Renata Gibas

Popularność: 115
Bardzo dobry coach (9)
Coach, team coach / facylitator, trener i pedagog z dużym doświadczeniem we współpracy z klientami w obszarach takich jak rozwój kariery, podnoszenie kompetencji miękkich, rozwój kompetencji personalnych. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (pedagogika, resocjalizacja), Uniwersytetu SWPS (coaching i mentoring) oraz Akredytowanej Szkoły Team Coachingu Zespołowego i Grupowego z akredytacją ICF - Team Coaching Lab. Jestem pasjonatką i ambasadorką nurtu Transformującej Obecności autorstwa Alana Seale’a. Przekładam go bezpośrednio na własne życie oraz pracę z zespołami i klientami indywidualnymi. Ukończyłam szkolenie Coaching i Przywództwo Oparte na Transformującej Obecności, Transformational Presence Leadership and Coach Training oraz szkolenie Transformational Presence Leadership in Action w The Center for Transformational Presence. Jestem również członkiem polskiej Społeczności Transformującej Obecności. Pogłębiam praktykę komunikacji opartej na empatii (NVC) Marshalla Rosenberga. Od wielu lat w nieustannym procesie własnego samorozwoju. W pracy łączę doświadczenia i wiedzę z różnych obszarów. Pracę w zawodzie rozpoczęłam w 1998 roku. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywałam pracując w placówkach: oświatowych, pomocy społecznej oraz prowadząc własną działalność gospodarczą. Jestem autorką wielu warsztatów rozwojowych, a także rozwojowo - terapeutycznych z filmem w tle. Jedną z moich najważniejszych wartości i ogromną pasją jest rozwój osobisty. Głównym obszarem mojej działalności jest coaching. Coachingiem zajmuje się od 2017 r. Biznesowo wspieram managerów w odnalezieniu się w nowej roli oraz w stawaniu się jeszcze lepszym i bardziej świadomym liderem, w pełniejszym wykorzystaniu potencjału własnego i swoich pracowników, rozwijaniu wewnętrznego przywództwa. Pracuję również z klientami indywidualnymi nad zwiększeniem satysfakcji z pracy i życia - pogłębianiem samoświadomości, odkrywaniem i uwalnianiem potencjału, wewnętrznych zasobów, poszerzaniem perspektywy, zwiększeniem pewności siebie, przechodzeniem przez proces zmiany. Jako Team Coach / Facylitator potrafię budować i utrzymywać relacje na różnych poziomach organizacji. Podnoszę również efektywność pracy grupowej - pomagam we współpracy i umiejętnie interweniuję, szczególnie w sytuacji potencjalnego konfliktu. Buduję energię i zapał w grupie, utrzymując odpowiednie tempo pracy. Potrafię zidentyfikować podobieństwa w członkach zespołu i budować podstawy do porozumienia - „budować mosty”. Poprawiam komunikację grupy, która ułatwia dochodzenie do wspólnych wniosków, znajdowanie ciekawych rozwiązań takich, które każdy uczestnik grupy akceptuje. Dbam o dobre relacje w grupie, co stanowi podstawę do naturalnego przekształcenia się grupy w prawdziwy zespół.
Kontakt
tel: 664 381 998
Specjalizacje
Miasta
Pszczyna, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Wodzisław Sląski, Rybnik, Żory,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalny coaching Całym ❤️ sercem zaangażowana w to co robi to bardzo bardzo bardzo dobrze i na najwyższym poziomie. Posiada duże doświadczenie co procentuje na każdym kroku pracy. Prowadzi zajęcia zarówno z grupą jak i przy relacji indywidualnej. Napewno godny polecenia co też czynię i polecam. Bóstwo w swoim zawodzie
19 października 2022 Arek - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Wnikliwa analiza i bezpieczna atmosfera to tylko ułamek tego czego można doświadczyć w trakcie spotkań. Całościowe podejście do grupy z jednoczesną analizą poszczególnych przypadków zapewnia kompleksowe rozwiązanie problemów. Do takich spotkań chce się wracać, z czystym sumieniem polecam!
18 października 2022 Monika - Pedagog
Bardzo dobry coach
Renia to osoba, dzięki której odnalazłam siebie. Posiada ogromną wiedzę w różnych dziedzinach życia oraz moc, która potrafi przegonić ciemne chmury. Za każdym razem profesjonalna , uśmiechnięta i chętna do działania. Cieszę się, że mogę połączyć terapię indywidualną z jogą, TRE oraz warsztatami. Czy potrzebuje ukierunkowania w danej sytuacji, relaksu czy naładowania dobra energią - zawsze umawiam się z Renią! Wiem że lepiej trafić nie mogłam i jestem ogromnie wdzięczna ❤️
16 października 2022 Kasia - Księgowa
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam coaching u Reni. Renia to coach pełen empatii, ciepła, emanuje dobra energia, zadaje pytania zapraszające do głębokiej refleksji i konfrontacji ze sobą, będąc przy tym łagodna i pełna spokoju.
7 października 2022 Iwona - Coach
Bardzo dobry coach
Renię poznałam podczas Akademii Ekoliderów w Bielsku-Białej (Fundacja Faza). Prowadziła dla nas wtedy cykl warsztatów, które krążyły wokół tematyki komunikacji, celów, misji, pasji oraz liderowania. Każde spotkanie z nią było przygodą oraz miało w sobie element zaskoczenia, który dodawał smaczku wszystkiemu. Dobre nastawienie, energia, entuzjazm oraz podążanie drogą uczestników. A przy tym zawsze przygotowana i trzymającą się planu.
5 października 2022 Agnieszka - Twórczyni Bliskostanu oraz uczestniczka Akademii E
Bardzo dobry coach
Fantastyczny coach, z niesamowitym podejściem do człowieka. Warsztaty w grupie jak i spotkania indywidualne zawsze sa prowadzone profesjonalnie, z wrażliwością na potrzeby. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią ścieżkę rozwoju z Renatą.
3 października 2022 Ewa - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Najlepsza specjalistka w swojej branży. Oddana temu co robi, empatyczna, a co najważniejsze profesjonalna. Pani Renata cały czas pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje, co natychmiast przekłada się na pracę z klientem. Potrafi fantastycznie dobierać metody działań do potrzeb klienta zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej. Sprawdza się w pracy zarówno z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, indywidualnie i grupowo. Wiele razy korzystałam z pomocy Pani Renaty i nigdy się nie zawiodłam. Fantastycznie pracowała z moim zespołem pracowników, warsztaty dla kobiet to ogrom wiedzy ale też radości i oddechu, praca indywidualna zawsze owocna choć nie łatwa. Polecam z całego serca❤️
3 października 2022 Manuela - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Jest najlepsza !!! Nasza współpraca nie polegała na walczeniu z problemami, ale na wykorzystaniu moich możliwości do rozwiązania ich. Poprzez umiejętne budowanie relacji, czułam się swobodnie i komfortowo, gdzie w pełni potrafiłam zaufać. A co najważniejsze to otrzymałam wsparcie oparte na szacunku wobec moich osobistych przekonań.
2 października 2022 Elżbieta - Koordynator
Bardzo dobry coach
Profesjonalne podejście, zaangażowanie na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie procentuje na każdym etapie współpracy zarówno w pracy z grupą jak i przy relacji indywidualnej. Specjalista w swojej dziedzinie godny polecenia.
2 października 2022 Żanna - Dyrektor Szkoły i Przedszkola
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj