Michał Julian Głodek

Popularność: 413
Bardzo dobry coach (2)
Po latach doświadczeń jestem pewny, że najskuteczniejszą metodą wprowadzania zmian jest podejście holistyczne, gdzie pracując z wprowadzaniem ich w życie zwracam uwagę na wszystkie aspekty, które łączą się z danym zagadnieniem. Pracując w ten sposób osiąga się skuteczny i długofalowy wpływ w myśleniu i sposobie działania. Do tego, dzięki inżynierskiemu wykształceniu, umysł człowieka jest dla mnie jak logiczna układanka, a umiejętności przekazywania wiedzy pozwalają na skuteczne nauczenie Cię rozumienia swojego umysłu i emocji, co pozwoli na zrealizowanie dowolnych zmian. Nie jestem cudotwórcą, nie obiecam Ci szybkich zmian, bez wkładania w nie żadnego wysiłku. Za to mogę zagwarantować, że dobiorę dla Ciebie najlepsze narzędzia, odpowiadające Twoim umiejętnościom i pragnieniom, a także będę przewodnikiem i wsparciem w całym procesie. Moje kompetencje: - hipnoterapia, - praca z ruchem i ciałem, - NLP, - medytacja, filozofia wschodu, - coaching, - praca warsztatowa i wykładowa z grupami. Zapraszam na sesje indywidualne oraz szkolenia grupowe.
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Bydgoszcz, Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Coaching z Michałem to trafne pytania, medytacyjny spokój, racjonalny umysł i otwarta przestrzeń na wyrażanie wszystkich swoich emocji. Efekty zaskakują - i są dobrym fundamentem do realnej zmiany w życiu. Co ciekawe - niekoniecznie takiej zmiany, której się człowiek mógł spodziewać i której chęć na początku deklarował. Usługi Michała polecam szczególnie tym, którzy "wiedzą za dużo" i którzy się w tym trochę pogubili. Ta coachingowa podróż nie będzie może wygodna, ale na pewno będzie skuteczna. Warto!
10 września 2015 Izabela - Freelancer
Bardzo dobry coach
W moim przypadku chodziło o alergię na pyłki traw i astmę oskrzelową w jej następstwie.Bardzo silne napady duszności nawiedzały mnie w godzinach nad rannych. I tu przyszedł z pomocą Julian.Wystarczyła jedna sesja z nim i ostre ataki minęły jak na razie bezpowrotnie :) Oceniam, że w tym przypadku to nie tylko wiedza ale i hipnotyzująca barwa głosu pozwala bardzo łatwo podążać za instrukcjami. Dziękuję Julian!
27 sierpnia 2015 Mateusz - CEO/Menadżer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj