Monika Kliber

Popularność: 95
Bardzo dobry coach (5)
Dążenie do równowagi życiowej, balansu jest mi bliskie z racji moich osobistych doświadczeń. Wiem, że dążenie do stanu równowagi zbliża do spełnienia w życiu. Do tego też inspiruję moich Klientów. Bliska mi jest metafora akrobaty, który idąc po linie stale przechyla się z prawa na lewo i z lewa na prawo. Kiedy czuje, że wychylił się zbytnio w jedną stronę i grozi mu upadek natychmiast łapie równowagę, przechylając się w przeciwnym kierunku. Akrobata tylko przez krótką chwilę jest na środku liny. Łapanie balansu to jedyny sposób na pozostawanie w środkowym punkcie. Zapraszam moich Klientów do balansowania na linii życia i poszukiwania indywidualnego, najlepszego dla nich sposobu na to by się na niej utrzymać w satysfakcji i spełnieniu. Moi Klienci dążą do balansu w codziennym funkcjonowaniu. Balansu pomiędzy spełnianiem własnych potrzeb i interesów a zaspokajaniem potrzeb i interesów innych. Szukają balansu pomiędzy nadmiarem a niedosytem, intensywnością a stagnacją. Chcą osiągnąć bądź odzyskać równowagę w różnych obszarach swojego życia. Balans dla każdego z nich oznacza co innego, ponieważ każdy z moich Klientów ma inne, bardzo indywidualne wartości i potrzeby, którymi się kieruje w życiu. . Pracuję z Klientami, którzy: 1. Są właścicielami firm. Pragną rozwijać swój biznes. Chcą urzeczywistniać pomysły z serca, wierząc, ze można łączyć misję, pasję i biznes. Mierzą się z wyzwaniami związanymi z balansem biznes z serca- biznes z rozumu, biznes rodzinny - biznes samodzielny, biznes ryzykowny - biznes bezpieczny, czas dla pracy - czas dla domu oraz wyzwaniami natury etycznej. 2. Są menadżerami, którzy pragną spełniać się w swojej roli. Mierzą się z wyzwaniami związanymi z balansem praca - dom, szef - kolega, szef wspierający - szef dyrektywny, czas dla zadań - czas dla ludzi oraz wyzwaniami natury etycznej. 3. Są ludźmi, którzy czują, że ich dotychczasowa droga nie jest "ich własną". Mierzą się z dylematem realizacji własnych, głebokich potrzeb i wartości a spełnianiem oczekiwań innych osób i środowiska. Zaglądają w siebie szukając odpowiedzi na pytania: Co naprawdę chcę robić w swoim życiu? Kim jestem/kim chcę być? Co ja chcę robić/czego oczekują ode mnie inni? Za czym tęskni moje serce?
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach efektywności prowadzonych przez Monikę Kliber. Bardzo przypasowała mi tematyka i holistyczne podejście do tematu efektywności. Monika świetnie i bardzo profesjonalnie prowadziła zajęcia, bardzo szybko wzbudziła zaufanie uczestników i motywowała do czynnego udziału w warsztatach. Zachęciło mnie to do rozpoczęcia coachingu oraz mentoringu z Moniką. Nie jesteśmy z tego samego miasta, w związku z tym miałyśmy spotkania na Skype. Bardzo dobrze sprawdziła się ta forma współpracy. Było to dla mnie fantastyczne doświadczenie. Wiele się o sobie dowiedziałam, o własnych emocjach, priorytetach, potrzebach, celach…Dużo rzeczy poukładało mi się w głowie. Monika podzieliła się pewnymi bardzo użytecznymi technikami, które mogę i będę wykorzystywać w życiu codziennym. Pokazała mi, ze szczęścia musimy szukać w nas samych…Polubiłam siebie i nauczyłam jak współgrać z własnymi emocjami i odczytywać własne potrzeby…Czuję się po prostu lepszym, efektywniejszym i szczęśliwszym człowiekiem w życiu prywatnym i zawodowym. Monika jest bardzo profesjonalnym coachem i mentorem. Potrafi słuchać, wczuć się w sytuacje innych, zrozumieć, dostosować do potrzeb, doradzić. Jest bardzo zaangażowana w to co robi. A poza tym to jest po prostu fajnym człowiekiem, z którym przemiło się rozmawia. Jest sympatyczna, empatyczna i tryska pozytywną energią. Polecam po prostu każdemu!
16 kwietnia 2018 Dorota - Dyrektor ds. operacyjnych
Bardzo dobry coach
Z Moniką przeszedłem proces coachingu. Coaching był ukierunkowany na rozwój mojej firmy, pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery i zdobyć większą świadomość siebie. Kończąc ten etap procesu coachingu po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoją firmą, w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam. Poznałem swoje mocne i słabe strony. Monika dała się poznać jako osoba godna zaufania, ciepła, a jednocześnie szalenie profesjonalna – dostosowująca się do moich potrzeb. W przyszłości na pewno planuje kontynuowanie współpracy z Moniką, dlatego zdecydowanie ją polecam jako coacha!
15 marca 2016 Krzysztof - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Polecam wszystkim współpracę z Moniką Kliber jako coachem. Zawsze dotrzymuje terminów. Jest mobilna i w razie konieczności ze względu na odległość korzysta z innych dostępnych form kontaktu. Co bardzo ułatwia współpracę. Akceptuje Cię takim jakim jesteś, nie ocenia, motywuje do działania, do zmiany. Niczego nie wymusza a przez dobór odpowiednich pytań i ćwiczeń samoczynnie naprowadza Cię na to co prawdziwe. Dzięki współpracy z Moniką Kliber dotykając głównego problemu - zmieniłam podejście w wielu innych sferach swego życia nie tylko w biznesie. :)
14 marca 2016 Marta - współwłaścicielka firmy usługowej
Bardzo dobry coach
Współpraca z Moniką Kliber jest cudownym doświadczeniem, ponieważ w mając 34 lata po raz pierwszy poczułam co znaczy być TOTALNIE akceptowanym !!! Pełen profesjonalizm, otwartość, kreatywność i wiedza Moniki dają piękne efekty.Sama byłam zaskoczona jak szybko poradziłam sobie z lękami, które dręczyły mnie latami.Monika towarzyszyła mi w przeprawie przez ciemny las mich obaw, dziękuję że Jesteś .
14 marca 2016 Urszula - Właścicielka Firmy handlowej
Bardzo dobry coach
Żadne słowa nie oddadzą profesjonalizmu, zaangażowania i efektywności Moniki. Miałem szczęście potwierdzać to przez ostatnie 8 lat. Dzięki swojej wiedzy oraz zaangażowaniu i profesjonalizmowi, potrafi znakomicie przekazywać wiedzę oraz angażować do podejmowania działań. Stwarza poczucie bezpieczeństwa i komfortu dzięki, któremu sala szkoleniowa zamienia się, w salę pełną uczuć, wymian, dyskusji i emocji. Współpraca z Moniką była dla mnie wielką przyjemnością, a doświadczenia które z niej wyniosłem uważam za bezcenne! Monika- dziękuję.
14 marca 2016 Krzysztof - Lider zespołu sprzedaży.
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom