Natalia Warszawska

Popularność: 248
Bardzo dobry coach (5)
Kontakt
Tel: 660473792
Email: kontakt@instytutwizerunku.pl
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Zielona Góra, Zgorzelec,
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Natalia jest osobą pewna siebie i tego, co robi. Potrafi bardzo skutecznie zarazić swoją pozytywną energią i dostarczyć powera na długo. Ma fachową wiedzę i kompetencje i przede wszystkim lubi ludzi i potrafi ich słuchać. Podczas każdej sesji czułam się jak na spotkaniu z przyjaciółką i wychodziłam z niej uskrzydlona :) Poza tym, co wg mnie jest istotne, nie przedłuża procesu. 4-5 sesji i stałam się... nowym człowiekiem :) Polecam z pełną odpowiedzialnością!
15 stycznia 2016 Ania - Specjalista ds. Marketingu
Bardzo dobry coach
Postanowiłam wziąć udział w warsztatach Akademii Rozwoju Osobistego spontanicznie. Większość ważniejszych decyzji w moim życiu tak podejmuję. I zawsze okazują się słuszne. Tak było i tym razem. Zajęcia z Natalią to najlepsze, co mogłam sobie podarować w mijającym roku. Był to czas szukania odpowiedzi na ważne i trudne pytania, i nieraz nie znajdowanie ich. To uświadomienie sobie, co ważne bez nacisków i presji, czego chcę, potrzebuję, czego się boję. Zestaw otrzymanych od Natalii narzędzi jest niczym koło ratunkowe pomagające dotrzeć ze środka oceanu do brzegu upragnionego celu. Natalia jest wspaniałym trenerem i cierpliwym słuchaczem. Nie naciska, jednocześnie zadaje pytania, których nie zadał nikt wcześniej. Podczas zajęć stworzyła atmosferę tak komfortową, że żadne pomysły czy obawy nie wydawały się „głupie”. Dzięki Natalii ścieżka mojego rozwoju osobistego skręciła w nieznanym, ale ekscytującym, kierunku.
13 stycznia 2016 Natalia - Doktorantka
Bardzo dobry coach
Gdy pierwszy raz przyszłam na spotkanie z P. Natalią, zobaczyłam kobietę sukcesu. Na jej twarzy gościł życzliwy uśmiech, a postawa ukazywała pewność siebie. Od razu na myśl nasuwał się wniosek, że P. Natalia jest spełniona i szczęśliwa. Któż inny, jak nie właśnie osoba charakteryzująca się tymi przymiotami, mógłby lepiej wspierać nas w rozwoju osobistym? Na spotkaniach Akademii Rozwoju Osobistego stworzyła atmosferę wzajemnego szacunku i zaufania, a dwunastoosobowa grupa początkowo obcych sobie ludzi zdołała stworzyć zgrany zespół. Każda jej wypowiedź była pełna serdeczności, chęci zrozumienia i poznania, natomiast nie znalazło się tam miejsce na ocenianie, czy uprzedzenia. Jestem przekonana, że P. Natalia w swoją pracę wkłada serce. Zajęcia zaczynały się punktualnie. Były ciekawe, dobrze przygotowane i nastawione na opanowanie w praktyce omawianych umiejętności, a narzędzia nam przekazane przydają mi się w życiu codziennym. Dzięki temu wszystkiemu P. Natalia tworzy wizerunek profesjonalistki. Jestem bardzo wdzięczna P. Natalii za poświęcony nam czas, a tak dobrze wykorzystany, za wsparcie, na które mogliśmy zawsze liczyć, za otwartość na innych ludzi i za przekazane nam umiejętności. Dziękuję!
12 stycznia 2016 Agnieszka - Studentka
Bardzo dobry coach
Natalia jest niezwykle otwarta osoba, wzbudzajaca zaufanie, a takze potrafiaca zarowno sluchac, jak i udzielac konstruktywnego feedbacku. Cechuje Ja nastawienie na znalezienie rozwiazania, nawet w sytuacji, gdy osoba majaca problem uwaza, ze znajduje sie w sytuacji bez wyjscia. Pozytywne nastawienie na druga osobe, wsparcie, wysokie umiejetnosci interpersonalne, poczucie humoru oraz profesjonalizm w dzialaniu sa ogromnymi atutami Natalii. Polecam!
12 stycznia 2016 Ela - specjalista ds. controllingu
Bardzo dobry coach
Z pewnością mogę polecić Natalię wszystkim, którzy wahają się przy wyborze dobrego coacha. W trakcie kilku spotkań w ramach treningu personalnego stworzyła i podtrzymywała ciepły i pozytywny klimat,co przełożyło się na moje dobre samopoczucie, a to było wtedy dla mnie najważniejsze. Do tej pory widzę jak wiele zmieniły w moim życiu te spotkania.
11 stycznia 2016 Ania - Doradca klienta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj