Piotr Walendowski

Popularność: 107
Bardzo dobry coach (2)
✔ Coach Menedżerów ✔ Trener Biznesu ✔ Konsultant ✔ Interim Manager ✔ Praktyk biznesu ✔ Przedsiębiorca ✔ Racjonalny Coaching Menedżerski ✔ Programy rozwoju przywództwa Total Leader LMI ✔ Pracuje z Właścicielami firm i Menedżerami nad rozwojem Kompetencji Menedżerskich w ramach Racjonalnego Coachingu Menedżerskiego w oparciu o szkołę Coachingu Menedżerskiego Sławomira Jarmuża, której sam jest absolwentem. ✔ Od 2017 r. trener biznesu Leadership Management International (LMI) wdrażający programy rozwoju przywództwa oraz prezes zarządu spółki doradczo-szkoleniowej 27H. ✔ Przez 13 lat prowadził firmę projektowo-produkcyjną LEDIKO www.lediko.com , zajmującą się produkcją oświetlenia LED, której był współwłaścicielem. ✔ Obronił doktorat na Politechnice Wrocławskiej. ✔ Przykładowe obszary pracy w ramach Coachingu Menedżerskiego: + Komunikacja + Motywowanie Zespołu + Kary i Nagrody w zarządzaniu + Motywacja finansowa i pozafinansowa + Motywujące Informacje Zwrotne + Organizacja własnej pracy + Cele zawodowe i osobiste + Priorytety + Rozwiązywanie konfliktów i ingerowanie w spory + Proces Zmiany + Rozmowy Dyscyplinujące + Zwalnianie Pracowników + Ocenianie Pracowników + Komunikowanie trudnych decyzji Zespołowi + Delegowanie Zadań i Uprawnień ✔ Możliwość sesji i konsultacji w języku angielskim lub zdalnie poprzez: ZOOM, MsTeams, SKYPE, Google Meet, telefon, itp.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Śląsk, Dolny Śląsk, Katowice, Opole, Łódź, Poznań, Szczecin, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Numer Telefonu
663 172 229

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Panem Piotrem Walendowskim znam się ok 12 miesięcy . Od początku naszej znajomości Pan Piotr okazywał przymioty które w mojej ocenie są kluczowe w aspekcie bycia skutecznym . Zauważyłem że jest świetnie przygotowany do każdej naszej sesji . Po każdej rozmowie pilnie i skrupulatnie robi notatki które uchwycają sedno zadań do wykonania . Pan Piotr jest bardzo taktowny i niewątpliwie jego atrybutem jest okazywanie szacunku. Dla mnie to podstawa w relacjach biznesowych. Dostrzegłem również szczerość która w relacjach biznesowych jest konieczna jeśli zmierza się do określonych celów . Regularnie mnie zachęcał do przyjmowania różnych punktów wiedzenia na określone wyzwania . Na koniec podkreślę że Pan Piotr potrafi dobrze słuchać i zadaje przenikliwe pytania które pobudzają do myślenia o różnych aspektach i mobilizują do szukania najlepszych strategii dla danego wyzwania . Cieszę się że poznałem Pan Piotra i serdecznie polecam korzystanie z usług Pana Piotra . Pan Piotr jest kompetentnym Coachem biznesowym. Andrzej Moszczyński Andrew Moszczynski Group sp. z o.o.
2 luty 2023 Andrzej - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Pan Piotr dokłada wszelkich starań, żeby pomóc w stworzeniu konkretnego planu rozwoju firmy. Zero lania wody i rozmowy na oczywiste tematy! Efekt? Dobrze sprecyzowane potrzeby i sposoby ich realizacji. Z czystym sercem polecam:).
13 czerwca 2022 Agnieszka - Właściciel firmy copywriterskiej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dlaczego mógłbyś / mogłabyś chcieć być skuteczniejszym Menedżerem?
21 grudnia 2021
Czy pozwolisz, że zadam Ci kilka nietypowych pytań na temat Coachingu Menedżerskiego? Jeśli odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś TAK, to zaczynamy.