Monika Piskała-Bracke

Popularność: 0
Jestem psychologiem i certyfikowanym coachem. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w międzynarodowych korporacjach. Wspieram w rozwoju zarówno osoby indywidualne jak i firmy. Klientom indywidualnym oferuję Well-being coaching w obszarze ustalania celów poprawiających jakość życia i budowania motywacji do ich osiągania poprzez wzmacnianie poczucia własnej wartości, przełamywanie ograniczających przekonań oraz kreowanie nawyków sprzyjających tworzeniu lepszego życia. Z firmami współpracuję w aspekcie prewencji stresu i wypalenia zawodowego, budowania zdrowych relacji pionowych i poziomych oraz współtworzeniu kultury organizacyjnej opartej na wzajemnym zaufaniu, szacunku i otwartej komunikacji, bo uważam, że tylko w takim przypadku możliwy jest rozwój zarówno jednostki jak i organizacji.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cologne,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Pasje
Sport (biegi długodystansowe - uczestniczka maratonów, treningi siłowe), dalekie podróże (Japonia, wyspy Archipelagu Hawajskiego, Islandia, Kuba, Stany Zjednoczone i inne), książki o tematyce psychologicznej
Wykształcenie
Magister psychologii, certyfikowany coach, psycholog biznesu (studia podyplomowe), HR biznes partner (studia podyplomowe), certyfikat Transactional Analysis (TA) 101 (European Association for Transactional Analysis)

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj