Monika Majewska

Popularność: 0
Bardzo dobry coach (11)
Od ponad lat 20 lat jestem praktykiem biznesu. Pracowałam w działach HR różnych międzynarodowych korporacji, zajmując się rozwojem LUDZI. Zaczynałam od stanowiska Specjalisty HR w 2003 roku, potem przez okres 14 lat byłam HR Managerem w branży motoryzacyjnej, a w 2022 roku objęłam funkcję Dyrektora HR w firmie z branży logistycznej. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, z pełną uważnością i sercem. Zawsze staram się dostarczać jak najwyższą jakość usług. Wierzę w możliwości i potencjał każdego człowieka… bez wyjątku. Z ogromną radością dzielę się moją wiedzą, umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem w pracy z ludźmi, w biznesie. Więcej informacji o mnie znajdziesz na moim profilu na LinkedInie: www.linkedin.com/in/m-b-m Jeśli aktualnie potrzebujesz: • poprawić swoją efektywność w zarządzaniu zespołem • zmienić pracę, znaleźć właściwą dla siebie ścieżkę rozwoju, • poprawić swoje wyniki/osiągnięcia w pracy Managera • poprawić swoją komunikację z zespołem, • zwiększyć swoją asertywność, • zwiększyć swoją produktywność/wydajność • zmienić swoje ograniczające przekonania, które Cię blokują To bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu! PIERWSZA KONSULTACJA GRATIS! :-)
Kontakt
Zapraszam do kontaktu: +48 789-760-855
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Sosnowiec,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam sesje coachingowe Moniki. Prowadzę działalność od bardzo wielu lat. Odbyłam wiele terapii własnych i szkoliłam się podyplomowo z zakresu zarządzania, jednak zmagałam się z problemami w zarządzaniu swoją małą firmą. Przede wszystkim problemami personalnymi. Dlatego zdecydowałam się spróbować coachingu. Po odbyciu cyklu sesji z Moniką zaczęłam zupełnie inaczej podchodzić do prowadzenia firmy i wiele tematów ruszyło do przodu. Monika ma bardzo duże doświadczenia w HR I mentoringowo podzieliła się nimi ze mną. Sama jednak znalazłam wiele rozwiązań do których Monika pomogła mi dotrzeć. Jestem bardzo zadowolona z tych sesji, uważam że to bardzo dobra inwestycja w siebie. Monika jest uważna i bardzo zaangażowana w to czym się zajmowałyśmy. Podążała za moimi potrzebami i bardzo dobrze motywowała mnie do pracy między sesjami.
11 czerwca 2024 Magdalena - Fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Obecnie zajmuję się głównie wirtualną asystą, pomagam firmom zdalnie - w marketingu online i wizerunku firmy w sieci. Przed rozpoczęciem procesu coachingowego z Moniką zajmowałam się wieloma rzeczami, które nie były ze sobą spójne. Nie potrafiłam tego ze sobą pogodzić i chciałam coś zmienić w życiu. Zdecydowałam się na proces coachingowy, z powodu chęci rozwoju zawodowego w określonym kierunku - potrzebowałam zmian i kogoś kto by mi pomógł i nakierował w czym odnalazłabym się najlepiej. Chciałam spróbować czegoś nowego. Potrzebowałam pomocy kogoś kto jest obiektywny i potrafi spojrzeć na moją sytuację zawodową z boku. We współpracy z Moniką, najbardziej ceniłam jej szczerość, otwartość, pozytywną energię i wiarę w ludzi. Monika jest wulkanem energii i pomysłów. Monika Majewska jest bardzo pozytywną i wesołą osobą. Dużą radość czerpie z pomagania innym - robi to w sposób przemyślany, taktowny. Nie ocenia, pomaga wydobyć z nas wszystkie talenty, które drzemią w środku, i których nie wykorzystujemy na co dzień. Motywuje do działania w spełnianiu marzeń. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, co pozwala jej skutecznie identyfikować indywidualne potrzeby i nasz potencjał. Monika jest wyjątkowo empatyczna, posiada umiejętności słuchania, nie ocenia. Potrafi tworzyć bezpieczne i inspirujące środowisko do rozwoju. Mój proces coachingowy zakończył się wybraniem jednego, najbardziej optymalnego dla mnie pomysłu zawodowego oraz zbudowaniem szczegółowego Planu Działania na jego wdrożenie. Polecam współpracę z Moniką Majewską każdemu, kto chciałby dokonać analizy swojej dotychczasowej sytuacji zawodowej, chciałby coś zmienić, ale boi się podejmować radykalnych kroków - każdemu, kto chciałby coś zmienić w swoim życiu, ale nie wie od czego zacząć. Każdemu, kto chciałby zrobić to w sposób przemyślany, a nie chaotyczny. Monika zna się na tym najlepiej!
9 czerwca 2024 Dorota - VA, specjalista ds. Marketingu
Bardzo dobry coach
Monika wspiera mnie w procesie zmiany zawodowej. Od samego początku dała się poznać jako osoba niezwykle profesjonalna i konkretna, a przy tym bardzo otwarta, ciepła i życzliwa. Ma ogromną wiedzę i szerokie doświadczenie, którym chętnie się dzieli. Otrzymałam od niej wiele cennych wskazówek, podpartych czytelnymi przykładami. Dzięki nim jestem naprawdę dumna z mojego CV i spojrzałam nieco bardziej holistycznie na moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Pojawiły się też nowe pomysły na samorealizację i wykorzystanie posiadanych kompetencji. Jestem Monice bardzo wdzięczna i z całego serca polecam współpracę z nią każdemu, kto mierzy się z podobnymi wyzwaniami!
24 maja 2024 Ania - Senior Business Development Specialist
Bardzo dobry coach
W pierwszej kolejności chcę podziekować Monika Majewska Coaching & Mentoring za wszystkie secje. To było moje pierwsze doświadczenie z coachingiem. I dziś już wiem, że nieostatnie (dzięki Tobie Monika :). Co mnie zaskoczyło? Sesje coachingowe to ciężka praca; nad sobą, nad swoją świadomością, przekonaniami, swoimi celami. Statysfakcja po każdym spotkaniu była gigantyczna. I właśnie sposób, w jaki Monika prowadzi proces, daje każdemu coachee ogromnego kopniaka energetycznego!!! Monika sprawiła, że potrafiłam jej zaufać, zaangażować się w proces i wykonać ogromną pracę. Jeżeli ktokolwiek waha się, czy chce spobować coachingu, powienien koniecznie, wyłącznie z Monika Majewska Coaching & Mentoring.
6 kwietnia 2024 Magda - Dyrektor branża automotive
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na spotkania coachingowe z Moniką, ponieważ podczas naszych spotkań bardzo mnie motywowała. Monika Majewska Coaching & Mentoring jest zawsze otwarta na pracę indywidualną, która pomaga mi iść do celu. Dzięki sesjom z Moniką odkryłam w sobie potencjał, którego wcześniej nie widziałam, a przejście tego procesu było ciekawe i otworzyło mi nowe możliwości rozwoju zawodowego. Polecam pracę z Moniką, ponieważ potrafi bardzo empatycznie i troskliwie podchodzić do każdej sesji, pomagając zidentyfikować i rozwijać wewnętrzną moc. Dostrzega ważne rzeczy między słowami i daje pełną informację zwrotną. Nawet jeżeli jest trudna. Jej podejście do coachingu łamie schematy i uprzedzenia. Buduje atmosferę zrozumienia i pomaga znaleźć rozwiązania dla mnie najlepsze, których wcześniej nie potrafiłam dostrzec. Monika nie odpuszcza, przypomina o zadaniach, pcha do przodu, a kiedy jestem bez energii potrafi tak zarządzić godzinną sesją, że energia wraca. Bardzo polecam pracę z Monika Majewska Coaching & Mentoring.
25 marca 2024 Bernadetta - Mentor i Doradca biznesowy
Bardzo dobry coach
Ocean pozytywnej energii, dobrego nastawienia, chęci zrozumienia i pomocy. 100% skupienia na kliencie, wyraźnie postawione cele i praca nad nimi. Szalenie pozytywna osoba, z którą każdy poczuje się wysłuchany i zaopiekowany. Polecam serdecznie!
27 stycznia 2024 Anna - Business Development Director
Bardzo dobry coach
W ostatnich miesiącach miałam przyjemność współpracy z Moniką. Z tego miejsca, chciałabym gorąco polecić jej usługi. Osoba na właściwym miejscu, 100% przygotowania merytorycznego do każdej sesji, profesjonalizm, empatyczne, elastyczne i indywidualne podejście do klienta, wyrozumiałość, ogromne doświadczenie. Czułam się mega zaopiekowania, wsparcie w każdym momencie, świetny i ciągły kontakt na każdym etapie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, założone cele i zadnia osiągnięte, reszta należy do mnie :) GORĄCO POLECAM I ZACHĘCAM DO WSPÓŁPRACY!!!
15 stycznia 2024 Dorota - pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Mam przyjemność znać Monikę od blisko 20 lat i z całym przekonaniem stwierdzam, że jest jedną z najbardziej pozytywnych, serdecznych i inspirujących osób jakie spotkałam. W całkiem niewymuszony, prosty i naturalny sposób motywuje do wprowadzania zmian w życiu prywatnym i w pracy, do budowania relacji, czy ćwiczenia asertywności. Ma prawdziwy dar, który dodatkowo rozwinęła przez wiele lat doświadczenia zawodowego. Niczego nie narzuca, nie ocenia, nie doradza, po prostu uważnie słucha i tak prowadzi rozmowę, że pomysły rodzą się same. Po rozmowie o moich problemach, nigdy nie miałam poczucia, że „wszystko robię źle”, ale że „powinnam to zrobić inaczej” i dostawałam zastrzyk dobrej energii do działania. Monika ponadto inspiruje swoją własną postawą, podejściem do trudności, nastawieniem do ludzi i pogodą ducha. Nie ukrywam, że zawsze z podziwem obserwowałam Jej rozwój i podejście do życia i z ogromną radością potwierdzam, że jest teraz we właściwym miejscu! Gorąco polecam każdemu udział w sesji coachingowej z Moniką.
12 stycznia 2024 Emilia - AP Specialist
Bardzo dobry coach
Jestem zachwycona cyklem spotkań coachingowych z Moniką Majewską. Monika jest profesjonalistką w swojej dziedzinie, a przy tym przemiłą i ciepłą osobą z ogromną pasją i kilkunastoletnim doświadczeniem. Ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w jasny i zrozumiały sposób. Jest dla mnie ogromnym wsparciem w moim rozwoju zawodowym
17 października 2023 Magdalena - Lektorka języka francuskiego
Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam sesje z Moniką. Monika jest otwarta, ciepła, wesoła, a przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do roli coacha. Od pierwszych chwil spotkania odnosi się wrażenie, że ma wszystko pod kontrolą. Sesje bardzo mi się podobały ponieważ, cały proces był zaplanowany od początku do końca. Uważam, że każde spotkanie z Moniką jest bardzo wartościowe, daje siłę do pokonywania trudności, podnosi poczucie własnej wartości, a przede wszystkim pozytywnie wpłynęło na moje życie. Monika ma bardzo fajną energie, słucha uważnie i szybko "łączy kropki" :) Monika otworzyła mi również oczy na wiele spraw... Jestem wdzięczna, że było mi dane na nią trafić. To jedna z tych osób, do których chętnie się wraca i tęskni za kolejnym spotkaniem. Dziękuję za wszystko!
15 października 2023 Dominika - Specjalista
Bardzo dobry coach
Spotkanie z Moniką było moją pierwszą sesją coachingową w życiu - jednocześnie jedną z lepszych rozmów o rozwoju osobistym jaką kiedykolwiek miałem okazję odbyć. Monika łamie wszystkie stereotypy o coachingu, którymi karmi nas internet - buduje atmosferę zrozumienia, w dodatku jest świetnym słuchaczem i trafnie analizuje problemy. To wszystko sprawia, że czułem się komfortowo, co zdecydowanie ułatwiło mi otwarcie się na rozmowę. Monika bardzo empatycznie i z dużą troską podchodzi do każdej sesji. Mimo dużego sceptycyzmu do coachingu, z sesji na sesję odkrywałem w sobie potencjał, którego wcześniej nie widziałem. Potrafiłem znaleźć rozwiązania i drogi do realizacji planów i celów, dla których wcześniej nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi "jak to zrobić". Monika otwiera ludzi i bardzo dobrze potrafi zidentyfikować i rozwinąć ich wewnętrzny potencjał i cele. Z całą świadomością i przekonaniem rekomenduję Monikę jako bardzo dobrego Coacha. The meeting with Monika was my first coaching session in my life - also one of the best conversations about personal development I have ever had the opportunity to have. Monika breaks all stereotypes about coaching that the Internet feeds us with - she builds an atmosphere of understanding, in addition, she is a great listener and accurately analyzes problems. It all made me feel comfortable and help me to open up to the conversation. Monika is leading each coaching session with great empathy and with great care. Despite my high skepticism towards coaching, from session to session I was discovering a potential in myself that I had not seen before. I was able to find solutions and ways to implement plans and goals for which I could not find the answer "how to do it" before. Monika opens people and is very good at identifying and developing their internal potential and goals. I recommend Monika as a very good coach.
13 września 2023 Adrian - Manager produkcji
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj