Paulina Koszut

Popularność: 574
Dobry coach (5)
W pracy z klientami stawiam głównie nacisk na uzyskanie równowagi w życiu osobistym i zawodowym. Motywuję do działania i wspieram w szukaniu indywidualnej, satysfakcjonującej drogi życiowej. Z klientami spotykam się osobiście, odbywam również sesje telefoniczne i poprzez Skype.
Kontakt
x
e-mail: x
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Badzo słaby coach
Bardzo słaby coach niema , rozeznania co z 3ym się je marna jej profesja i i ona sama hehe ,niech się weźmie za prace fizyczną wtedy z nią może porozmawiam .Puki co nie może mi nic na rzucić bo ona próbuje ,za SŁABIUTKA jest, hehe twierdząc że jest psychologiem bo ja tak to niby mam to odbierać. Tacy ludzie idą do lamusa hehe,a próbują zawód jakiś sobie zrobić :):):)i komu to po3ebne hehe
5 marca 2018 grzegorz - -----------------
Bardzo dobry coach
Paulina jest świetnym Coachem, pełnym empatii, wspierającym i kierującym ku celu. Bardzo mi się miło z nią pracowało i wiele rzeczy dzięki naszym spotkaniom poszło u mnie do przodu. Serdecznie polecam!!! a prywatnie jest przemiłą osobą :)
26 marca 2014 Tomasz - Prezes Polskiej Akademii Biznesu
Bardzo dobry coach
Pani Paulina jest rzetelną i ambitną osobą. Sesje z Nią to pełen profesjonalizm. Jest bardzo pomocna i idealnie naprowadza na właściwą drogę. Jeśli potrzebujecie zmiany na lepsze - Pani Paulina będzie idealnym COACHEM. Polecam!
13 luty 2014 Aleksandra - lektor języka angielskiego
Bardzo dobry coach
Pani Paulina jest osobą, która bardzo szybko wzbudza zaufanie i sprawia, że ma się ochotę z nią pracować. Potrafi jasno określić cele, które samemu ciężko sprecyzować, tak prowadzi rozmowę, że człowiek sam sobie uświadamia swoje błędy lub niewłaściwy sposób myślenia. Potrafi ustalić razem z klientem racjonalne, osiągalne cele i pomóc je zrealizować. Już po pierwszej sesji byłam bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na coaching u pani Pauliny i uważam, że były to dobrze wydane pieniądze.
10 luty 2014 Oliwia - Lektor języka obcego
Bardzo dobry coach
Bardzo sympatyczna osoba, wzbudzajaca zaufanie. Potrafi szybko zlikwidowac wszelkie, bariery i stworzyc pozytywna otwarta relacje. Wysuwa ciekawe, czesto zaskakujace wnioski. Dzieki niej potrafie spojrzec na zdarzenia w moim zyciu z nieco innej perspektywy - niekoniecznie gorszej. Kiedy zgubilam sie w moich dzialaniach w sferze zawodowej, a takze prywatnej, ten coaching stal sie dla mnie dobrym drogowskazem, a najwazniejsze jest to, ze wszystko, co do zmiany bylo potrzebne, okazalo sie byc juz we mnie - wystarczylo to umiejetnie wydobyc :). Polecam serdecznie!!
10 luty 2014 Kamila - asystent HR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj