Paweł Jaremek

Popularność: 409
Bardzo dobry coach (3)
Jestem trenerem i coachem. To wbrew pozorom trudne połączenie ze względu na swoją specyfikę pracy z klientami. Jednak zdecydowanie możliwe i efektywne ze względu na wszechstronne podejście do potrzeb klienta. Jako coach motywuję do działania, podążam za działaniami klienta oraz wspieram zmiany opierające się na jego zasobach. Jako trener odpowiadam na jego potrzeby w postaci zwiększania, uzupełniania, czy też poznawania nowych obszarach wiedzy i umiejętności. Bardzo często korzystam z połączenia tych dwóch opcji - coachingowej, jak i trenerskiej. Efekty płynące ze zmian u moich klientów utwierdzają mnie w przekonaniu, że takie połączanie jest niezwykle efektywne. Takie podejście do potrzeb klienta pozwala mi na wyznaczanie swojej drogi pracy i buduje odmienność od istniejących schematów. Oczywiście korzystam z wielu myśli związanych z rozwojem osobistym, jednak korzystam z nich wybiórczo, niestandardowo i intuicyjnie. Jestem przekonany o naszej niepowtarzalności i osobniczej różnorodności, a co za tym idzie podczas pracy z klientem szukamy nowego sposobu pracy, nowych inspiracji, wyjątkowych i niepowtarzalnych rozwiązań. Posiadam duże doświadczenie korporacyjne w pracy z ludźmi na różnych stanowiskach. Moja ścieżka rozwoju osobistego jest również bogata w doświadczenia na wielu szczeblach organizacji, w których pracowałem. Dzięki tym doświadczeniom stworzyłem własne przedsięwzięcie - Start In Smart, które pozwala mi na tworzenie nowej Idei. Start In Smart to firma, która w standardzie ma ogromny szacunek dla ludzi, którzy zbierali doświadczenia zawodowe i życiowe. To właśnie na tych doświadczeniach opieram się budując rozwiązania dla klientów. Wprowadzając zmiany, korzystam z filozofii START 90 - zamiany [lub zamiany] nawyków w terminie min 90 dni. To okres silnego wsparcia. Filozofia IN to innowacyjne podejście do zasobów, które już posiadają nasi klienci, a wszystko jest osadzone na słynnym podejściu SMART. To niezwykle skonkretyzowane dążenie do osiągania celu. Moje osobiste doświadczenie i przekonania włączają w całą filozofię kreowanie emocjonalnego traktowania zadań. Dzięki emocjonalnemu podejściu do procesu rozwojowego zwiększamy jego efektywność, a tym samym sukces w ostatecznym rozrachunku. Start In Smart to także wspieranie sportowców - mamy za sobą doświadczenia w pracy z grupami sportowymi pod względem budowania emocji w zespole, jak i indywidualnym wzmacnianiem osobowości zawodnika. Start In Smart to rozwiązanie dla Ciebie. Start In Smart to coaching, trening, biznes i procesy grupowe.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego:
535 75 05 06

lub
Specjalizacje
Miasta
Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Otwarty, potrafi słuchać, dzieli się doświadczeniem. Miałam z nik kilka sesji coachingowych i za każdym razem wychodziłam ze spotkania z plikiem notatek i usprawnień, które powinnam wdrożyć. Rekomenduję!
30 kwietnia 2015 Anna - Manager
Bardzo dobry coach
Brak planu i nie zawsze silna motywacja to główny powód porażki. Kiedy pierwszy raz opowiadałam o moim projekcie miałam więcej wątpliwości niż danych, obecnie wiem czego chcę i mam własną strategię rozwoju. Polecam współpracę z Pawłem świetnie potrafi motywować do zamiany myśli na czyn :).
31 marca 2015 Andżelika - fizjoterapeutka
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam, jeśli Ktoś chce poukładać swoje życiowe sprawy, zwłaszcza zawodowe! :) Paweł pomógł mi jasno określić cele, wyznaczyć priorytety, spojrzeć całkiem inaczej na wiele aspektów życia. I przede wszystkim zaczęłam skutecznie planować!
25 marca 2015 Marzena - Dietetyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj