Sebastian Witkowski

Popularność: 3569
Bardzo dobry coach (15)
Jestem akredytowanym coachem (ACC, Erickson), instruktorem jogi (Yoga Alliance, RYT 200) oraz dyrektorem generalnym w firmie Szumisie. Jako coach i trener czerpię inspirację z mojego doświadczenia w 4 dziedzinach: 1) 20 lat jako menedżer w firmach Johnson&Johnson, Unilever, Reckitt Benckiser, Henkel, Bakoma, Szumisie 2) doświadczenie międzynarodowe (matura w Wlk. Brytanii, MBA w Szwecji, mieszkałem w 4 krajach, zarządzałem biznesami w 19 państwach) 3) przemysł spożywczy - zakres wpływu substancji odżywczych na człowieka (Bakoma, Lipton, Saga) 4) sztuki walki i praktyki duchowe (judo, karate, krav maga, tajski boks, szermierka, tai chi, joga). Największą satysfakcję daje mi pomoc ludziom i organizacjom, które chcą się rozwijać - aby przyczynić się do zwiększenia poziomu ŚWIADOMOŚCI. Pomagam odnaleźć zasoby niezbędne do osiągnięcia długofalowych zmian w 5 wymiarach energii: 1) fizycznej 2) emocjonalnej 3) umysłowej 4) intuicyjnej 5) duchowej (misja życiowa) Mam 44 lata. Spotkania i zajęcia prowadzę w j. polskim lub angielskim.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na coaching, bo czułam, że grozi mi wypalenie zawodowe. Coaching pomógł mi poprawić organizację pracy, wzmocnił umiejętność delegowania i stawiania granic. Sebastian jest coachem profesjonalnym i jednocześnie empatycznym. Polecam!
27 luty 2024 Justyna - Dyrektor Finansowy
Bardzo dobry coach
Sesje z Sebastianem pozwalają mi na odkrycie nowych rozwiązań, dróg, możliwości. Jego uważność sprawia, że czuję się w procesie wysłuchana, ważna. Stosowane przez niego narzędzia i techniki pozwalają zobaczyć więcej, z innej perspektywy. Dzięki spotkaniom z Sebastianem realizuję krok po kroku swoje cele, z jego pomocą mogę rozwiać wątpliwości, ostatecznie podjąć trudną decyzję o zmianie. Sebastian jest profesjonalnym coachem. Po każdym spotkaniu czuję moc do działania. Magia sesji działa długo po jej zakończeniu. Polecam!
5 czerwca 2023 Joanna - dyrektor szkoły
Bardzo dobry coach
Polecam Sebastiana jako bardzo dobrego coacha. Niepewności, lęki, zagubienie potrafi w bardzo prosty sposób osłabić . Wskazuje proste rozwiązania na tu i teraz. Podąża za potrzebami w oparciu o profesjonalną wiedzę i świetne przygotowanie do prowadzenia coachingu. Spotkania z Sebastianem dają poczucie własnej sprawczości. Rozwiązania dotąd trudne stają się proste i jasne. Polecam każdemu kto boryka się z lękiem przed zmianą.
23 maja 2023 Anna Gogół -
Bardzo dobry coach
Szereg sytuacji wywoływało dodatkowy stres, a nawet panikę uniemożliwiającą syntetyczną analizę sytuacji. Coaching z Sebastianem wzmocnił moje przekonanie o własnej wartości, usunął/zminimalizował moje reakcje stresowe. Uporządkował cele. Akceptuję w większym stopniu siebie. Jestem spokojniejszy i bardziej otwarty w wyrażaniu swoich oczekiwań. Podczas coachingu ceniłem sobie komfort pracy ale również szybkość wyciągania wniosków co bywa czasami sprzeczne. Sebastian jest profesjonalny, umiejętnie nakierowuje na wyciąganie wniosków bez osobistej ingerencji w ich treść. Stwarza komfortowe warunki pracy starając się pozostawić właściwy dla każdego poziom równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym. Polecam Sebastiana Kierownikom Projektów, Menadżerom na każdym szczeblu decyzyjnym.
14 grudnia 2022 Jarek - Manager
Bardzo dobry coach
Zgłaszając się do Sebastiana byłam po kilku terapiach, ale czułam że mimo wszystko nadal borykam się z problemami, które utrudniają mi realizacje moich celów zawodowych i prywatnych. Uznałam że coaching może dać mi rozwiązanie. I nie myliłam się. Sebastian to wspaniały, wspierający coach który towarzyszył mi w mojej przemianie i pracy nad sobą. Kompetencje, empatia, zrozumienie oraz umiejętnie zadawane pytania, które zawsze trafiały w punkt i odsłaniały przede mną źródło wielu kwestii, które były nieuświadomione, sprawiły, że uwierzyłam że wyznaczone cele są możliwe do wykonania. Dziś jestem na etapie w którym po prostu akceptuję to, co niesie mi los, wierzę w siebie i swoje możliwości i mam w sobie wewnętrzny spokój, który daje mi siłę i umacnia moje codzienne wybory.
18 października 2022 Kasia - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Sesje z Sebastianem pozwoliły mi odnaleźć to, co w życiu zawodowym dla mnie najważniejsze. Sebastian stosuje techniki, które są proste i skuteczne i naprowadza na nową, właściwą drogę. Proces coachingu był intuicyjny i prowadzony z uwzględnieniem moich preferencji. Sebastian błyskawicznie trafia w sedno problemu i potrafi złapać z Tobą nić porozumienia.
28 sierpnia 2022 Piotr - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
I was stuck and totally focused on my working life, taking more care of others than of myself. Sebastian helped me getting my mind free and realize that it’s not about living to work but working to live. Thanks to the process I could organize myself, set new priorities and find a work-life balance back. He asked questions for me to dive deep down into myself which helped me getting back on track. I definitely recommend him!
5 maja 2022 Laura - Business unit manager
Bardzo dobry coach
Sebastian zainspirował mnie do przeanalizowania istotnych dla mnie aspektów życia oraz zmobilizował do określonego działania. Sesje umożliwiły mi szerszy pogląd mojej sytuacji zarówno życiowej, jak i zawodowej. Sesje pokazały mi również jak uporządkować swoją pracę i swoje myśli. Stworzył atmosferę budzącą zaufanie, co pozwoliło na znalezienie wewnątrz siebie gotowych rozwiązań , wcześniej wydawało mi się to niemożliwe. Polecam Sebastiana jako uważnego słuchacza oraz osobę motywującą do działania.
1 kwietnia 2022 Monika - Logistyk Manager
Bardzo dobry coach
Zanim zaczęłam sesje z Sebastianem miałam mętlik w zakresie tego, dokąd chcę zmierzać oraz natłok zadań, które na bieżąco nakładałam sobie na kark. W procesie Sebastian pomógł mi zobaczyć moje potencjały i pokazać zalety strukturyzowania myśli i zadań na ścieżce szukania rozwiązań. Najważniejsze dla mnie było wydobycie misji życiowej, na której będę opierać swoje decyzje i działania. Sebastian w sposób bezpieczny dla mnie i uważny towarzyszył mi w tej drodze: zadawał pytania, dawał mi przestrzeń, słuchał, podsuwał narzędzia właściwe dla rozwiązania tego właśnie celu. I teraz wiem, dokąd zmierzam
19 kwietnia 2021 Ewa - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Sebastian na swoich sesjach tworzy bardzo bezpieczną atmosferę .Na kazdym etapie czułam spokój i bezpieczeństwo procesu w który weszłam aby znaleźć dla mnie najlepsze rozwiązanie w sferze zawodowej. W tak przyjaznej a zarazem profesjonalnej atmosferze łatwiej odnaleźć swoją ścieżke do samego siebie a przez konkretne pytania usłyszeć swoje wnętrze i rozwiązać nurtujący nas problem.
9 marca 2021 Karolina - Project manager
Bardzo dobry coach
My coaching sessions with Sebastian were very productive and inspiring! With his help, I was able to look safely at important issues of significant life change of mine and to do it at the deeper level – his right questions and direct feedback helped me to see my situation from a new angle. This brought me clarity and empowered me to move forward boldly. His open mind and good sense of humor made the sessions especially effective. I definitely recommend coaching with Sebastian!:)
17 listopada 2020 Katrin - Development consultant and coach
Bardzo dobry coach
Jak się okazało Potrzebowałam żeby ktoś konstruktywnie poprowadził mnie do mojego celu zawodowego, miałam bardzo dużo rzeczy rozjechanych, z pomocą Sebastiana dokładnie sobie rozplanowalam co i jak mam zrobić aby doszło do realizacji. Bardzo polecam :)
9 listopada 2020 Nina - Nauczyciel Jogi projektant biżuterii
Bardzo dobry coach
Czułam się przytłoczona ilością zadań i obowiązków. Za dużo sobie wrzucałam na głowę, czułam absolutny chaos. Sebastian pomógł mi ustalić, co jest naprawdę ważne oraz zaplanować działanie. Dzięki niemu odzyskałam spokój.
19 sierpnia 2020 Iza - koordynator produkcji
Bardzo dobry coach
Chciałam coś zmienić w życiu zawodowym, bo czułam, że to co obecnie robię, nie jest dla mnie. Zupełnie nie wiedziałam co powinnam w życiu robić i jak się zabrać do tej zmiany. Sesje coachingowe z Sebastianem pozwoliły mi usłyszeć samą siebie, odnaleźć swoje mocne strony, spojrzeć prawdzie w oczy i przekonać się jakie wartości są dla mnie najcenniejsze. Sebastian w bardzo delikatny sposób prowadzi sesje ale ostatecznie są one bardzo konkretne, nastawione na cel. Ma ogromną empatię, co bardzo pomaga. Jestem zachwycona efektem, odkryłam swoje życiowe powołanie!:)
31 lipca 2020 Izabela - Marketingowiec
Bardzo dobry coach
Amazing coach, that has a subtle way of leading the session without pushing the process. Sebastian from day one gave me so much space that I could really start to hear my own voice. What is also remarkable is that he can ground the process and bring it something tangible and useful in life, it is a spirit quest for the modern person who has to deal with day to day problems.
14 lipca 2020 Lindita - Krzysciak
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj