Monika Wojtysiak

Popularność: 902
Bardzo dobry coach (8)
Jest coachem z akredytacją Associated Certified Coach (ACC) w International Coach Federation (ICF), w trakcie akredytacji na Professional Certified Coach (PCC), jest członkiem ICF Polska oraz ICF Global, jak również Wielkopolskiego Stowarzyszenia Coachów WSC. Tytuł dyplomowanego coacha zdobyła na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, natomiast certyfikację coacha ACSTH w Profi Biznes. Pracuje jako coach biznesowy (z włascicielami firm, z menadżerami wyższego i średniego szczebla). Specjalizuje się również w coachingu kariery, (pracuje zarówno ze spacjalistami w procesie szeroko rozumianych zmian, pracy związanej z samorozwojem, zamiany własnych ograniczeń w zasoby, ale również w obszarach poszukiwania edukacji zawodowej oraz drogi zawodowej). Pracuje również jako coach i trener biznesu w finansach i bankowości, w branży automotive, Główne obszary pracy to kompetencje miękkie, negocjacje, sprzedaż oraz zarządzanie, gdzie korzysta ze swojego kilkunastoletniego doświadczenia na stanowiskach menadżerskich w bankach. Ze względu na swoje holicystyczne podejście do człowieka prowadzi również coachingi z zakresu tematów życiowych, głownie związanych z motywacją, pewnością siebie, asertywnością, organizacją czasu, rozwojem osobistym, wyznaczaniem sobie celów i planowaniem, podejmowaniem kluczowych decyzji oraz planowaniem kariery, ale również relacji i zarządzeniem konfliktem. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas kursu z Racjonalnej Terapii Zachowań. Dlaczego coaching? Ponieważ w dzisiejszym świecie nie zawsze mamy czas na to, by się zatrzymać, przyjrzeć się sobie , swoim wyzwaniom i znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań dla siebie.Sesja coachingowa to jest czas kiedy Ty i Twoje wyzwania, przemyślenia, propozycje, pomysły czy obawy jesteście najważniejsi, to czas, by się zastanowić, poprzyglądać, przeanalizować, wybrać i zdecydować co będzie dla Ciebie i Twojej sprawy najlepszym z możliwych rozwiązań. Coaching sprawia, że wyciągasz i odkrywasz kolejne karty z talii swojego życia. Co więcej? To Ty możesz zacząć je rozdawać! Monika Wojtysiak To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. P. Coelho
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Poznań, Warszawa, Łódź, Zawiercie, Czeladź, Sosnowiec, Częstochowa, Rybnik, Lubliniec, Ruda Śląska, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Bytom, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Nie mogłam znaleźć lepszej osoby do pomocy. Monika jest pełna profesjonalizmu, szacunku do drugiej osoby, daje poczucie bezpieczeństwa oraz można się przy niej naprawdę rozwinąć. Polecam całym sercem.
17 maja 2019 Paulina - Asystentka Biura Tłumaczenia
Bardzo dobry coach
Rewelacyjny coach, wydawało mi się że znam siebie, a Coaching z Moniką pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy inaczej. Spotkałyśmy na pierwszej sesji z konkretnego powodu i to była najlepsza inwestycja w siebie. Odnalazłam swoją drogę, wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam. Monika - profesjonalistka w każdym calu, podoba mi się określenie że "przenika do głębi" to prawda. Polecam wszystkim, jestem pewna że jeszcze nie raz jeszcze spotkamy się naRewelacyjny coach, wydawało mi się że znam siebie, a Coaching z Moniką pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy inaczej. Spotkałyśmy na pierwszej sesji z konkretnego powodu i to była najlepsza inwestycja w siebie. Odnalazłam swoją drogę, wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam. Monika - profesjonalistka w każdym calu, podoba mi się określenie że "przenika do głębi" to prawda. Polecam wszystkim i jeszcze raz dziękuję Monika
30 listopada 2017 Agnieszka - Pracownik korporacji
Bardzo dobry coach
Sesję z Moniką spowodowały, że na wiele spraw potrafię spojrzeć inaczej. Wyznaczam cele, które realizuję i nie odpuszczam. Dzięki pracy z Moniką odkryłam w sobie wewnętrzną siłę i cechy o których wcześniej nie wiedziałam, że posiadam. Polecam sesję z Moniką.
15 września 2017 Ewa - Prawnik
Bardzo dobry coach
W 2016 roku byłem klientem Pani Moniki Wojtysiak. Pracowała ze mną w ciąży do samego  przyjscia na świat swojego synka. Mówią, że "kobieta zmienną" szczególnie w " tym czasie" Tutaj miłe zaskoczenie i pełny profesjonalizm.Opanowanie w każdym calu było mocną inspiracją przy realizacji moich celów. Jej profesjonalny warsztat ukazywał się w empatycznym podejściu, pytaniach po których musiałem mocno zastanawiać się nad  ważnymi dla mnie rzeczami. Najważniejszy był jednak efekt jaki chciałem osiągnąć i z czego się  najbardziej cieszę. Jestem też wdzięczny, że na moją prośbę dzieliła się doświadczeniem ze swojej bogatej kariery. To doświadczenie zostanie mi głeboko w sercu na wiele lat. Polecam serdecznie Panią Monikę dlatego, że za nią stoją trzy rzeczy: sukces, kompetencja i determinacja, która powoduje, że w jej obecności do celu nie idzie się a biegnie z uśmiechem na twarzy. :)
17 maja 2017 Dariusz - Kierownik
Bardzo dobry coach
Monika przenika do głębi. Intuicja połączona z mądrością, daje niesamowite efekty w postaci zmian. Spotkania z Moniką były możliwością przyjrzenia się z wielu stron, opuszczenia "swojego" i spróbowania "innego" podejścia w myśleniu. Dzięki temu zmiana następowała szybko i bezboleśnie :). W zmianie pomagały bardzo celne pytania, mądre i proste jednocześnie. Bardzo polecam coaching z Moniką.
9 marca 2017 Ania - trener
Bardzo dobry coach
Polecam! Mój pierwszy coach i myślę, że jedyny. Pani Monika jest odpowiedzialna, solidna, elastyczna, a co najważniejsze profesjonalna. W każdym słowie czuć pasję i energię do działania. Z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkanie. Idealnie dobierała dla mnie zadania i mnie prowadziła. Dziękuję!!!
14 września 2016 Anna - pracownik korporacji
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Moniką. W bardzo miłej atmosferze można rozwiązać wiele problemów i zmotywować się do działania. Wszystko staje się takie łatwe i proste. Polecam gorocą! Naprawdę warto spróbować.
9 czerwca 2016 Paulina - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Jestem po dwóch spotkaniach. Jak dotychczas - świetna współpraca. Celuje we wlasciwe obszary. Zadaje odpowiednie pytania. Ma miłą barwe glosu. Jest konkretna. Wie jak do mnie trafić w właściwy punkt. Oby tak dalej!
19 maja 2016 Maciej - Inżynier
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj