Natalia Janiczak- Liput

Popularność: 1071
Bardzo dobry coach (51)
Jestem pasjonatką rozwijania talentów, zwolenniczką energii ukierunkowanej i życia w zgodzie ze sobą. Energiczną, młodą kobietą, która uwielbia podejmować nowe wyzwania. Moją nieskończoną inspiracją są ludzie, uwalnianie ich naturalnego potencjału i obserwowanie wędrówki na szczyt ich własnych możliwości. W swojej pracy łączę wiedzę specjalistyczną i pasję. W końcu cele to marzenia z datą.Prywatnie: spełniona Mama cudownej Elizy i Nadii, szczęśliwa partnerka życiowa Dawida.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Zabrze, Katowice, Gliwice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Udział w warsztacie wyjazdowym „Moc Kobiecości”, nie ukrywam, dał mi wiele do myślenia. Przede wszystkim zrozumiałam, że ciągle mam w sobie jakiś lęk, lęk przed czymś. Kiedy na zajęciach opisywałyśmy siebie i wzajemnie mówiłyśmy o sobie pozytywnie to dotarło do mnie, że muszę traktować siebie tak jakbym potraktowała najlepszą przyjaciółkę. To trochę trudne, jednak spróbuję
27 kwietnia 2019 Ewa - Kierownik
Bardzo dobry coach
Świetnie przeprowadzone zajęcia! Natalia prowadziła cały blok szkoleniowy podczas organizowanego przez nas przy Politechnice Śląskiej Letniego Kursu Naukowego w lipcu 2018 roku, w którym wzięło udział ponad 20 studentów z całej Europy. Podczas prowadzonych przez nią zajęć studenci mieli możliwość poznać swoje mocne strony, dotrzeć do swoich wewnętrznych zasobów, ustalali swoje personalne cele, a także ćwiczyli ekspresję samych siebie. Feedback przekazany przez nich był wyjątkowo pozytywny, byli zaskoczeni niesamowitą energią i entuzjazmem wykazywanym przez Natalię podczas prowadzenia szkoleń. Dodatkowo forma zajęć prowadzona z dużą dozą uśmiechu i poczucia humoru wydała im się wyjątkowo atrakcyjna, a co najważniejsze - to, że studenci wyszli z zajęć ogromnie zainspirowani i z głowami pełnymi pomysłów na samych siebie. Profesjonalne podejście, ogromna pasja oraz niezwykła łatwość, z jaką Natalia nawiązuje kontakty ze swoimi podopiecznymi sprawia, że jest ona coachem naprawdę wartym polecenia!
19 stycznia 2019 Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice - Wiceprezes ds. Kontaktów z Firmami
Bardzo dobry coach
Natalia we wspaniały sposób otworzyła mi oczy na moje życie. Dziękuję, że istnieją tacy ludzie, nie spodziewałem się tego, że takie proste narzędzia sprawią, że dostrzegę to, co robię źle. Jeśli obawiacie się coachingu, spróbujcie z Natalią!
18 sierpnia 2018 --- - ---
Bardzo dobry coach
Natalię poznałam przypadkiem na luźnych spotkaniach organizowanych w gliwickim Forum. Jest niesamowicie pozytywnym wulkanem energii. Zajęcia i wykłady prowadzi z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Ubolewam, że nie uczestniczyłam we wszystkich spotkaniach, bo z pewnością wyciagnelabym z nich mnóstwo inspiracji i wskazówek na zmiany w sobie i swoim otoczeniu. Mam nadzieję w przyszłości wziąć udział w jakichś warsztatach lub projektach, bo zdecydowanie warto.
2 sierpnia 2018 Hanna - Księgowa
Bardzo dobry coach
Zawsze warto znaleść chwile dla siebie- na przemyślenia o życiu, celu, wartościach jakimi się kierujemy. Jeśli w takim momencie znajduje się z nami osoba, która naprowadza nas na wyciąganie właściwych dla nas wniosków- mamy sytuację idealną dla określenia drogi życiowej, która zbliży nas do osiągnięcia pełni szczęścia. Tak właśnie wyglądały warsztaty z Panią Natalią, gorąco polecam.
30 lipca 2018 Justyna - brak etykietki
Bardzo dobry coach
Byłam kilka razy na warsztatach Natalii,i dzięki nim wzmocniłam swoją siłę wewnętrzną i przypomniałam sobie swoje najmocniejsze strony talenty i zdolności. Natalia pokazała nam świetne narzędzia do zwizualizowania naszych planów ,pragnień i marzeń. Z czystym sumieniem polecam ! Nati jest bardzo ciepłą osobą ,pełną profesjonalizmu i pasji w tym co robi -dzięki niej można odnaleźć swoją życiową drogę :)
30 lipca 2018 Zuzanna - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Motywuje,inspiruje i zasiewa ziarnko niepewnosci czy aby nasze zycie jest takie jakie bysmy chcieli.Warsztaty Mamy chwile zmuszajace do spojrzenia wewnatrz siebie choc przez chwile kazdego dnia.Polecam
28 lipca 2018 Asia - Doradca
Bardzo dobry coach
Niesamowita kobieta. Piękna, mądra, inspirująca. Bezcenny jest czas spędzony z nią ! Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania. Bardzo mi pomogła odnaleźć siebie w trudnym dla mnie okresie. Serdecznie polecam!!!
22 lipca 2018 Ewa - kadrowiec
Bardzo dobry coach
Indywidualnie podchodzi do problemu. Bardzo kreatywna osoba, nie kieruje się utartymi schematami. Zajęcia z Natalia inspirują do działania, otwierając na nowe możliwości rozwiazania problemu- bez narzucania konkretnej wizji. Uczestniczyłam m. in. w warsztatach "Mama wraca do pracy", a także w cyklu warsztatów z "Mamy chwile".
20 lipca 2018 Dorota - Pielęgniarka
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w cyklicznych spotkaniach Mamy Chwile i warsztacie "Mama wraca do pracy". Podczas spotkań miałam okazję na chwilę się zatrzymać i zajrzeć w głąb siebie. Nazbierać siły do działania i poukładać sobie kilka kwestii w głowie. Warsztaty były prowadzone bardzo ciekawie i angażująco. Sama Natalia to wulkan energii, który zaraża entuzjazmem i motywuje do działania! Polecam wszystkim Mamom i nie tylko!
19 lipca 2018 Dominika - Mama
Bardzo dobry coach
Natalia to energia, pozytywnie nakręcona na ludzi i życie. Jest doskonałym coachem. Wspiera, pozwala na wyrażanie siebie, motywuje i inspiruje. Jest genialna! Zaraza uśmiechem! Jest cudownym człowiekiem!
18 lipca 2018 Ania - Specjalista HR
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalnie i ciekawie prowadzone warsztaty, które przydają się nie tylko w życiu zawodowym ale i prywatnym. Mogę powiedzieć, że zminiły moje życie. Polecam i daję najwyższą ocenę. Kto jeszcze nie miał okazji koniecznie musi skorzystać. Wysoki poziom i rewelacyjna atmosfera.
18 lipca 2018 Ewa - Specjalista w Dziale HR
Bardzo dobry coach
Uważam, że Natalia to bardzo dobry człowiek na odpowiednim miejscu :) kapitalna kobieta z mnóstwem pozytywnej energii, jak nikt inny potrafi odnaleźć plusy w sytuacji w której my widzimy same minusy. Jest otwarta, konkretna i co najważniejsze potrafi słuchać co ta druga osoba ma do powiedzenia. Polecam z całego serca!
17 lipca 2018 Kamila - Zarządca nieruchomości
Bardzo dobry coach
Natalia jest inspirującą osobą, dzięki której odważysz się marzyć. Niewiele osób potrafi tak zmotywować do działania jak ona - to dzięki jej nietuzinkowemu doświadczeniu i niewyczerpanym pokładom energii :) Sesje szkoleniowe z Natalią są niezwykle angażujące, skłaniające do refleksji i dające ogromne możliwości zmian w swoim życiu. Na jej szkoleniach nie tylko ustalisz swoje cele, ale i konkretny algorytm działań jakie trzeba podjąć, by je osiągnąć, a przy tym świetnie się bawisz. Polecam z całego serca!
17 lipca 2018 Filip - Stażysta
Bardzo dobry coach
Współpracowałem z Natalią podczas bardzo ważnego projektu, który prowadziłem. Wspólne sesje pozwoliły mi na spojrzenie na ten temat z innego punktu widzenia, poszerzyły horyzonty. Dzięki temu pojawiły się niespodziewane rozwiązania, ciekawi ludzie i nowe ścieżki, którymi można podążać. Sam projekt zakończył się dużym sukcesem. A ja jestem bogatszy o doświadczenie.
10 lipca 2018 Marian - Project Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panią Natalią. Sesje okazały się strzałem w dziesiątkę i były niezwykle skuteczne. Dzięki naszej współpracy przyjrzałam się bliżej mojemu stylowi zarządzania i pracy mojego zespołu. Wgląd pozwolił mi na usprawnienie komunikacji. Wdrożyłam również kilka nowych strategii zarządzania. Dodatkowo poznane narzędzia coachingowe zastosowałam także w życiu prywatnym ( z pożytkiem dla mnie i dzieciaków). Polecam!
6 lipca 2018 Zofia - Manager w korporacji
Bardzo dobry coach
Świetny coach i trener, zaraża entuzjazmem i motywuje do działania. Ma mnóstwo pomysłów. Jako trener w korporacji odświeżyła i uatrakcyjniła ofertę szkoleń. Prowadzi fantastyczne warsztaty dla kobiet, w miłej i luźnej atmosferze co sprawia, że każda potrafi się otworzyć.
22 czerwca 2018 Ola - Inżynier jakości
Dobry coach
Cenię ludzi, którzy działają z pasją i dzielą sie nią w wolnych chwilach. Którzy w krótkiej rozmowie sa otwarte, szczere i pełne energii. Potrafia zarażać energią i entuzjazmem a takze wiara we wlasna siłę- Natalia zdecydowanie do takich osób należy...do osób ktorych poznawać, rozmawiać, spotykac sie- chce sie więcej niz jeden raz:)
12 czerwca 2018 Aneta - Matka
Bardzo dobry coach
Miałam okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych dla mam wracających do pracy.Natalia dała się poznać jako osoba empatyczna,ciepła , godna zaufania a jednocześnie profesjonalna w swojej dziedzinie. Dzięki ćwiczeniom realizowanym na zajęciach jest możliwość spojrzenia w głąb siebie ,otrzymania siły do działania i sprawienia ze na niektóre sprawy można patrzec inaczej.Serdecznie polecam !Pełen profesjonalizm
6 czerwca 2018 Magda - Mama
Bardzo dobry coach
Udział w warsztacie dla przyszłych mam pozwolił mi poukładać kilka spraw w głowie, jednocześnie zachęcił do działania. Natalia potrafi świetnie dotrzeć do sedna sprawy w krótkim czasie - co świadczy o jej profesjonalizmie i doświadczeniu. Dodatkowo urok osobisty sprawia, że aż chce się zrobić ze sobą porządek ;) Trzymam kciuki za jej obecne i przyszłe projekty, bo ma głowę pełną inspirujących pomysłów!
25 maja 2018 Agnieszka - póki co mama i przyszła mama
Bardzo dobry coach
Dzięki Natalii i sesjach coachingowych z nią...otwarłem kilka zamknietych dotąd drzwi własnych potrzeb, planów i marzeń, które w tej chwili realizuje...Super kontakt i nakierunkowanie na dziedziny życia dotąd nieużywane/nieodkryte a w perspektywie już ponad 2 lat wspolpracy jakże potrzebne do samorealizacji i większej radosci z zycia..
21 maja 2018 Wojtek - Inżynier budownictwa
Bardzo dobry coach
Natalia - bardzo do ru cłach ! Pogodna, otwarta, słuchająca kobieta. Pomysłowa, przygotowana do tego co chce zaprezentować! Czas spędzony ma warsztacie dla mam - super ! Natalia ma bardzo fajna historie dlaczego coach- co powoduje że da się, wystarczy dobra motywacja do działania!
21 maja 2018 Anka - inż.
Bardzo dobry coach
Warsztat "Mama wraca do pracy": Jesteś Mamą? Kończy Ci się urlop macierzyński/rodzicielski/wychowawczy? Wracasz do pracy zawodowej?Jeśli tak, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie.W jego trakcie dowiesz się m.in., jak pokonać stres, towarzyszący powrotowi do pracy i pozostawieniu maluszka pod opieką osób trzecich oraz jak zachować równowagę między domem a pracą zawodową. Zajrzysz także w głąb siebie. Uświadomisz sobie swoje własne potrzeby, otrzymując skuteczną receptę, jak je realizować, mimo natłoku obowiązków. A wszystko przy pomocy kreatywnych metod warsztatowych, których zastosowanie jest możliwe nawet w towarzystwie naszych kochanych "pełzaków". Serdecznie polecam!
19 maja 2018 Małgorzata Konwisorz -
Bardzo dobry coach
Szczerość i autentyczność .Umiejętność słuchania i zadawania trafnych pytań. Każde spotkanie inne , bardzo ciekawe narzędzia i niekonwencjonalne podejście pozwoliło spojrzeć na tematy z zupełnie innej perspektywy.Projekt który wydawał się w sferze marzeń . Teraz krok po kroku jest realizowany . Dziękuje bardzo i polecam Panią Natalie aby odkryć swoj potencjał i nowe rozwiązania.
18 maja 2018 Marek - Kierownik w Korporacji
Bardzo dobry coach
Polecam udział w warsztacie dla mam prowadzonym przez Natalię. Jest to łączenie przyjemnego z pożytecznym- dzieci bawią się we własnym towarzystwie, a mamy mają w końcu okazję zrobić coś tylko dla własnego rozwoju :)
17 maja 2018 Joanna - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Świetna, profesjonalna trenerka. Warsztaty, na których byłam przeprowadziła w ciepłej, bezpiecznej atmosferze. Daje siłę do działania i pozwala rozwinąć skrzydła. Polecam ją z całego serca każdemu i każdej.
16 maja 2018 -
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem i wielką ochotą polecam Natalię. Pełna profesjolaizmu, pozytywnej energii oraz chęci do życia, którą zaraża:) Kontakt z taką osobą jest mega owocny, nastrajający pozytywnie oraz dodający sił i wiary we własne możliwości. Merytoryczne i bardzo praktyczne spotkanie!!!
15 maja 2018 Marta - Księgowa
Bardzo dobry coach
Swietnie, merytoryczne warsztaty. Polecam każdemu spotkania z tak profejsonalną, charyznatyczną osobą. Wybieram się na kolejne warsztaty, z ktorych na pewno wyniosę wiele dla siebie i swojego rozwoju
14 maja 2018 Patrycja - Dziennikarz
Bardzo dobry coach
Wyjątkowo inspirująca osoba, Jej energia i uśmiech zarażaja ludzi. Ma w sobie coś co. pomaga otworzyć się i zafać. Po spotkaniu z Natalią widzi się w sobie dużo więcej i nic wokól nie jest już takie samo. Jeśli poszukujesz motywacji, polecam spotkania z Natalią.
11 maja 2018 Ania - Specjalista HR
Bardzo dobry coach
Goraco polecam! Natalia pomaga odkryc potencjal, ktory drzemie gleboko. Zadanie to nie jest latwe a jej sie udaje. Wyciaga z uszy, inspiruje. Zawsze w dobrym humorze, zaraza optymizmem i wiara, ze sie uda:)
11 maja 2018 Anna - Kupiec
Bardzo dobry coach
Natalia = profesjonalizm. Warsztaty prowadzone przez Natalię są rewelacyjne , z bardzo duża dawka pozytywnej energii, potrafi swoja osobą zainteresować słuchaczy. Zajęcia prowadzone przez Natalię są ciekawe , zabawne A zarazem dające dużo do myślenia, miałam przyjemność być na takich warsztatach i do dziś korzystam z tego co się nauczyłam... Z czystym sumieniem polecam ;)
19 kwietnia 2018 Justyna - Lider
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w kilku szkoleniach prowadzonych przez Natalię.Super łączy swój profesjonalizm, umiejętności z luzem, otwartością oraz swobodą.I co najważniejsze zawsze jest sobą:)Polecam Natalię jako profesjonalnego coacha wszystkim, którzy chcą osiągnąć rozwój nie tylko w życiu zawodowym, ale również w życiu prywatnym.
18 kwietnia 2018 Karolina - Inżynier-Ergonomista
Bardzo dobry coach
Brałam udział w paru sesjach coachingowych z Natalią. Dały mi do myślenia i parę rzeczy dzięki nim zweryfikowałam i zmieniłam. Natalia nie ślizga się po powierzchni, próbuje dociec rzeczywistych powodów i motywacji. A poza tym jest pełną energii, entuzjazmu i pomysłów osobą.
18 kwietnia 2018 Emilia - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Świetna kobieta z dużą ilością energii, pomysłów i inspiracji, które wie jak wykorzystać i przekazać. Natalia to człowiek, który stale chce zrobić więcej i jednocześnie sprawia, że drugiemu też się chce - iść do przodu z motywacją do działania! :)
17 kwietnia 2018 Kasia - Inżynier/własna działalność
Bardzo dobry coach
Natalia ma mnóstwo pozytywnej energii, którą przekazuje innym i wkłada dużo serca w swoje warsztaty.
17 kwietnia 2018 Patrycja - Księgowa
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność byc na zajeciach motywujących „budzimy moc na wiosne” i musze przyznac, ze naprawde to bylo cos. Natalia jest bardzo ciepła osoba, ktora poprowadziła spotkanie rewelacyjnie. Poczułam, ze duzo moge i ide w dobra strone, aby spełnić moje marzenia. Luz jaki panował na zajeciach spowodował, ze kazda z nas mogla szczerze i otwarcie opowiadac o swoich poglądach. Polecam jak najbardziej ;)
16 kwietnia 2018 Magdalena - Studentka logistyki
Bardzo dobry coach
Natalia potrafi obudzić drzemiący potencjał .Byłam na kilku spotkaniach i zawsze wychodziłam ugruntowana i gotowa do działania.Gorąco polecam wszystkim ,którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania,na pewno ją otrzymają.Cieszę się ,że Natalia stanęła na moje drodze życia!
16 kwietnia 2018 Beata - Lider logistyki
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry i skuteczny coach. Natalia napędza do działania i zmusza do myślenia. W zasadzie dzięki niej dostałem awans i duża podwyżkę :) Natalia jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii.
26 marca 2018 Jakub - IT Manager
Bardzo dobry coach
Rewelacyjny coach i wspaniała kobieta. Dzięki zajęciom z Natalią odzyskałam siłę oraz odwagę aby uporządkować swoje życie. Przywróciła mi wiarę że chcieć to móc. Co najwazniejsze nasze rozmowy uświadomiły mi za bardzo skupiam się na rzeczach nieistotnych a te najważniejsze mi umykają. Polecam!!
27 luty 2018 Magdalena - Pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Natalia jest niesamowicie ciepłą osobą i jednocześnie bardzo profesjonalnie podchodzącą do tematu. Jej uśmiech i zaangażowanie widoczne są już od początku pracy z nią. Potrafi niesamowicie zmotywować. Daje powera do działania. Nawet tak oporne na zmiany osoby jak ja, są w stanie ruszyć z miejsca i zacząć zmieniać swe życie na lepsze ;) Jestem na dobrej drodze do przekwalifikowania się i spełnienia swoich marzeń. Cieszę się, że spotkałam na swojej drodze taką osobę jak Natalia. Polecam! :)
21 luty 2018 Natalia - pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Natalia to wulkan energii:) Niesamowicie pomysłowa oraz zaangażowana w swoje projekty. Jako coach potrafi motywować do działania, nie tylko samym mówieniem ale i własnym przykładem. Jest bardzo otwarta i szczera. Zaraża swoim optymizmem :) Warsztaty w których brałam udział prowadzone były bardzo profesjonalnie, sympatycznie. To również dzięki nim w pewnym momencie nie poddałam się, ale jednak wzięłam przyszłość w swoje ręce:) Polecam:)
19 luty 2018 Agnieszka - Specjalista dietetyk
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w kursie “Mamy chwile tylko dla siebie”. Mój udział w kursie pozwolił mi na przemyślenie różnych spraw, zarówno tych bardziej intymnych, jak i tych bardziej powszednich. Mogłam zagłębić się w sobie na chwile, zmusić się do myślenia tylko o sobie!! Polecam ten kurs innym kobietom, które chciałyby pobyć ze sobą i rzeczami, które są dla nich naprawdę ważne, bo warto!
30 stycznia 2018 Marta - Socjolog
Bardzo dobry coach
Natalia jest świetnym coachem.. Jest niesamowita, konkretna, pełna pasji i zaangażowania, potrafi słuchać i zmotywować jak mało kto. Polecam wszystkim, którzy "stanęli w miejscu" i szukają profesjonalisty!
28 stycznia 2018 Wiktoria - Pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Udział w warsztatach prowadzonych przez Natalię to był strzał! Natalia ma moc motywacji, potrafi docenić, wyciągnąć na światło dzienne to o czym dawno zapomniałam. A przecież to ja! Ona trafia! Jest do tego zaangażowana do granic, bardzo indywidualnie podchodzi do każdego. Jej rady ogromnie mi pomogły. Poczułam się ważna i odrosły moje skrzydła!!
28 stycznia 2018 Iza - Inżynier ds pomiarowo badawczych
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w warsztatach “Mamy chwile tylko dla siebie” prowadzonych przez Natalię i z pewnością mogę o niej powiedzieć, że ma moc! Cały proces, wszystko to, czego doświadczyłam podczas kursu pozytywnie wzbogaciło moją codzienność i pokazało mi, że mogę jeszcze i jeszcze
25 stycznia 2018 Roksana - Inżynier produkcji
Bardzo dobry coach
Dzięki udziałowi w kursie prowadzonym przez Natalię, zaczęłam bardziej doceniać to, co mam i cieszyć się drobnostkami. Ćwiczenia i cały proces były bardzo pozytywnym doświadczeniem, które ukazało mi moją siłę i dało dużo radości. Teraz patrze w przyszlosc odwaznie i z duza dawka pozytywnej energii! Serdecznie polecam!
24 stycznia 2018 Marta - Inzynier
Bardzo dobry coach
Natalia ma niesamowitą energię i dar dzielenia się nią z innymi! A dzięki swojemu fantastycznemu warsztatowi, doświadczeniu i wiedzy sprawia, że niemożliwe staje się możliwe! Polecam pracę z Natalią szczególnie tym, którzy czują, że uktnęli w miejscu albo zapędzili się w miejsce, albo zapomnieli jak wiele mają talentów!
24 stycznia 2018 Natalia - Księgowa
Bardzo dobry coach
Natalie znam już jakiś czas zarówno z pracy jak i ostatniej sesji treningowej mamy chwilę. Serdecznie polecam pracę z Natalią, umie zmotywować, nakłonić do roboty a czasami do refleksji. Jest jednej strony otwarta wiem że zawsze mogę z nią pogadać a z drugiej strony poprzez swoje ćwiczenia daje motywację do zmian bo aby się zmienić trzeba zacząć od tego co siedzi w naszych głowach.
24 stycznia 2018 GOSIA - Inzynier
Bardzo dobry coach
Czemu bardzo dobry coach???? Hmmmm jest do bólu motywująca....ze mnie wyciągnęła najgłębsze pokłady drzemiącyh głęboko emocji, chęci, zaniedbanych spraw.....nie poddaje się, daje cenne wskazówki, wie kiedy docisnąć a kiedy odpuścić, rozbraja uśmiechem i życzliwością a jednocześnie zmusza do pracy nad sobą....zawsze wspiera....pokazuje kilka dróg a nie wybiera za nas jednej....wielki coach, polecam!!!! Takiego kopa motywacji do działanie nie dostałem nigdy dotąd!!!
20 luty 2017 Wojtek - Inżynier-instalator
Bardzo dobry coach
Natalia jest świetnym coachem. Ma w sobie ogromne pokłady zaangażowania, jest przy tym uśmiechnięta i konkretna. Każde spotkanie różniło się od poprzedniego i zaskakiwało czymś nowym. Swoim uważnym spojrzeniem świadomiła mi to, czego sama nie potrafiłam sobie uświadomić :-)
31 maja 2013 Agnieszka - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Inspirujący..czyli taki jaki powinien być idealny coach.Sesje z Natalią skłaniają do myślenia, inspirują, pozwalają na weryfikację własnych marzeń i celów.Polecam wszystkim, którzy szukają rozwiązania problemów..odpowiedzi nosimy w swoich głowie i sercu..coach może nam pomóc do nich dotrzeć:)
29 maja 2013 Asia - Doradca Zawodowy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj