Piotr Świtoński

Popularność: 251
Bardzo dobry coach (3)
Jestem coachem i andragogiem. Ukończyłem studia magisterskie z Edukacji dorosłych z coachingiem (UŁ). Posiadam certyfikat CoachWise Essentials. Zapraszam do kontaktu oraz zachęcam do pierwszego bezpłatnego spotkania. Czym jest dla mnie coaching ? - pasją, hobby, pomysłem na siebie, w końcu odkrytym zawodem, w którym czuje się jak ryba w wodzie i z którym wiążę duże nadzieje na przyszłość. - przede wszystkim procesem, w którym coach i coachee pracują nad realizacją celu. - pomaganiem ludziom, dzięki pracy na ich pozytywnych zasobach. - inspiracją do działania. - spotkaniami z których zarówno klient jak i coach wychodzą pełni energii gotowi na zmiany.
Kontakt
Jeśli chcesz ze mną pracować nad swoim rozwojem, chcesz się spotkać w Łodzi, aby dowiedzieć się czy coaching jest dla Ciebie, albo czy to ja jestem tym odpowiednim coachem, zapraszam do kontaktu mailowego.
Cena
50zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Piotr to bardzo pozytywna postać. Dobrą energię i optymistyczne nastawienie do życia i osiągania celów "sprzedaje" naturalnie. To prawda, że po spotkaniu couchee wychodzi gotowy na zmianę, dodatkowo z uśmiechem i zmotywowany do działania. Przy precyzowaniu celów Piotr jest niezwykle pomocny - umiejętnie konstruując pytania. Odpowiedzi na nie często zaskakują, ale trafiają w sedno sprawy. W moim przypadku tak było - dzięki rozmowie z Piotrem uświadomiłam sobie swój cel, który obecnie realizuję, a w ciągu miesiąca zamierzam osiągnąć. Zawsze przygotowany, profesjonalnie podchodzi do spotkań, dba także o miłą atmosferę podczas sesji. Polecam wszystkim niezdecydowanym!
10 luty 2017 Natalia - fotograf
Bardzo dobry coach
nigdy nie wierzyłam, że można zmienić coś przez spotkania z coachem. Idąc na pierwsze spotkanie myślałam co za bójda, to nic nie zmieni. A jednak, myliłam sie, dzięki Piotrowi i spotkaniami z nim, postawieniu sobie celu, długich rozmów, ciągłych zadań, na które często nie umiałam sama sobie odpowiedzieć udało mi sie!!! Cel został osiągnięty, a za nim kolejny i jeszcze kolejny. Polecam Piotra z całego serca. Poświęca bardzo dużo zaangażowania w swoją prace i jest niezmiernie ciepłym człowiekiem
30 stycznia 2017 Agata - Kosmetolog
Bardzo dobry coach
Z całą przyjemnością mogę polecić Piotra jako coacha. Choć pisze o sobie, że jest początkujący w tej branży, podczas sesji nie odczułam tego w żaden sposób. Zawsze solidnie przygotowany do spotkania. Mimo mojego wrodzonego pesymizmu, odnalazłam swój cel, który zmienił na dobre moje podejście do życia. Jeżeli szukacie coacha, który wie na czym polega jego praca, jaka jest jego rola oraz wie gdzie można napić się dobrej kawy polecam z czystym sumieniem Piotra!
31 marca 2016 Dora - Freelancer
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom