Monika Prus

Popularność: 359
Bardzo dobry coach (5)
Od 10 lat zajmuję się animacją społeczno - kulturową, jestem autorką projektów edukacyjnych i liderką grup działań lokalnych. Współpracuję z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami (Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej, Stowarzyszenie Mierz Wysoko, Fundacja Edukacji Międzykulturowej, Fundacja Nowoczesna Polska, Federacja Banków Żywności). Jestem współzałożycielką firmy Centrum Wspierania Rozwoju s.c. Z wykształcenia, pedagog specjalny (Akademia Pedagogiki Specjalnej) i trenerka (Szkoła Trenerów Organizacji Pozarządowych). Prowadzę warsztaty rozwoju kreatywności i kompetencji społecznych. Ukończyłam Studia Podyplomowe Life Coaching w Collegium Civitas w Warszawie, pracuję zgodnie ze standardami International Coach Federation (ICF). W swojej pracy zauważam indywidualny potencjał, twórczo rozwijam możliwości każdego. Coaching ze mną to spotkanie swoich talentów, kreatywności i mocnych stron.Znajduję „błysk w oku”, a stąd już niewiele do wejścia na nową ścieżkę, wstania z kanapy, zerwania z rutyną, nawiązania dobrych relacji z innymi, podjęcia nowego wyzwania czy znalezienia czasu w kalendarzu dla siebie i bliskich. Cokolwiek chcesz zmienić, jestem Twoim największym kibicem, towarzyszenie ludziom w ich przemianie to moja pasja! Zapraszam na mój blog Life coaching - energia pasji: monikaprus.pl Prowadzę społeczny projekt Pociąg do rozwoju dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym: www.facebook.com/pociagdorozwoju
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona, że w końcu zdecydowałam się na sesje coachingu. Była to dobra inwestycja. Monika pomogła mi uwierzyć w siebie i spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy. Monika jest miłą i otwartą osoba nie moglam lepiej trafic. Wreszcie wiem co powinnam w zyciu robic i nabrałam nowych sił do działania. Polecam !
27 września 2016 Monika - własna działalność
Bardzo dobry coach
Przyznam się,że na początku bardzo sceptycznie podchodziłam do tego rodzaju metod i warsztatów ale już po pierwszym spotkaniu z Moniką zrozumiałam,że warto się otworzyć i pochylić się nad swoimi kompetencjami zwłaszcza,że Monika okazała się otwartą, ciepłą a przede wszystkim kompetentą osobą... już po kilku warsztatach zauwazyłam u siebie zmiany ale co najważniejsze w pełni poznałam swoje mocne i słabe strony.. i wypracowałam "COŚ" na przyszłość.. Serdecznie polecam Monikę - profesjonalistka w każdym calu :) i dziękuje za ten wspólny czas!
1 lipca 2016 Marzena - Team Leader / Spedytor
Bardzo dobry coach
Spotkania z Moniką były bardzo ciekawym doświadczeniem. Wcześniej, tak naprawdę dokończa nie rozumiałam, czym jest coaching i jak bardzo dużo w rozwoju osobistych kompetencji może przynieść. Jako, że jestem osobą bardzo konkretną i zawsze oczekuje mierzalnych rezultatów i tym razem się nie przeliczyłam:) Udało nam się wypracować bardzo konkretne odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i kwestie. Bardzo dziękuję za ten wspólnie spędzony czas
1 września 2015 Monika - Koordynator Projektów
Bardzo dobry coach
Do coachingu byłam nastawiona dość sceptycznie, ale efekty pracy z Moniką mnie zaskoczyły! Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że coś sie we mnie zmienia. Monika wspaniale motywuje, potrafi słuchać drugiego człowieka i wydobywa to co najlepsze! Jest zawsze świetnie przygotowana do sesji, zadaje pytania w punkt. Bardzo łatwo sie przy niej otworzyć, a to pomaga w zalezieniu odpowiedzi na pytania. Serdecznie polecam Monikę jako coacha!
2 maja 2014 Karolina - asystentka
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Panią Monikę. Jest to osoba ciepła, otwarta na drugiego człowieka, przyjacielska. Coaching u niej wspominam jako piękną przygodę, która otworzyła we mnie pokłady inspiracji i pomogła w poznaniu lepszej siebie i podwyższeniu jakości mojego życia.
24 marca 2014 Kasia - Product Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom