Sabina Kamińska

Popularność: 1590
Bardzo dobry coach (8)
Jako Coach ICF oraz trener korzysta z ponad 18 - letniego doświadczenia biznesowego zdobytego w międzynarodowych korporacjach. Prowadzi procesy coachingowe dla kadry menadżerskiej oraz klientów indywidualnych. Obecnie w procesie akredytacji ICF (International Coach Federation) na poziomie ACC (Associate Certified Coach) . Korzysta z narzędzi rozwoju osobistego, prowadząc diagnozę potencjału w oparciu o narzędzie Extended Disc D3/DISC/TEAM/VALUES/BAI®. Ponad 3000 godzin szkoleniowych w tematyce m.in: Zarządzanie Zmianą, Komunikacja Interpersonalna, Zarządzanie Czasem, Efektywne Umiejętności Kierownicze, Efektywność Osobista, Train the Trainer. Odpowiadała za przygotowanie, wdrożenie i utrzymanie m.in. takich projektów jak; system ocen pracowniczych, rozwój talentów, zarządzanie przez cele, programy rozwojowe, adaptacja pracowników do zmian, procesy rekrutacyjne, outplacement. Asesor w procesach Assessment& Development Center. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Dziale Rozwoju Personelu w branży motoryzacyjnej, Agencji Doradztwa Personelnego i przez 15 lat w branży FMCG na stanowisku HR Managera. Właściciel firmy Przestrzeń Rozwoju - Trening, Coaching, Doradztwo.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Dębica, Kraków, Rzeszów, Łańcut, Krosno, Przemyśl, Jarosław, Mielec, Stalowa Wola,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sabina to osoba, którą chętnie każdemu polecę. Skorzystałam z usług coachingu pierwszy raz i muszę przyznać, że jest to niezwykle wspierające i rozwijające, a także motywujące. Sabina zadawała wiele pytań, które pomagały mi odnaleźć właściwe potrzeby. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, uzupełniła wiedzę o coachingu i o coachu. Myślę, że spotkania z Sabiną mogą stać się wielką inspiracją do nowych rozwiązań nie tylko w sferze zawodowej, ale również i osobistej. Serdecznie polecam!
31 sierpnia 2017 Edyta - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z coachingiem. Sabine znalazłam na tej stronie, wybierając po opini innych a teraz czas dodać moją! Sabine polecam z całego serca, jest rewelacyjnym coachem. Słucha, analizuje, podkręca, jest bardzo wymagająca,, zadaje mnóstwo dziwnych nawet czasem denerwujących pytań ale jak się później okazuje maja one swój cel. Celem jest wydobycie z siebie to co było zakopane, zapomniane lub nieodkryte dotąd. Pelen profesjonalizm, jest bardzo miła i ciepła osoba. Dziękuje Ci bardzo za pomoc w osiągnięciu mojego celu, mam nadzieje, że to tylko początek mojej nowej drogi.
19 lipca 2017 Sylwia - Zmiana zawodu
Bardzo dobry coach
Sabina to coach z powołania! Profesjonalna i autentyczna a dzięki niej i ja mogę tak się czuć. Sesje z Sabiną pomogły mi odnaleźć odwagę do działania, a także odkryć w sobie to co jest dla mnie naprawdę ważne. Dzięki Sabinie odnalazłam w sobie radość, balans i spokój, a każde spotkanie i rozmowa z nią otwierały mi nową ścieżkę do realizacji celu. Coaching pomógł mi zrozumieć siebie i zapoczątkować wiele cennych dla mnie działań, polecam inspirujące sesje z Sabiną!
12 maja 2017 Anna - Menager/ Kobieta
Bardzo dobry coach
Sabina to bardzo dobry coach. Potrafi doskonale wspomóc w osiągnięciu założonego celu. Każda sesja z nią pomagała mi w wypracowaniu odpowiedniego podejścia do wyzwania, które sobie postawiłem. Potrafi zadawać bardzo trafne pytania, które dają możliwość uzyskania świeżego spojrzenia na to, co jest naprawdę ważne. Ma duży udział w tym, że osiągnąłem cel, który przed sobą postawiłem. Wierzę, że z Sabiną i odpowiednim podejściem, nie ma wyzwań niemożliwych do zrealizowania.
4 kwietnia 2017 Radosław - Manager
Bardzo dobry coach
Sabina jest znakomitym coachem! Jestem bardzo zadowolona ze spotkań które przebiegały w atmosferze zaufania, życzliwości, wzajemnego zaciekawienia Już od pierwszych chwil wyczuwa się, że jest to osoba której można zaufać. Sabina przez cały proces dopingowała mnie, swoimi trafnymi pytaniami pomogła mi zrozumieć co jest dla mnie w życiu ważne. Gorąco polecam.
7 marca 2017 Ewelina - Manager
Bardzo dobry coach
Poznałam Sabinę prowadziła prelekcję na konferencji z Efektywności Menedżerskiej - już wówczas mnie mocno zainspirowała. Jak dowiedziałam sie, że jest możliwość umówienia się do Niej na sesje coachingowe od razu wiedziałm, że to zrobię. Miałam z Sabiną około 6 spotkań indywidualnych, pom każdym z nich dostawałam skrzydeł do działania. Sabina to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu, inspiruje do szukania rozwiązań. Pracowałam nad lepszą organizacją i planowaniem swojego czasu, oprócz tego, że cel zrealizowałam, zyskałam radość, pewność siebiei czuję się wzmocniona w każdym obszarze swojego działania. Sabino, dziękuję i czuję się dzięki Tobie tak jak chcę się czuć !!Polecam z całego serca Sabinę - to profesjonalny Coach i cudowny człowiek !!
19 stycznia 2017 Beata - Przedsiebiorca
Bardzo dobry coach
Sabina to Coach, którego mogę polecić w 100%. Jest osobą o dużej empatii, doskonale słucha, bardzo szybko trafia w samo sedno i potrafi wydobyć to co w człowieku najlepsze !!! Jest wymagająca, konkretna, rzetelna i do tego szalenie sympatyczna. Z wielką gracją wyprowadza człowieka ze strefy komfortu i inspiruje do generowania rozwiązań. Teraz wiem, że prawdziwy coaching to świetna sprawa! Sabinie zawdzięczam duży postęp w mojej karierze zawodowej. Sabino, k Jeszcze raz bardzo dziękuję!!! Polecam coaching i Sabinę jako Coacha !!!
18 stycznia 2017 Przemek - Dyrektor Operacyjny
Bardzo dobry coach
Sabina , to nie teoretyk , to praktyk , specjalista , pracowałem z Sabiną przez wystarczająco długi okres czasu abym mógł to z pełną świadomością potwierdzić . Sabina słucha , analizuje, ale przede wszystkim rozumie , dlatego jest dobrym coachem .
16 stycznia 2017 Mariusz - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj