Z czystym sumieniem polecam Marzenka. Tk fantastyczna kobieta,która bardzo " czuje" to co robi! Dziala intuicyjniejest niesamowicie asertywa i kontretna,ale jednocześnie empatyczna i czuła. Brałam udział w ustawieniach u Marzenki,a także w neurografice. Polecam jedno i drugie. To człowiek,który wie co robi,zna się na swoim fachu i cudnien prowadzi,ale uwaga nie zrobi za Ciebie niczego,decyzja należy dk Ciebie. Niesamowicie motywuje do działania. Uwielbiam ustawienia u niej. Moje pierwsze t właśnie z nią i nie zamieniłabym ich ma pracę z nikim innym. Babskim wyjazdy z Marzenka to bezcenne chwile! A neugorafika to niesamowita radość dla " wewnętrznego dziecka ", które jest w każdym z Nas! 2,3 h mija nir wiem kiedy,a jakie odczucie,to niesamowite narzędzie do pracy z sobą. Polecam współpracę z Marzenka nie pożałujecie ❤❤
8 sierpnia 2025 Wiola - Teacher
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha