Marta Skiba

Popularność: 298
Bardzo dobry coach (4)
Witaj, nazywam się Marta. Jestem coachem, trenerem biznesu. Specjalizuję się w coachingu kariery. Pracuję zgodnie ze standardami ICF, przestrzegając kodeksu etycznego. Pomagam osobom, które "zasiedziały" się na obecnym stanowisku, chcą zmienić drogę zawodową. Pracuję z matkami wracającymi do pracy po dłuższej nieobecności oraz ze studentami/absolwentami wkraczającymi na rynek pracy. Pracuję coachingowo z osobami, które chcą się rozwijać w ramach swojej organizacji Prowadzę coachingi indywidualne i grupowe. Mam ponad 2000 godzin doświadczenia w pracy rozwojowej z uczestnikami szkoleń. Obecnie jestem w procesie akredytacji coacha ICF. Od 2006 roku jestem związana z branżą doradztwa personalnego - w roli konsultanta, rekrutera i trenera wewnętrznego Wiedzę zdobywałam w Szkolę Trenerów Biznesu Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Szkole Coachingu Zespołowego i Grupowego Pracowni Novo, Szkole Coachów Pracowni Coachingu Novo. Jestem absolwentką socjologii na UW. Prywatnie jestem mamą, dwóch chłopców, którzy stale dostarczają mi wyzwań do kreatywnej pracy. Pasjonują mnie gry karciane, planszowe i ich elementy również wplatam w procesy coachingowe. Chcesz rozegrać swoją karierę ? Umów się na bezpłatny "dyżur coacha". Zapraszam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania.
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam Martę wszystkim stojącym przed dylematem wyboru, zmiany, czy kierunku rozwoju swojej drogi zawodowej. Jest kreatywna, świetnie przygotowana, inspirująca, stwarza przemiłą, a jednocześnie pełną wyzwań atmosferę spotkań. Sesje to prawdziwe wyzwanie intelektualne, przynoszące ogromną przyjemność. Rezultaty mogą naprawdę zaskakiwać :). Jest prawdziwym pasjonatem swojego zawodu!
4 września 2017 Izabela - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Martą wszystkim zainteresowanym coachingiem! Marta jest bardzo zaangażowana w pracę z klientem, jest także miłą, ciepłą i empatyczną osobą. Każda sesja przynosiła mi wielką dawkę motywacji do działania.Serdecznie dziękuje za wsparcie, motywacje oraz wrażliwe słuchanie i inspirowanie do działania.
5 sierpnia 2016 Basia - ...
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam Martę jako trenera i coacha! Niezwykle ciepła, cierpliwa i życiowo mądra osoba. Marta potrafi zmobilizować do działania i towarzyszyć jako coach w sposób niezwykle naturalny, przez co wytwarza atmosferę zaufania i współpracy. Kompetencje i podejście na najwyższym poziomie!
4 sierpnia 2016 Ania Krawcewicz - trener/konsultant
Bardzo dobry coach
Coach doskonały :-) Świetnie buduje zaufanie i atmosferę pracy, przy tym stawia klientowi wyzwania i nie pozwala uciekać od tematu. Empatia, cierpliwość i uwaga na klienta na najwyższym poziomie, tak więc Marta kształtuje najlepsze możliwe warunki do pracy.
3 sierpnia 2016 Justyna Sławik -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom