Sara Waleska-Nowrocka

Popularność: 59
Bardzo dobry coach (2)
Pracuję jako coach, a moją misją jest wspieranie i rozwijanie ludzi. Chcę aby ludzie byli szczęśliwi i dali sobie czas na rzeczy dla nich ważne. Specjalizuję się w pracy z ludźmi, którzy uważają, że nie mają czasu, że doba to za mało, a planowanie jest nudne i nieefektywne - chce to zmienić i pokazać Ci, że może być inaczej. Czujesz, że chcesz porozmawiać na zbliżony temat? Czujesz, że nie masz motywacji do działania? Czujesz, że Twoje działania są nieefektywne? Porozmawiajmy. A może jesteś managerem i odpowiedzialność zaczyna Cię przytłaczać? Masz problem nie ze swoją motywacją, a brakiem motywacji w swoim zespole? Nowości technologiczne biegną zbyt szybko? A może jako Project Manager marzysz żeby zostać Ownerem? Na te i wiele innych tematów możemy porozmawiać i znaleźć rozwiązanie dla tych wyzwań. Skończyłam studia podyplomowe na kierunku Coaching w biznesie i jestem w trakcie przygotowywania się do ukończenie Szkoły Coachingu NOVO i akredytacji na poziomie ACC w International Coacha Federation. Dodatkowo pracuje jako PM. W coachingu pracuje wykorzystując model GROW i model kompetencji coacha NOVO. Rozgość się i zapraszam do wspólnej rozmowy.
Kontakt
Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
instagram
Jestem na Instagramie jako pani_od_coachingu. https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1tdv3yz928e14&utm_content=mcihrzj

Opinie

Bardzo dobry coach
Na początku nie byłem przekonany do pracy z coachem. Ale zdecydowałem się spróbować i nie żałuję! Sara ma coś w sobie, że sesje były bardzo komfortowe i czułem się na nich bardzo komfortowo. Dzięki Sarze odpowiedziałem sobie na kilka pytań i wiem w którym kierunku powinienem teraz iść, ale też przewartościowałem sobie kilka kwestii w mojej karierze. Jestem bardzo zadowolony!
28 grudnia 2022 Mateusz - Manager sprzedaży
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam- z każdej sesji wyciąga się bardzo dużo. Sara słucha, potrafi zadawać odpowiednie pytania. Sesje nie są męczące a jednak skłaniaja do refleksji. Sugerowana praca do domu była dobierana pod moje potrzeby i charakter. Byłam bardzo zadowolona z procesu.
21 czerwca 2022 Rakela - Koordynator procesu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Kim jest Gremlin? czyli praca z krytykiem wewnętrznym
28 grudnia 2022
Gremlin inaczej krytym wewnętrzny. Ktoś kto hamuje Twoje zachowania. Dlaczego? Sama się przekonaj.