Ola Zwolińska

Popularność: 285
Bardzo dobry coach (8)
Inspiruję ludzi do pozytywnych zmian zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Uwielbiam tę pracę - to dla mnie ogromna satysfakcja i radość z sukcesów moich klientów! Jestem certyfikowanym coachem International Coaching Federation, trenerką, konsultantką zarządzania. Posiadam 12 lat doświadczenia w pracy z ludźmi. Jestem przekonana i wiem z doświadczenia z pracy z klientami, że coaching może zmienić Twoje życie w naprawdę krótkim czasie. Jako coach czerpię inspiracje z wielu dziedzin – psychologii, neuropsychologii czy technik terapeutycznych. Przede wszystkim jednak bazuję ma przeświadczeniu, że Ty jesteś ekspertem od swojego życia. Moim zadaniem jest zadawanie odpowiednich pytań i uważne słuchanie (tego co mówisz i tego czego nie mówisz!). Czasem wkurzysz się na mnie, gdy sam zapędzisz się w kozi róg. Czasem się uśmiechniesz. I zyskasz świeże spojrzenie na swoją sytuację – osobistą lub zawodową. Zaczniesz wdrażać zmiany, a w dzięki naszym spotkaniom utrzymasz motywację do ich wdrażania. Zapraszam na bezpłatne pierwsze spotkanie. Osoby, które lubią pracować w grupie zapraszam na warsztaty coachingowe w wąskiej grupie (ok 5-7 os.). Tematyka jest dostosowywana do potrzeb osób uczestniczących. Pracuję również przez skype lub inne sposoby kontaktu on-line! If you wish to talk in English, please let me know. I will be more than happy to tell you more about my coaching sessions in person!
Kontakt
telefon: +48 793 502 365
Specjalizacje
Miasta
Częstochowa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Magister psychologii
Specjalizacja: Psychologia Społeczna, Uniwersytet Opolski
Certyfikowany coach
Certyfikat ACC International Coaching Federation

Opinie

Bardzo dobry coach
Gorąco polecam! Ola to bardzo dobry, profesjonalny coach, zainspirowała mnie do pracy nad swoim rozwojem, pokazała ciekawe rozwiązania. Przy tym wszystkim to bardzo otwarta i ciepła osoba :) Jeszcze raz polecam !
7 luty 2017 Łukasz - Dziennikarz
Bardzo dobry coach
Ola jest świetnym coachem, który od samego początku obdarza pozytywną energią i niepowtarzalnym uśmiechem. Nie daje gotowych rozwiązań (i słusznie!). Inspiruje do działania, zadaje intrygujące pytania. Omawiane kwestie przedstawia w taki sposób, na jaki samemu by się nie wpadło i, których wcześniej nikt nie wskazał.
6 luty 2017 Janusz - Pyrkosz
Bardzo dobry coach
Ola to świetny psycholog, skutecznie mobilizujący do "ogarnięcia się". Pracując z nią, popatrzyłem szerzej na swoje życie i wprowadziłem wiele zmian na lepsze. Głównie zawodowo, ale i prywatnie. Polecam!
23 stycznia 2016 Piotr - Dyrektor Hotelu
Bardzo dobry coach
Oli należą się podziękowania za wysłuchanie i "skierowanie" mnie, mojej kariery i firmy na właściwe tory. Polecam w 100%.
10 grudnia 2015 Michał - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Długo nie mogłem się zdecydować - ale po pierwszym spotkaniu wiedziałem że to będzie właśnie to o co mi chodziło tzn.świetna "diagnoza", indywidualne podejście, brak szablonowych i oklepanych "dobrych" rad. Spotkania naprawdę pobudzają do działania i dają sporą dawkę pewności siebie. Gorąco polecam !
14 października 2015 Adam - Menedżer Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Ola to bardzo dobry i profesjonalny choach. Potrafi wskazać dobrą drogę, spotkania z nią bardzo dużo mi dały i otworzyły mi oczy na wiele spraw. Dzięki tej pracy mogłam posunąć się dalej w swoim życiu, za co jestem ogromnie wdzięczna! Polecam z całego serca!!!
30 września 2015 Arleta - kulturoznawca
Bardzo dobry coach
Po pierwszym spotkaniu poczułam się jakbym przerzuciła tonę węgla. Zmęczone, ociężałe mięśnie, ale w głowie – spokój, pewność w podjętych decyzjach. To była ciężka, owocna praca. Potem było „z górki” – wyjaśniłam wątpliwości z bliskimi, upewniłam się w dążeniach do otwarcia swojego biznesu…
25 września 2015 Magda - Specjalista - logistyk
Bardzo dobry coach
Rewelacja! Pięknie dziękuję Olu za wspólną pracę, masz swój udział w rozwoju mojej firmy i kariery! :) Mam nadzieję, że wszyscy Ci, którym Cię polecam już się odezwali ;) Pozdrawiam serdecznie, a wszystkim czytającym tę opinię polecam spotkanie z Olą.
23 września 2015 Piotr - Właściciel firmy
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj