Robert Milczarek

Popularność: 1665
Bardzo dobry coach (3)
Z wykształcenia jestem psychologiem. Od 15 lat prowadzę treningi i szkolenia w zakresie rozwoju osobistego, doskonalenia umiejętności managerskich i sprzedażowych. Programy, które realizuję wspieram 8 - letnim doświadczeniem managerskim zdobytym w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi i projektowymi w obszarze doradztwa personalnego i finansów. Od 8 lat lat pracuję jako coach w biznesie z kadrą managerską oraz prywatnie w ramach tzw. life coachingu. Prowadzę zajęcia w ramach studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi (negocjacje i mediacje) oraz na Wydziale Zarządzania Politechniki Łódzkiej (coaching i mentoring oraz zarządzanie sprzedażą). Posiadam certyfikację International Coaching Community - ICC. Ukończyłem kurs CoachWise Essentials oraz systematycznie podnosze swoje kwalifikacje w obszarze coachingu biorąc udział w szkoleniach organizowanych m.in. przez Noble Manhattan Coaching, International Coach Federation. Ukończyłem również szkołę psychoterapii Polskiego Instytutu Ericskonowskiego w specjalizacji psychoterapii par. Współtworzę blog rozwoju osobistego poprzez sztukę filmową: www.seanspsychologiczny.pl. Wolny czas spędzam w lesie i w górach, w towarzystwie najbliższych i zwierząt oraz w kinie. Pracuję pod superwizją. Zapraszam na pierwsze spotkanie wszystkie osoby zainteresowane samodzielną pracą nad własnym rozwojem.
Kontakt
telefon: +48 506 815 638
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Robert ma talent podążania za klientem i naturalnego towarzyszenia mu w procesie coachingowym. Jest bardzo uważny i w pełni skupiony na kliencie. Nie planuje z góry przebiegu całej sesji, dzięki czemu nie narzuca swojej wizji, ale pozostawia właściwą sferę wolności, będącą warunkiem rozwoju. Jego praktyka poparta gruntownym wykształceniem psychologicznym jest bezcenna. A poza tym, Robert, to przemiły, empatyczny człowiek z właściwym poziomem mądrej pokory. Polecam pracę z Robertem.
8 stycznia 2013 Konrad - Menedżer PR/coach
Bardzo dobry coach
Jestem pod ogromnym wrażeniem szkoleń prowadzonych przez Roberta. Elokwencja,zaangażowanie,konkrety inspirujące do natychmiastowego działania do tego umiejętne budowanie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania. Polecam szkolenia prowadzone przez Roberta trenerom i managerom, którzy szukają dobrych wzorców oraz wszystkim, tym dla których ważny jest zarówno rozwój osobisty, jak i ciekawy, wartościowy sposób spędzania wolnego czasu.
3 stycznia 2013 Marta - Supervisor
Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze oceniam współpracę. Doskonałe przygotowanie, informacja na każdym etapie procesu, jasno postawiony cel, plan pracy. Podsumowanie, które pozostawiło mnie z klarownym obrazem tego co przez cały proces coachingu osiągnęłam i inspirujący do nowych działań. Polecam.
2 stycznia 2013 Gosia - analityk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj