Monika Słowi

Popularność: 116
Bardzo dobry coach (5)
„Nie czekaj na idealny moment na zmianę w swoim życiu, wybierz moment i spraw by był idealny.” Czy jesteś osobą, którą niektóre obszary życia uwierają i jest gotowa by to zmienić? Nie do końca jesteś pewny/a czego pragniesz? Wiesz dokładnie jak powinno wyglądać Twoje życie, ale droga do niego wydaje Ci się być labiryntem bez wyjścia? Znasz swój cel i sposób dojścia do niego, jednak brakuje Ci motywacji, odwagi, pewności siebie lub innego czynnika niezbędnego by ułożyć sobie życie tak, jak tego pragniesz? Jeśli charakteryzuje Cię któreś z powyższych zdań, zapraszam Cię do współpracy. Dzięki pracy ze mną określisz dokładnie dlaczego myślisz o zmianie, gdzie chcesz dojść, jak długa droga Cię czeka, ile przeszkód będzie do pokonania i jakich map oraz narzędzi będziesz potrzebował/a podczas wyprawy. Będę z Tobą podczas tej fascynującej podróży wspierając, gdy przyjdą wątpliwości, mobilizując, gdy za długo będziesz stał/a w miejscu oraz pomagając wrócić na szlak, gdy zepsuje Ci się kompas. Wierzę, że każdy może sam wprowadzić zmiany w swoim życiu i dojść do upragnionego celu. Praca z coachem spowoduje jednak, że zaistnieje przestrzeń na Twoje prawdziwe pragnienia i potrzeby, zyskasz nową perspektywę, droga realizacji zamierzeń stanie się prostsza i krótsza, a w czasie jej pokonywania będzie Ci towarzyszyła większa motywacja.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Gdynia,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Monika to wspaniały coach i wspaniały człowiek. Spotkałyśmy się, gdy moje życie było na zakręcie, pomogła mi podnieść się z kryzysu i wzbić na jeszcze wyższy poziom. Nie miałam pojęcia ile miałam w głowie blokujących mnie przekonań. Pani Monika otworzyła mi głowę i poszerzyła perspektywę. Wprowadzanie zmian z coachem jest o wiele prostsze i zdecydowanie szybsze. Polecam
7 lipca 2018 Ewa - dietetyk
Bardzo dobry coach
Monika bardzo mi pomogła. Dzięki niej udało mi się odkryć w sobie potencjał, aby przezwyciężyć trudności w moim życiu. Jest bardzo zaangażowana we wspieranie. Motywuje mnie do regularnej pracy nad sobą i do działania. Stosuje ciekawe techniki pracy. Monika to otwarta, kontaktowa i uważnie słuchająca osoba. Stwarza przyjazną atmosferę zaufania. Bardzo polecam Monikę jako profesjonalnego coacha.
9 października 2017 Marta - filolog
Bardzo dobry coach
Był moment w moim życiu, gdy stałam przed ścianą i nie wiedziałam co zrobić. W tym momencie pojawił się w moim życiu Monika. Pomału acz systematycznie rozkładaliśmy a czynniki pierwsze, co było przyczyną mojej obecnej sytuacji, określiłam co chcę zrobić dalej i dostałam wiarę we własne możliwości. Każdemu, kto się zastanawia - polecam spróbować.
27 września 2017 Agata - pracownik korporacji
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne sesje. Ciekawy warsztat. Wysoka dyskrecja i umiejętność stworzenia bezpiecznej atmosfery umożliwiającej swobodną pracę. Umiejętne naprowadzanie na istotę problemu. Gorąco polecam. Ja bardzo wiele skorzystałam na pracy z panią Moniką.
23 lipca 2017 Joanna - programistka
Bardzo dobry coach
Monika tworząc ze mną listę punktów, które będę realizować aby osiągnąć zamierzony cel. Jest świetnym słuchaczem, potrafi bez problemu zrozumieć swojego podopiecznego. Potrafi motywować do działania. Polecam ją.
21 czerwca 2017 Justyna - Szukam
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom