Maria Stemplewska

Popularność: 25
Z moimi Klientami pracuję nad tematami związanymi z: - rozwojem osobistym, - karierą zawodową, - praca grupową i zespołową, - finansami, - odnajdywaniem własnej drogi życiowej - oraz relacjami interpersonalnymi. Jestem socjologiem, trenerem i coachem z certyfikacją VCC. Moją pasją jest motywowanie ludzi do podejmowania zmiany. Prowadzę szkolenia oraz coaching, głownie specjalizuję się w life-coachingu, coachingu-kariery, coachingu edukacyjnym oraz coachingu biznesowym. Wierzę w ludzi, w ich potencjał, możliwości i siłę. Od 7 lat prowadzę własną firmę szkoleniową. Pracuję z różnymi klientami i pomagam w realizowaniu ich różnych potrzeb. Jestem kobietą o otwartym umyśle z optymistycznym podejściem do życia. W mojej pracy tworzę bezpieczną przestrzeń, pełna szacunku, wsparcia i inspiracji. Zarówno w szkoleniach jak i w coachingu specjalizuję się w obszarze MOTYWACJI. Doświadczenie zawodowe zbierałam w wielu firmach pracując m. in. w Opal Maximum, MM-Flex, Baltimpex Telecom Group oraz RMF Maxxx. Prowadzę szkolenia w obszarach autoprezentacji, wystąpień publicznych, zarządzania i motywowania pracowników, budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów, podnoszenia efektywności osobistej, inteligencji emocjonalnej, radzenia sobie ze stresem oraz zarządzania czasem. Uwielbiam pracę z ludźmi, która motywuje mnie do ciągłego rozwoju i efektywnej pracy. Jestem osobą sumienną, przedsiębiorczą i nastawioną do życia w wielkim optymizmem. Prywatnie jestem żoną i mamą, która kocha zwierzęta, a z zamiłowania do nich prowadzę własną hodowlę psów rasy labrador. Prowadzę coaching przez telefon, skype oraz face to face. cena 1 sesji 150 zł. www.mgs-szkolenia.pl @mgsszkolenia
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
magisterskie
Socjolog, certyfikowany coach i trener VCC.

12 lat doświadczenia w biznesie.

Absolwentka Wydziału Socjologii (specjalność: Media i komunikacja Społeczna) Wyższej Szkoły Bankowej i Finansów w Krakowie oraz Wydziału Socjologii Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach (specjalność: Media i komunikacja).

W latach 2018-2019 ukończyła Podyplomowe kwalifikacyjne studia pedagogiczne. W latach 2012-2014 realizowała studia doktoranckie na Politechnice Częstochowskiej, Wydział Zarządzania, specjalność: Dyscypliny Nauk o Zarządzaniu.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia dotyczące motywacji, komunikacji i zarządzania zespołem. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu firmach.

Autorka publikacji pt.: „Znaczenie zaufania i jego wykorzystanie w rozwoju kapitału intelektualnego przedsiębiorstwa”.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj