Paweł Korczyk

Popularność: 154
Każdy z nas chciałby polepszyć jakość swojego życia. Podejmujemy próby, które często kończą się niepowodzeniem lub mogą prowadzić do frustracji i zwątpienia w swoje możliwości. Pomimo to pozostaje gdzieś świadomość, że pewne sposoby zachowania należałoby zmienić, aby być bardziej efektywnym w pracy, w domu, wśród innych ludzi. Takiej zmianie pomaga coaching! Takiej zmianie pomagam JA. Coaching to profesjonalna pomoc we wzmacnianiu i udoskonalaniu działania poprzez refleksję nad tym jak funkcjonują nasze przekonania, nawyki i czynniki motywacyjne. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z moich usług, masz gwarancję najwyższej jakości. Pierwsza sesja jest zawsze bezpłatna i pozwoli Ci bez ponoszenia żadnych kosztów ocenić moją pracę oraz zdecydować się czy chcesz kontynuować proces coachingowy razem ze mną. Preferuję techniki oparte o rzetelne podstawy naukowe i przyjazne podejście do moich Klientów. Cały proces coachingu jest zindywidualizowany i dostosowany do Twoich potrzeb. Pracuję w oparciu o zagadnienia dostarczone przez Ciebie, skupiając się na rozwiązaniu konkretnych problemów. Częstotliwość sesji i dokładne metody działania układamy wspólnie, aby umożliwić wydajną i wygodną pracę. Zapraszam na bezpłatną konsultacje! Pamiętaj! Coaching to pomoc w odnalezieniu własnej drogi życiowej oraz we wzmacnianiu i udoskonalaniu działania na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej bądź zawodowej. To dynamiczny proces wzrostu i uczenia się, dzięki któremu możesz podnieść jakość swojego życia i relacji z innymi ludźmi. Oferuję Ci coaching osobisty w dowolnej dziedzinie życia, która wymaga szczególnej uwagi. "Jeżeli nic nie zmienisz - to nic się nie zmieni".
Kontakt
Rezerwacje telefoniczne lub mejlowe
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Waksmund, Nowy Targ, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
O mnie
Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku towaroznawstwo, oraz Szkoły Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie.
Przez 6 lat pracował w firmie WOJAS S.A. poznając pracę na na takich stanowiskach jak: pracownik produkcji, brygadzista, magazynier, oraz szef planowania produkcji. Praca od podstaw nauczyła go rozumienia procesów zachodzących na danym stanowisku i szerokiego patrzenia na całość organizacji.
Następne 8 lat związany ściśle z handlem. Poznał pracę w branży FMCG i HORECA pracując dla takich światowych marek jak MULLER, AVIKO, LISNER, PLAY rozwijając te marki na rynkach detalicznych, hurtowych oraz w wielkopowierzchniowych marketach. Ponadto poznał specyfikę pracy w handlu dla przemysłu w branży: tworzyw sztucznych, lakierni przemysłowych oraz w branży budowlanej dla takich firm jak ELS, WOMAL oraz DYCKERHOFF POLSKA. Obecnie realizuję duże projekty dla firmy Bioeko TAURON.
Praca dla takich organizacji pozwoliła mu zdobyć ogromne doświadczenie i przyjrzeć się jak działają korporacje międzynarodowe, Polskie, małe i średnie przedsiębiorstwa na specyficznym polskim rynku. Dzięki licznym szkoleniom sprzedażowym oraz negocjacyjnym realizował plany organizacji dla których pracował.
Od 7 lat prowadzi i rozwija z żoną firmę BE ACTIVE.
Swoją wiedzę i doświadczenie dzieli z firmami i organizacjami, które chciałyby się rozwinąć oraz uporządkować strukturę wewnątrz niej. Dzięki wiedzy zdobytej w szkole coachingu w umiejętny sposób potrafi pokierować procesami dopasowanymi do potrzeb konkretnej firmy.
Wolny czas spędza aktywnie. Wraz z żoną i dziećmi podróżuje po Polsce i Europie. W weekendy wycieczki górskie oraz żagle aby odpocząć od pracy i naładować baterie.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom