Piotr Zychora

Popularność: 798
Bardzo dobry coach (4)
Poprzez coaching pomogę ruszyć z miejsca, zwiększyć samoświadomość i pewność siebie, oraz zdefiniować i zrealizować cel, zgodny z wartościami, pragnieniami i posiadanymi predyspozycjami. Szczególnie zapraszam na coaching osoby rozpoczynające lub pragnące rozpocząć nowy etap w swoim życiu prywatnym lub zawodowym, potrzebujące coachingu menedżerskiego w rekrutacji lub zarządzaniu ludźmi, jak również osoby szukające swego miejsca na rynku pracy. Od kilkunastu lat pracuję w branży finansowej, w tym od kilku lat na stanowisku menadżerskim. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (matematyka), SGH (Public Relations) oraz Studiów Podyplomowych z Coachingu i Mentoringu, prowadzonych przez SWPS i Labolatorium Psychoedukacji. Posiadam doświadczenie 250 spotkań coachingowych.
Kontakt
telefon: +48 698 661 007
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dzięki Piotr, za uważność, słuchanie, wspieranie, wnikliwe przygotowanie do naszych spotkań, dzięki którym mogłem niestandardowo spojrzeć na swoje możliwości zawodowe i spróbować sił w dziedzinie, którą bardzo lubię, a o której nie myślałem, że może być moim podstawowym zajęciem. Dzięki za ciekawe spotkania, motywujące i urealniające rozmowy!
25 czerwca 2017 Piotr - kierownik/urzędnik
Bardzo dobry coach
Jestem osobą 50+ i bardzo sceptycznie w myślałam o swojej o zawodowej przyszłości. Podczas spotkań z panem Piotrem odkrywaliśmy możliwości wykorzystania mojej wiedzy i moich doświadczeń. Cieszę się, że odnalazłam energię i motywację do działania. Zdałam sobie sprawę, że mogę się rozwijać i jednocześnie dzielić doświadczeniami.
7 czerwca 2017 Anna - mgr uksw
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam pana Piotra! Kilka sesji wystarczyło, żeby zrealizować wszystkie założone cele. Nie planowałam udziału w coachingu, ale teraz bardzo się cieszę, że to zrobiłam! Czasem warto, żeby ktoś z zewnątrz spojrzał na nasze problemy :)
18 kwietnia 2017 Katarzyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Zgodnie z tym, co p. Piotr napisał – jest on w stanie pomóc „ruszyć z miejsca”. Oceniam swój udział w coachingu jako strzał w dziesiątkę. Zrealizowałam plany, z których dawno temu zrezygnowałam, sądząc że są poza moim zasięgiem. Inaczej podchodzę do relacji ze współpracownikami, oddzielam w 99% sprawy zawodowe od osobistych. Lęk przed kolejnymi wyzwaniami, choć nadal się pojawia, trwa krócej i nie grozi paraliżem :) Z optymizmem patrzę w przyszłość. Warto było nazwać swoje słabości, czasem ciężko pracować na coachingu, by wyzwolić siłę do realizacji siebie i swoich marzeń. Napisałam o sobie, ale bez p. Piotra to wszystko nie byłoby możliwe. Efekty widoczne w krótkim czasie. Szczerze polecam!
7 marca 2017 Agnieszka - wicedyrektor/nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom