Paweł Sujkowski

Popularność: 508
Bardzo dobry coach (8)
Coach w trakcie akredytacji ACC ICF, Trener Biznesu. Ciągle dążący do rozwoju, realizacji wyznaczonych celów i delektujący się urokami codzienności. Lubię podróże,dlatego Zachęcam Cię do własnej wędrówki podczas której odkryjesz zmagazynowane i niewyczerpalne pokłady energii, motywacji, chęci do działania i poczujesz, że możesz... Ja będę tylko towarzyszem podczas Twojej drogi do Sukcesu. Czym jest Mój sukces......? Dokąd chcę iść.......? Jaki jest Mój Cel...? Poczujesz swój Sukces i odniesiesz osobiste zwycięstwo kiedy zaczniesz Iść w kierunku wyznaczonego Celu.
Kontakt
Telefon 503-962-087
Skype Paweł Suja
Specjalizacje
Miasta
Rypin, Włocławek, Płock, Sierpc,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo jestem zadowolona z sesji z Pawłem. Wiem, że nie będzie to nasza ostatnia sesja. Bardzo mi się podobało jak słuchał uważnie, a jego pytania były trafne i pogłębiały moją samoświadomość. Sesja od początku do końca była przeprowadzona w pełni profesjonalnie. Ustaliłam na niej bardzo ważną rzecz, którą będę się zajmować w najbliższym czasie. Na sam koniec otrzymałam ćwiczenie, które dodatkowo wzmocniło pracę nad tym nad czym pracowaliśmy. Wyczułam bardzo duże zaangażowanie co zaowocowało tym, że sesja była bardzo udana. Za Całego Serca Polecam sesje z Pawłem dla każdego kto pragnie niesamowitych efektów i poszerzenia swojej samoświadomości. Pozdrawiam serdecznie Kasia :)
24 czerwca 2015 Kasia - Coach
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem mogę polecić Pawła jeśli preferujecie czysty coaching. Sesja prowadzona jest zgodnie ze standardami ICF (żadnego narzucania swoich rozwiązań). Nie spotkałem się jeszcze z tak ogromnym skupieniem na kliencie pomimo tego, że pracowałem już z kilkoma coachami. Paweł zawsze dobiera adekwatne ćwiczenia korzystając z wielu dziedzin. Bardzo spodobało mi się jego autorskie ćwiczenie "schody" - pomogło mi ono ustalić hierarchię kroków jakie muszę podjąć w rozwoju mojej kariery. Jednym z tematów jaki poruszyliśmy była nauka i skupienie się na tym obszarze życia (olewałem studia). Znalazłem proste rozwiązanie - skupić sie w 100% na zajęciach. Brzmi to jak coś oczywistego jednak czasem jest tak że na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść jeśli nie zadamy sobie kilku prostych pytań. Aktualnie kończy się semestr i mam już siedem czwórek i to bez poświęcania wielu godzin na samodzielna naukę w domu.
23 czerwca 2015 Michał - student
Bardzo dobry coach
Byłem klientem Pawła, pracowałem w obszarach live przenikających się z karierą. Jako coach Paweł był skoncentrowany, uważny, konsekwentnie stawiający wyzwania. Proponował wiele różnych, ciekawych i pożytecznych narzędzi. Każda sesja przynosiła mi nowe ciekawe odkrycie, perspektywę i motywację do działania. Z pełnym przekonaniem polecam Pawła Sujkowskiego jako rzetelnego i godnego zaufania coacha.
12 maja 2015 Paweł - właściciel
Bardzo dobry coach
Jestem po trzeciej sesji i na pewno wybiorę się znowu. Człowiek wie co robi i najważniejsze jest, że robi to z pasją. Rozwiązywanie problemów z takim Fachowcem było dla mnie przyjemnością, kilku moich znajomych również podziela ta opinie. Polecam
26 marca 2015 Przemek - Kierownik Regionalny
Bardzo dobry coach
Z Pawłem pracuje się lekko, przyjemnie, niewymuszenie. To, w jaki sposób kieruje procesem, pozwala na wyciągnięcie właściwych i często odkrywczych wniosków. Polecam z czystym sumieniem! To, że jest profesjonalistą i przy tym bardzo sympatyczną osobą jest tylko dodatkiem :)
17 luty 2015 Paulina - Life Coach
Bardzo dobry coach
Od pierwszej sesji coachingowej z Pawłem wiedziałam, że to jest ta osoba, z którą warto współpracować. Sesje coachingowe z Pawłem są przyjemną, ale też wymagającą pracą, bez chodzenia na skróty.Paweł dał się poznać jako osoba empatyczna, godna zaufania i jednocześnie niesamowicie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Pawła jako coacha!
10 luty 2015 Justyna - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
bardzo rzetelny, bardzo obiektywny, bardzo pracowity, bardzo dobry coach !!! .
9 luty 2015 Tomasz - Magister
Bardzo dobry coach
Bardzo rzetelny fachowiec potrafiący sprawnie wskazać kierunek działania. Miły i bardzo kreatywny, widać, że coaching to jego pasja co przekłada się na wyniki. Bardzo polecam za całokształt, do każdego podchodzi indywidualnie.
9 luty 2015 Mariusz - Ekonomista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj