Marlena Babicka

Popularność: 507
Bardzo dobry coach (4)
Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, kierunek Zarządzanie i Marketing, oraz studiów Executive MBA (program prowadzony przez HEC School of Management, London Business School, NHH, Politechnikę Warszawską.) Uzyskałam certyfikat coacha ICC, trenera w Szkole Trenerów House of Skills oraz dyplom Mastera NLP.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Podpisuję się pod relacjami poprzedników. Zdecydowanie sesje coachingowe z Marleną wniosly nową jakość do mojego życia zawodowego. Atuty Marleny jako coacha to duża doza empatii, pomysłowość, rzetelność. Jest to osoba z jednej strony dynamiczna a z drugiej ułożona, co sprawia, że sesje idą wartko i przynoszą konkretne efekty. Polecam!
10 czerwca 2013 Kasia - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Spotkania z Marleną miały znaczący wpływ na wzrost jakości mojego życia, zarówno w sferze zawodowej jaki i osobistej. Nastawienie się na pozytywne, konstruktywne myślenie, stawianie celów oraz odnajdywanie w sobie sił aby je zdobywać otwiera w życiu wiele możliwości. Jest to może oczywiste, ale nie jest to proste w realizacji i właśnie nasze sesje pokazały mi drogę. Marlena nie daje gotowych rozwiązań tylko narzędzia, z których umiejętnie i cierpliwie uczy korzystać. Jest wymagająca, ale jednocześnie daje niesamowite wsparcie i wiarę we własne siły. Jestem bardzo zadowolona z naszych spotkań i bez wahania mogę ją polecić. Bardzo profesjonalna i otwarta na ludzi osoba. Energia wewnętrzna jaką Marlena posiada jest dodatkowym atutem.
5 czerwca 2013 Ewa - specjalista ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Osoba bardzo odpowiedzialna, pracowita, o bardzo wysokich kompetencjach w swojej branży. Bardzo angażuje się w projekty. Niesamowite wyczucie w relacjach międzyludzkich. Uważny słuchacz. Zachowuje równowagę między potrzebami osoby a jej celami do zrealizowania. Bez nadęcia i kreaowania. Świetny partner w relacjach biznesowych. Polecam.
27 maja 2013 Joanna - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Potwierdzam - bardzo dobry coach !Jestem bardzo zadowolona z Marleny i jej sposobu podejścia do pracy ze mną. Nasze sesje, podczas których naprowadzała mnie na właściwe tory, pozwalały mi dochodzić do własnych przemyśleń i wniosków i motywowały do dalszej pracy. Marlena w swojej pracy z Klientem potrafi połączyć wszystkie aspekty zarówno zawodowe jak i prywatne, przez co osobiście czułam się "bezpiecznie" w jej rękach. Wiadome jest bowiem, że aby być spełnionym trzeba mieć poukładane w obu sferach. Nasze sesje przebiegały w przyjaznej , pełnej zrozumienia atmosferze, dzięki czemu czas mijał bardzo szybko.Osoba bardzo rzetelna i godna polecenia!
27 maja 2013 Anna - Brand Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj