Monika Kliber

Popularność: 220
Bardzo dobry coach (6)
Nazywam się Monika Kliber. Jestem coachem ekspresywnym, instruktorem i prekursorem pisania ekspresywnego w Polsce. Specjalizuję się w pomaganiu Klientom w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, rozwijaniu samoświadomości oraz inteligencji emocjonalnej oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania ekspresywnego. Jako pierwsza wprowadzam na rynek Polski certyfikowany warsztat Journal to the Self® oraz program certyfikujący dla coachów, trenerów, psychologów i pedagogów Coaching ekspresywny™ w oparciu o metodologię pisania ekspresywnego. Jestem akredytowanym coachem International Coach Federation (ICF) na poziomie ACC oraz pracuję według kodeksu etycznego ICF. Więcej o mnie Mam ponad 3500 godzin doświadczenia prowadzonych szkoleń i warsztatów. Jestem obecnie uczennicą Kathleen Adams – światowego autorytetu w zakresie pisania terapeutycznego oraz programu Journal to the Self® Instructor Certification Training organizowanego przez Center for Journal Therapy w Denver. Mam ponad 10 lat doświadczeń pracy pracy jako HR Bussiness Partner oraz trener i coach biznesu. Bliskie jest mi dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w obszarze work-life balance i harmonii w życiu. Prywatnie jestem mamą Hani i żoną męża. Lubię grać na pianinie, czytać, pisać, zaplatać makramę, jeść, jeździć na rolkach, fotografować i odpoczywać na zielonym. Interesuje mnie psychologia i tematy związane z szeroko rozumianą twórczością i ekspresją. Lubię komary i chłodne wieczory nad pięknymi, mazurskimi jeziorami. Szukam równowagi w codzienności i przyjemności, w tym, co robię. Przygotowanie merytoryczne: Studium Zawodowe Coacha Biznesu w Pracowni Coachingu NOVO, Kurs Journal to the Self® Instructor Certification Training w Center for Journal Therapy w Denver. Szkolenie narzędziowe metody Points of You i fotocoachingu u Joanny Szelugi, I stopień Racjonalnej Terapii Zachowania u Agnieszki Hottowy, Zen Coaching w Pracowni coachingu NOVO, Roczny Kurs Trenera Rozwoju Osobistego w Szkole Inspiracji, Roczny Kurs Praktyka NLP w Szkole Inspiracji, Szkołę transformacyjno rozwojową w GT Mentor (w ramach Szkoły Doskonalenia Trenerów GT Mentor), Trening inteligencji emocjonalnej w GT Mentor oraz wiele szkoleń w obszarach zarządzania sprzedażą, train the trainers, umiejętności menadżerskich, technik autoprezentacji, komunikacji, procesu grupowego, wywierania wpływu, asertywności (w sumie ponad 190 godzin). Swoją pracę poddaję superwizji i wciąż się uczę.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Więcej na:
www.monikakliber.com

Opinie

Bardzo dobry coach
Pracując w corpo miałem do czynienia z wieloma trenerami /coachami. Mimo wszystko postanowiłem spróbować sesji ukierunkowanej na moje potrzeby, a nie na potrzeby pracodawcy. Monika spisała się w tym zakresie znakomicie. Nasze spotkania doprowadziły do wypracowania odpowiednich rozwiązań dostosowanych do moich potrzeb zarówno prywatnych jak i zawodowych. Monika jest profesjonalistką w każdym calu. Sesje są doskonale przygotowane, wszystko jest zaplanowane i prowadzone perfekcyjnie. Dzięki Monice zmieniło się moje nastawienie do pracy i życia. Taki coaching był czystą przyjemnością połączoną z rozwojem osobistym.
28 grudnia 2018 Krzysztof - Menedżer
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach efektywności prowadzonych przez Monikę Kliber. Bardzo przypasowała mi tematyka i holistyczne podejście do tematu efektywności. Monika świetnie i bardzo profesjonalnie prowadziła zajęcia, bardzo szybko wzbudziła zaufanie uczestników i motywowała do czynnego udziału w warsztatach. Zachęciło mnie to do rozpoczęcia coachingu oraz mentoringu z Moniką. Nie jesteśmy z tego samego miasta, w związku z tym miałyśmy spotkania na Skype. Bardzo dobrze sprawdziła się ta forma współpracy. Było to dla mnie fantastyczne doświadczenie. Wiele się o sobie dowiedziałam, o własnych emocjach, priorytetach, potrzebach, celach…Dużo rzeczy poukładało mi się w głowie. Monika podzieliła się pewnymi bardzo użytecznymi technikami, które mogę i będę wykorzystywać w życiu codziennym. Pokazała mi, ze szczęścia musimy szukać w nas samych…Polubiłam siebie i nauczyłam jak współgrać z własnymi emocjami i odczytywać własne potrzeby…Czuję się po prostu lepszym, efektywniejszym i szczęśliwszym człowiekiem w życiu prywatnym i zawodowym. Monika jest bardzo profesjonalnym coachem i mentorem. Potrafi słuchać, wczuć się w sytuacje innych, zrozumieć, dostosować do potrzeb, doradzić. Jest bardzo zaangażowana w to co robi. A poza tym to jest po prostu fajnym człowiekiem, z którym przemiło się rozmawia. Jest sympatyczna, empatyczna i tryska pozytywną energią. Polecam po prostu każdemu!
16 kwietnia 2018 Dorota - Dyrektor ds. operacyjnych
Bardzo dobry coach
Z Moniką przeszedłem proces coachingu. Coaching był ukierunkowany na rozwój mojej firmy, pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery i zdobyć większą świadomość siebie. Kończąc ten etap procesu coachingu po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoją firmą, w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam. Poznałem swoje mocne i słabe strony. Monika dała się poznać jako osoba godna zaufania, ciepła, a jednocześnie szalenie profesjonalna – dostosowująca się do moich potrzeb. W przyszłości na pewno planuje kontynuowanie współpracy z Moniką, dlatego zdecydowanie ją polecam jako coacha!
15 marca 2016 Krzysztof - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Polecam wszystkim współpracę z Moniką Kliber jako coachem. Zawsze dotrzymuje terminów. Jest mobilna i w razie konieczności ze względu na odległość korzysta z innych dostępnych form kontaktu. Co bardzo ułatwia współpracę. Akceptuje Cię takim jakim jesteś, nie ocenia, motywuje do działania, do zmiany. Niczego nie wymusza a przez dobór odpowiednich pytań i ćwiczeń samoczynnie naprowadza Cię na to co prawdziwe. Dzięki współpracy z Moniką Kliber dotykając głównego problemu - zmieniłam podejście w wielu innych sferach swego życia nie tylko w biznesie. :)
14 marca 2016 Marta - współwłaścicielka firmy usługowej
Bardzo dobry coach
Współpraca z Moniką Kliber jest cudownym doświadczeniem, ponieważ w mając 34 lata po raz pierwszy poczułam co znaczy być TOTALNIE akceptowanym !!! Pełen profesjonalizm, otwartość, kreatywność i wiedza Moniki dają piękne efekty.Sama byłam zaskoczona jak szybko poradziłam sobie z lękami, które dręczyły mnie latami.Monika towarzyszyła mi w przeprawie przez ciemny las mich obaw, dziękuję że Jesteś .
14 marca 2016 Urszula - Właścicielka Firmy handlowej
Bardzo dobry coach
Żadne słowa nie oddadzą profesjonalizmu, zaangażowania i efektywności Moniki. Miałem szczęście potwierdzać to przez ostatnie 8 lat. Dzięki swojej wiedzy oraz zaangażowaniu i profesjonalizmowi, potrafi znakomicie przekazywać wiedzę oraz angażować do podejmowania działań. Stwarza poczucie bezpieczeństwa i komfortu dzięki, któremu sala szkoleniowa zamienia się, w salę pełną uczuć, wymian, dyskusji i emocji. Współpraca z Moniką była dla mnie wielką przyjemnością, a doświadczenia które z niej wyniosłem uważam za bezcenne! Monika- dziękuję.
14 marca 2016 Krzysztof - Lider zespołu sprzedaży.
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj