Rafał Stankiewicz

Popularność: 810
Bardzo dobry coach (5)
Jeśli chciałbyś podnieść jakość swojego życia i zwiększyć motywację do działania coaching indywidualny jest doskonałą odpowiedzią na twoje potrzeby. Poprzez udział w procesie Life coachingu zgłębisz wiedzę na swój temat i rozszerzysz samoświadomość, przełoży się to na efektywność twoich codziennych działań. Być może jesteś na takim etapie życia, że czujesz, że chciałbyś ruszyć do przodu lub przeorganizować różne ważne dla Ciebie sprawy. Być może odczuwasz konflikt pomiędzy tym, że chciałbyś działać, ale zarazem boisz się zmian, które to działanie może spowodować. Być może znudziło Ci się już stanie w blokach startowych. Jeśli na któreś z tych pytań dałeś odpowiedź twierdzącą, to chyba warto już pomyśleć o coachingu. W pracy coacha korzystam z kilku podejść teoretycznych: najobficiej z metod Programowania Neurolingwistycznego, metodologii skoncentrowanej na rozwiązaniu oraz technik wywodzących się z podejścia poznawczego. Podczas prowadzenia sesji coachingowych stawiam na autentyczność, szczerość i dobrą zabawę – kto powiedział, że poważne zmiany muszą zachodzić w poważnej atmosferze.
Kontakt
tel. 504-039-842
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Wrocław,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Doświadczenie
ok. 300 sesji coachingowych
Wykształcenie
Magister psychologii, magister stosunków międzynarodowych
Formalne potwierdzenie kwalifikacji
Certyfikat Szkoły Profesjonalnego Coachingu prowadzonej przez Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie (wymiar nauki: 300 godzin dydaktycznych)

Opinie

Bardzo dobry coach
Prawdziwy coach jest mistrzem,osiąga sukces,taki priorytet lansuje pan Stankiewicz ,prowadzi w kierunku zmotywowania,nacechowania i skutecznością,dziełem w wiarę i nadzieję.Metody terapeutyczne pana Rafała są ukierunkowane we właściwym kierunku i rozwoju.
30 maja 2017 Paula - kontroler
Bardzo dobry coach
Po 2,5 rocznej sesji która dobiegła końca,uważam iż zostały spełnione pewne priorytety,można uznać iż gdyby ustaliło się harmonogram przesłanek które powinny być zrealizowane to z jednej strony się przyjęły,pewne kryteria wyszły na prostą i pan Rafał prowadził fachową drogą i poradą,skutecznością. Moja droga jest w tej chwili jeszcze długa i bezoowocna,gdyż brakuje takiej właśnie terapii i każdy chciałby trzymać się jednego i odpowiedniego terapeuty jak p.Stankiewicz.
17 września 2016 S.W - pedagog
Bardzo dobry coach
Pan Rafał zdecydowanie jest wybitnym.coachem,terapeutą,nauczył mnie patrzeć na świat,ludzi z innej perspektywy, w sposób zrozumiały,budować odpowiednie fundamenty. Potrafi krytykować,oceniać lecz ta krytyka wzmacnia i buduje. Czasami łzy mieszają się ze śmiechem,prawda z niezrozumieniem. Lecz każdy "trening" jest owocny i odnosi sukces.
30 stycznia 2016 Wiktoria - Bibliotekarz
Bardzo dobry coach
Przez ponad pół roku, od jesieni 2012 r. do wiosny 2013 r. Rafał Stankiewicz był moim coachem. Sesje, które odbywaliśmy regularnie, w optymalnych odstępach czasu, miały charakter coachingu osobistego. Rafał w sposób profesjonalny i zorientowany na cele, jakie sobie postawiłem na wstępie naszej wspólnej przygody coachingowej, pomagał mi odkryć w sobie zasoby potrzebne do realizacji moich zamierzeń. Był niezrównanym towarzyszem w chwilach, gdy zadania wydawały m się za trudne. W takich sytuacjach wspierał, proponując spojrzenie na trudność z innej perspektywy, pomagał mi w odkryciu barier stojących na drodze rozwoju oraz cierpliwie przyglądał się moim próbom przełamania lub obejścia problemów. We wszystkich spotkaniach zachowywał odpowiedni dystans i okazywał zrozumienie dla słabości, nie forsował swoich rozwiązań, tylko pozwalała mi znaleźć moje własne. W każdym działaniu był dobrym, otwartym i nieoceniającym doradcą. Kilkumiesięczny trening rozwojowy dobiegł końca, gdy doszedłem do przekonania, że zyskałem dostęp wewnątrz samego siebie do zasobów, które pozwolą mi rozwijać się dalej już bez czujnego baczenia Rafała. Sesje z nim zaliczam do jednych z najważniejszych moich doświadczeń w ostatnim czasie. Kilka miesięcy po zakończeniu projektu coachingowego doświadczyłem pozytywnej i ożywczej zmiany, osiągając cel, który postawiłem sobie na początku coachingu.
7 lipca 2013 Jerzy - Specjalista ds. PR
Bardzo dobry coach
Potrzebowałam rozmowy i wskazówek i w rozmowach z Panem Rafałem znalazłam to co chciałam. Byłam u niego na kilku spotkaniach - w mojej ocenie rewelacyjne. Przede wszystkim pełne skupienie na mnie i moich celach. Spotkania inspirujące, pozwoliły mi spojrzeć w inny sposób na parę spraw, dostrzec sedno moich problemów. Same rozmowy prowadzone w miłej atmosferze, miałam poczucie „bezpieczeństwa”, a także wsparcia przy dokonywaniu zmian w moim życiu! Zdecydowanie polecam!
4 maja 2013 Monika - Pracownik banku
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom