Rafał Pawlos

Popularność: 152
Bardzo dobry coach (8)
Coach, Trener biznesu, Konsultant ds. HR z doświadczeniem w obszarze rozwoju: coachingu indywidualnego oraz zespołowego, szkoleń, rekrutacji i budowania zespołów. Ponad 20-letnie doświadczenia biznesowe zdobywał w strukturach firm międzynarodowych, osiągając kolejne etapy rozwoju zawodowego, począwszy od pracownika działu sprzedaży, poprzez kierownika zespołu, specjalisty ds. rekrutacji, po trenera i coacha. Uczestnik projektów z zakresu HR oraz koordynator działań wdrożeniowych. Absolwent Akademii Pedagogicznej im. KEN w Krakowie (historia), Wyższej Szkoły Europejskiej (zarządzanie zasobami ludzkimi), Schenk Institute (certyfikacja trenera biznesu), Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (certyfikacja coachingowa). Specjalizuje się w następujących działaniach rozwojowych: COACHING: Coaching indywidualny Coaching zespołowy SZKOLENIA/WARSZTATY: Motywowanie i rozwój zespołu Zarządzanie zespołem Rekrutacja personelu Zarządzanie sobą w czasie/organizacja pracy Obsługa Klienta i sprzedaż Budowanie zespołów Asertywność Coaching managerski Przywództwo REKRUTACJA I ADAPTACJA Selekcja i analiza cv Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych Proces Assessment Center Adaptacja nowego pracownika Każdy z nas ma prawo do realizacji swoich marzeń i budowy własnej wizji szczęścia. Coaching jest jedną z wielu dróg która może do niej prowadzić. Prowadzony z pasją i wiarą w ludzkie możliwości jest jedną z bardziej fascynujących mnie ścieżek wspierania ludzkich celów. Moją pracę coachingową opieram na mocnej wierze w Klienta, jego możliwości poznawcze i świadome decyzje, zdolności do wyboru najlepszej dla niego opcji działania. Pomagam ludziom budować ich osobistą, codzienną skuteczność działania – na wielu poziomach życiowych. Począwszy od aspektów dotyczących organizacji swojego działania w czasie, motywacji, poczuciem pewności siebie, stresem, po aspekty związane z pracą nad przekonaniami wpływającymi na efekty i końcowe wyniki. Zapraszam Cię do współpracy w dobrej, partnerskiej atmosferze, opartej na relacji która wesprze Twoje cele. Pracy bez ryzyka oceny innych za to z perspektywą lepszego poznania siebie i mechanizmów wspierających lub ograniczających Twój sukces. W końcu co najważniejsze – do próby rozwiązania Twoich problemów i pokonania wyzwań które Ci towarzyszą. Zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego

Tel. 500 121 851
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Rafał Pawlos jest doskonałym fachowcem z dużym doświadczeniem również biznesowym. Z naszego punktu widzenia jako przedsiębiorcy, jest to ważne, że wiedza zdobyta nie jest wyłącznie teoretyczna ale również poparta realnym działaniem w strukturach korporacyjnych. Połączenie tych dwóch czynników pozwala dopiero na pełne zrozumienie procesów zachodzących w zespole, dla którego relizowana jest sesja. Podsumowując: duże wyczucie, praca z pasją i skrupulatna realizacja to najważniejsze cechy Rafała, prowadzące warsztat zawsze w oczekiwanym kierunku.
26 stycznia 2021 Paweł - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Rafał to coach z pasją. Super się pracuje z człowiekiem na właściwym miejscu. Empatia, spokój i elastyczność, to jego główne zalety, które z sesji coachingowej czynią proces przyjemny, ale równocześnie konkretny i skuteczny. I ten uśmiech, likwidujący zbędny dystans i zapraszający do coraz bardziej owocnej współpracy.. Gorąco polecam!
18 stycznia 2021 Piotr - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Z ogromną przyjemnością polecam Rafała jako coacha .Rafał jest osobą która potrafi aktywnie słuchać  i jest w pełni obecna podczas sesji. Jest doskonałym partnerem do rozmowy, dzięki któremu czuć wsparcie w dążeniu do realizacji celów. Potrafi stworzyć atmosferę poczucia bezpieczeństwa,dzięki temu mogłam  się otworzyć i opowiedzieć o swoich problemach, ograniczeniach i trudnościach. Zaufanie jakim go obdarzyłam pozwoliło mi spojrzeć  w głąb  siebie i zwrócić  uwagę  na rzeczy których wcześniej nie zauważalam. Odpowiednio dopasowane pytania , otwierały  kolejne drzwi mojego umysłu.Dzieki tym spotkaniom zaczęłam współpracować z samą  sobą , zrozumiałam że ograniczenia są tylko w mojej głowie. Z pełnym przekonaniem  mogę  polecić  Rafała  jako kompetentnego, profesjonalnego a przede  wszystkim ludzkiego coacha.
18 kwietnia 2019 Joanna - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Rafał zdecydowanie przyczynił się do poprawy osiąganych przeze mnie celów. Jest konkretny, merytoryczny, ale także bardzo „ludzki”. Współpracę z Rafałem mogę śmiało polecić każdemu, kto chce się rozwijać.
30 września 2018 Marcin - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Rafał to coach z pasją i niesamowicie pozytywną energią.  Wszystko co robi, robi z sercem i ogromnym zaangażowaniem. Świetnie prowadzi sesje, jest zawsze przygotowany. Sesje z Rafałem pozwoliły mi na nowo odkryć w sobie cenne kompetencje, wiedzę i wiarę w siebie, poukładać życie osobiste jak i służbowe na nowo-z pozytywnym efektem! Nasze sesje odbywały się osobiście jak i przez Skype, także forma elastyczna-co mi bardzo odpowiadało. Polecam bardzo Rafała! Na pewno się nie zawiedziesz!
19 sierpnia 2018 Dorota - Manager
Bardzo dobry coach
Z Rafałem spotkałam się osobiście na kilku sesjach. Potem rozpoczęliśmy współpracę przez Skype'a. Zarówno jedne jak i drugie sesje zawsze były pełnowartościowymi spotkaniami mimo moich obaw o kontakt "skypowy". Rafał zawsze przygotowany, empatyczny, skoncentrowany. Droga do nowej jakości życia, to droga jasno wytyczonych celów, ich realizacja i w razie potrzeby modyfikacja. Ale każdy z Was spróbuje sam. Polecam.
20 lipca 2018 Joanna - Pielęgniarka
Bardzo dobry coach
Rafał, jest bardzo konkretnym coachem, miło mi się współpracowało i wyciągnąłem dla siebie wartość, osobiście odczuwam poprawę swojego życia w temacie relacji i kariery, co tu dużo pisać przetestujcie Rafała ;)
10 lipca 2018 Michał - Student/Programista
Bardzo dobry coach
Pan Rafał, w mojej ocenie jest fachowcem z prawdziwego zdarzenia. Jestem jego klientem od wielu miesięcy i po wspólnych sesjach obserwuje wiele pozytywnych zmian we mnie i otoczeniu, na którym mi zależy. Uważam, że cele, które postawiłem na początku naszej współpracy zostały osiągnięte, dzięki czemu realizuję się życiu zawodowym i rodzinnym. Zostały one umiejętnie doprecyzowane w trakcie spotkań, dlatego oceniam, że czas poświęcany na sesje wykorzystaliśmy bardzo rzetelnie. Polecam Pana Rafała, tym którzy szukają swojej drogi i chcą się doskonalić.
9 lipca 2018 Michał - przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj