Marta Idkowiak

Popularność: 1213
Bardzo dobry coach (5)
Oferuję towarzyszenie w Twojej zmianie...
Kontakt
501 503 903
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z efektów spotkań. Zmieniłam wiele w firmie. Wybrałam osobę, z którą można się spotkać w normalnym biurze gdzie jest cicho i nikt nie przeszkadza. Marta daje mocną informację zwrotną, która stawia człowieka na nogi. Tego potrzebowałam.
16 marca 2016 Grażyna - właściciel
Bardzo dobry coach
...i tak...pod okiem Marty dokonałam cudu w moim życiu!. Polecam! Z całego serca! . .
18 listopada 2015 Jolanta - branża finansowa
Bardzo dobry coach
Cóż by tu napisać.. Byłem tylko na dwóch spotkaniach i to wystarczyło mi żeby stworzyć sobie bardzo pozytywne odczucia w stosunku do Pani Marty. Za pierwszym razem przeanalizowaliśmy wspólnie moje doświadczenia zawodowe i ogólny zarys osobowości. Następnie skonfrontowaliśmy to wszystko z moim CV wprowadzając odpowiednie ulepszenia. Drugie spotkanie było mistrzostwem świata. Przeszedłem test kompetencji zawodowych, który był bardzo ciekawym procesem odkrywania i układania swoich prawdziwych preferencji. Myśli są jak chmurki – przychodzą i odchodzą. Dzięki Pani Marcie złapaliśmy wszystkie te chmurki, porobiliśmy im zdjęcia następnie poukładaliśmy je w odpowiedniej kolejności i przeprowadziliśmy wnikliwą analizę. Dzięki tak przeprowadzonemu procesowi odkrywania siebie, nakreśliłem wizję i kierunek swojej kariery. To tak jak z jazdą samochodem w nocy. Widzisz tylko 200 metrów oświetlonej drogi i nic więcej. Ale jeśli znasz kierunek, w którym chcesz jechać to okazuję się, że dojazd do Gdańska jest możliwy. Nie ma znaczenia czy pojedziesz autostradą czy też zwykłą drogą krajową, czy skręcisz w lewo czy w prawo – znając kierunek prędzej czy później osiągniesz swój cel. Reasumując stwierdzam, że jestem bardzo zadowolony. Pani Marta doskonale potrafi wyczuć problem, który może stanowić blokadę. Poprzez zadawanie odpowiednich pytań sam rozładowujesz zator i płyniesz dalej, oczywiście pod prąd – w górę rzeki. Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia w życiu. Dziękuję
15 kwietnia 2013 Michal - inżynier - absolwent
Bardzo dobry coach
Badanie predyspozycji zawodowych to rewelacja, dawno nic mi tak dużo nie dało! A edycja on-line celu i drogi zawodowej – mistrzostwo świata! - porządkuje życiowe priorytety, zawsze można do tego wrócić, przemyśleć, modyfikować. Polecam z całą odpowiedzialnością.
22 grudnia 2012 Andrzej - kierownik zespołu
Bardzo dobry coach
Kontakt do Pani Marty Idkowiak dostałam z polecenia. Dzięki tym spotkaniom odzyskałam pewność siebie i teraz czuję się rzeczywiście kowalem własnego losu. Pełen profesjonalizm, polecam. Jestem szczególnie zadowolona z dokumentów aplikacyjnych, które tworzyłam sama pomiędzy spotkaniami, ale wiem, że bez wskazówek Pani Marty nigdy by tak nie wyglądały (choć Pani Marta twierdzi inaczej).
15 czerwca 2012 Maria - specjalista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj