedzi. Spotkanie z Panią Marią to coś, na co z radością czekam. Dzięki coachingowi poznałam wiele możliwości radzenia sobie z codziennymi problemami i utwierdziłam się w przekonaniu, że mam szczęście do najlepszych specjalistów. Coach przez duże C. GORĄCO POLECAM
21 luty 2015 Kasia - technik administracji, kierowca autobusu
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam Panią Marysię!!! Sprawiła, że zaczęłam inaczej o sobie myśleć. Dzięki tym spotkaniom odkryłam swoje mocne strony, wiem w czym jestem dobra i że jestem bardziej wartościowa niż myślałam wcześniej. Jestem bardziej pewna siebie. Dzięki spotkaniom z coachem, wiem gdzie powinnam nad sobą pracować a w dodatku mam do tego motywacje co się wcześniej nie zdarzało:) Pani Marysia jest PROFESJONALISTKĄ zawsze przygotowaną do spotkania, życzliwa i uśmiechnięta, z niezwykłą intuicją i przyjaźnią podchodzi do klienta. Najlepszy coach!!!!! polecam gorąco :)
20 luty 2015 Małgorzata - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Teraz wiem, że zasługuję na wszystko co sobie wymarzę! Skąd ta pewność? Sama się temu jeszcze trochę dziwię. Nie ma już dla mnie rzeczy niemożliwych, szukam tylko sposobu a potrafię go znaleźć :-) Małymi krokami zmieniam swój świat. Za sprawą pani Marii stałam się wreszcie osobą świadomą swojej wartości i swoich pragnień. *** Wspaniała atmosfera, przepyszna kawa, cudowna osoba ! Dziękuję, pani Mario :-)
12 luty 2015 Grażyna - matka,, księgowa, kadrowa
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Marie:) pełen profesjonalizm i cudowne podejście do klienta :) Najlepszy Coach :) który nie tylko jest świetnie przygotowanym do sesji profesjonalistą, ale także zaangażowanym przyjacielem wrażliwym na stan ducha klienta. Po każdej sesji wychodzę pełna optymizmu i wiary we własne możliwości. Najbardziej dumna jestem z odkrycia swoich wartości oraz zrozumienia własnych potrzeb i możliwości ich realizacji. Z nauczenia się szerszego spojrzenia z perspektywy własnych potrzeb, chęci, motywacji, bez oglądania się na opinie zewnętrzne. Zmieniła się moja świadomość, wiem, że tylko ja decyduję o tym czego chcę, że tylko ode mnie zależy jak będzie wyglądało moje dalsze życie.... Sesje z panią Marią to czysta przyjemność i relaks dla ducha.....Zdecydowanie polecam najlepszego coacha :)!!!!
11 luty 2015 Małgorzata - główna księgowa
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Marie! Przed uczestnictwem w sesjach coachingowych byłem tylko studentem. Chciałem zmienić coś w swoim życiu, wykorzystać swój potencjał. Czułem, że mogę coś osiągnąć, jednak nie wiedziałem jak tego dokonać. Z każdą kolejną sesją zacząłem odkrywać w sobie kolejne źródła energii do działania. Po każdym spotkaniu czułem, że po prostu muszę działać! Rezultaty są niewiarygodne. Potrafię radzić sobie z problemami i przede wszystkim je rozwiązywać. Aktualnie dalej studiuję, posiadam własną (na razie) małą firmę oraz aktywnie uprawiam sport. Głowę dalej mam pełną pomysłów i wiem, że każdy z nich zrealizuje. Nie wierzysz? Umów się na sesję z Panią Marią i przekonaj się sam!
10 luty 2015 Maciej - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj