Paweł Korczyk

Popularność: 255
Każdy z nas chciałby polepszyć jakość swojego życia. Podejmujemy próby, które często kończą się niepowodzeniem lub mogą prowadzić do frustracji i zwątpienia w swoje możliwości. Pomimo to pozostaje gdzieś świadomość, że pewne sposoby zachowania należałoby zmienić, aby być bardziej efektywnym w pracy, w domu, wśród innych ludzi. Takiej zmianie pomaga coaching! Takiej zmianie pomagam JA. Coaching to profesjonalna pomoc we wzmacnianiu i udoskonalaniu działania poprzez refleksję nad tym jak funkcjonują nasze przekonania, nawyki i czynniki motywacyjne. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z moich usług, masz gwarancję najwyższej jakości. Pierwsza sesja jest zawsze bezpłatna i pozwoli Ci bez ponoszenia żadnych kosztów ocenić moją pracę oraz zdecydować się czy chcesz kontynuować proces coachingowy razem ze mną. Preferuję techniki oparte o rzetelne podstawy naukowe i przyjazne podejście do moich Klientów. Cały proces coachingu jest zindywidualizowany i dostosowany do Twoich potrzeb. Pracuję w oparciu o zagadnienia dostarczone przez Ciebie, skupiając się na rozwiązaniu konkretnych problemów. Częstotliwość sesji i dokładne metody działania układamy wspólnie, aby umożliwić wydajną i wygodną pracę. Zapraszam na bezpłatną konsultacje! Pamiętaj! Coaching to pomoc w odnalezieniu własnej drogi życiowej oraz we wzmacnianiu i udoskonalaniu działania na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej bądź zawodowej. To dynamiczny proces wzrostu i uczenia się, dzięki któremu możesz podnieść jakość swojego życia i relacji z innymi ludźmi. Oferuję Ci coaching osobisty w dowolnej dziedzinie życia, która wymaga szczególnej uwagi. "Jeżeli nic nie zmienisz - to nic się nie zmieni".
Kontakt
Rezerwacje telefoniczne lub mejlowe
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Waksmund, Nowy Targ, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Jak mogę Ci pomóc w Twoim biznesie?
W sferze biznesowej zajmuje się głównie mikro i małymi firmami. Przede wszystkim usługi lokalne. ten obszar to nie tylko coaching. Tutaj dokładam swoje wieloletnie doświadczenie. Pomogę Ci znaleźć słabe strony Twojej firmy, aby je naprawić oraz wzmocnić to co działa jak należy. Sprawdzimy na czym zarabiasz, a do czego dokładasz. Czemu tak się dzieje. Znajdziemy odpowiedzi jak to naprawić aby poprawić kondycję firmy. Pomogę Ci odnaleźć się w Twojej firmie która nagle urosła i wszystkiego jest po prostu bardzo dużo. Ja to nazywam MENAGER NA GODZINY. Wynajmiesz mnie na tyle ile będziesz uważał że potrzeba. Naprawimy słabe ogniwa Twojej firmy. Nauczę Cię jak wykorzystując Twoją wiedzę i doświadczenie prowadzić biznes, żeby był on przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem.
Jak mogę Ci pomóc w życiu prywatnym?
Czasem wystarczy tylko porozmawiać. Dzisiaj nie jest to takie proste prawda? Przyjdź z tym co siedzi Ci na sercu. Powiedz dlaczego chcesz coś zmienić, czego chcesz się pozbyć. Opowiedz mi swoją historię. Tą wesołą i tą, która nie pozwala Ci w nocy spać. Znajdźmy razem sposób, aby jutro było lepsze od tego co było wczoraj. Jeżeli tylko chcesz. Pytanie brzmi - czy chcesz?
Co powinieneś o mnie wiedzieć?
Ukończyłem Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie na kierunku towaroznawstwo, oraz Krakowską Szkołę Profesjonalnego Coachingu.
6 lat pracowałem w firmie WOJAS S.A. poznając pracę na stanowiskach: pracownik produkcji, brygadzista, magazynier, oraz szef planowania produkcji. Praca od podstaw nauczyła mnie rozumienia procesów zachodzących na danym stanowisku i szerokiego patrzenia na całość organizacji.
8 lat związany byłem z handlem. Poznałem pracę w FMCG i HORECA pracując dla takich światowych marek jak MULLER, AVIKO, LISNER, PLAY rozwijając te marki na rynkach detalicznych, hurtowych oraz w wielkopowierzchniowych marketach. Poznałem specyfikę pracy w handlu dla przemysłu w branży: tworzyw sztucznych, lakierni przemysłowych oraz w branży budowlanej dla takich firm jak ELS, WOMAL oraz DYCKERHOFF POLSKA. Do niedawna realizowałem duże projekty sprzedaży ubocznych produktów spalania i wydobycia dla firmy Bioeko Grupa TAURON.
Praca dla takich organizacji pozwoliła mi zdobyć ogromne doświadczenie i przyjrzeć się jak działają korporacje międzynarodowe, polskie oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Dzięki licznym szkoleniom sprzedażowym oraz negocjacyjnym realizowałem plany organizacji dla których pracowałem.
Od 7 lat prowadzę i rozwijam z żoną markę BE ACTIVE. Moja żona - osteopatia/rehabilitacja, ja - menager/coach
Swoją wiedzę i doświadczenie dzielę z firmami, które potrzebują i chcą się rozwinąć oraz uporządkować strukturę wewnątrz niej. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, w umiejętny sposób potrafię pokierować procesami dopasowanymi do potrzeb firmy takiej jak twoja.

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj