Michał Skałba

Popularność: 345
Bardzo dobry coach (2)
Skutecznie przeprowadzę Cię z :( do :) Kwalifikacje: Certyfikowany Hipnoterapeuta - Hypnosis Motivation Institute (Kalifornia), National Collage of Hypnotherapy. 200 godzin praktyki klinicznej pod opieką mentora HMI do uzyskania certyfikacji. NLP Coach - National Federation of Nuro-linguistic Programming, Dr Will Horton Praktyk BWRT - BWRT Level 1, Terence Watts.
Kontakt
Cena
500zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Warszawa, Świdnica,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
W tym tygodniu miałam różne dziwne myśli w głowie... ale najfajniejsza to była to, że tak bardzo jestem wdzięczna, że spotkałam Michała na swojej drodze... gdyby nie on to nie wiem gdzie i z kim bym dziś była, co bym robiła etc.. Jestem szczęśliwa ! i to jest najważniejsze ! Myślę, że każdy w życiu ma jakieś problemy...czasami mniejsze, czasami większe. Nieważne jakie one by nie były Michał z każdym sobie poradzi. Nie żałuję wydanej ani jednej złotówki i wiem, że jak tylko w mojej głowie pojawi się cokolwiek co nie będzie mi pozwalało "normalnie" funkcjonować na pewno wrócę. Michał jest wspaniałym człowiekiem, ciepłą i dobrą osobą o niesamowitej wiedzy, którą chętnie się dzieli, pomaga, wspiera! Polecam z całego serca każdemu, kto nie może z "czymś" sobie poradzić w życiu
7 lipca 2017 Magdalena - Manager
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie TAK, Michał wie o czym mówi i robi to bardzo dobrze. Jestem mile zaskoczony sposobem prowadzenia sesji i jak łatwo przyswajałem wiedzę przekazywaną w sposób bardzo zrozumiały, idealnie dopasowaną do odbiorcy.
28 czerwca 2017 Piotr - Account executive
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj