Paweł Olbrycht

Popularność: 144
Jestem dyplomowanym coachem, właścicielem firmy Coaching&Mentoring Paweł Olbrycht oraz nauczycielem akademickim (doktor nauk społecznych). W ramach swojej pracy zawodowej łączę stanowiącą moją pasję pracę naukową ze świadczeniem usług jako coach. Lata pracy jako nauczyciela akademickiego (aktualnie na stanowisku adiunkta) pozwoliły mi na zdobycie doświadczenia we współpracy z setkami osób (studentami, współpracownikami), w tym poznanie ich celów, przekonań, wartości, motywacji, problemów i dylematów – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Po zdobyciu wiedzy teoretycznej podczas studiów akredytowanych przez Izbę Coachingu, doświadczenia te postanowiłem wykorzystać w ramach własnej działalności coachingowej. W swojej pracy jako coach pomagam Klientom w pracy nad ich wewnętrznymi zasobami, przekonaniami (zarówno wspierającymi, jak i hamującymi) i emocjami w obszarach: osobistym (life coaching), zawodowym (career coaching) oraz zespołowym (team coaching). W pracy z Klientami koncentruję się na następujących wyzwaniach: W obszarze life coachingu: – implementacja decyzji o zmianach życiowych; – praca z emocjami; – praca z przekonaniami (identyfikacja, potęgowanie przekonań wzmacniających, zamiana przekonań hamujących na wzmacniające). W obszarze career coachingu: – planowanie kariery zawodowej – niezależnie od jej etapu (diagnozowanie potrzeb, predyspozycji); – zwiększanie poziomu efektywności wykonywanej pracy; – zwiększanie poziomu satysfakcji z wykonywanej pracy; – przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu. W zależności od potrzeb wskazanych przez Klienta, w obszarze career coachingu (ze szczególnym uwzględnieniem osób wchodzących na rynek pracy) prowadzę także działalność mentoringową. W obszarze team coachingu: – zwiększanie poziomu efektywności pracy zespołu (diagnoza sytuacji w zespole oraz wspólnego celu i kierunku działań zespołu, ulepszenie komunikacji w zespole); – ewaluacja efektów procesu coachingowego. Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:
https://pawelolbrycht.pl/
– telefonicznego pod numerem: 505 973 010;
– przez opcję "wyślij wiadomość" na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Coaching.Mentoring.Pawel.Olbrycht
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Forma współpracy
Sesje coachingowe prowadzę w formie online za pośrednictwem platform Microsoft Teams, Google Meet oraz Skype lub na życzenie Klienta w formie stacjonarnej na terenie Wrocławia.
Wykształcenie
– Coaching w biznesie (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu – studia podyplomowe akredytowane przez Izbę Coachingu);
– doktor nauk społecznych (dyscyplina nauki o bezpieczeństwie, Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki).

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj