Sebastian Witkowski

Popularność: 1207
Bardzo dobry coach (7)
Jestem akredytowanym coachem (ACC, Erickson) oraz instruktorem jogi (Yoga Alliance, RYT 200). Jako coach i trener czerpię inspirację z mojego doświadczenia w 4 dziedzinach: 1) 17 lat jako menedżer w korporacjach (Johnson&Johnson, Unilever, Reckitt Benckiser, Henkel), 2) doświadczenie międzynarodowe (matura w Wlk. Brytanii, MBA w Szwecji, mieszkałem w 4 krajach, zarządzałem biznesami w 19 państwach) 3) przemysł spożywczy - zakres wpływu substancji odżywczych na człowieka (Bakoma, Lipton, Saga) 4) sztuki walki i praktyki duchowe (judo, karate, krav maga, tajski boks, szermierka, tai chi, joga). Największą satysfakcję daje mi pomoc ludziom i organizacjom, które chcą się rozwijać - aby przyczynić się do zwiększenia poziomu ŚWIADOMOŚCI. Pomagam odnaleźć zasoby niezbędne do osiągnięcia długofalowych zmian w 5 wymiarach energii: 1) fizycznej 2) emocjonalnej 3) umysłowej 4) intuicyjnej 5) duchowej (misja życiowa) Spotkania i zajęcia prowadzę w j. polskim lub angielskim.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Zanim zaczęłam sesje z Sebastianem miałam mętlik w zakresie tego, dokąd chcę zmierzać oraz natłok zadań, które na bieżąco nakładałam sobie na kark. W procesie Sebastian pomógł mi zobaczyć moje potencjały i pokazać zalety strukturyzowania myśli i zadań na ścieżce szukania rozwiązań. Najważniejsze dla mnie było wydobycie misji życiowej, na której będę opierać swoje decyzje i działania. Sebastian w sposób bezpieczny dla mnie i uważny towarzyszył mi w tej drodze: zadawał pytania, dawał mi przestrzeń, słuchał, podsuwał narzędzia właściwe dla rozwiązania tego właśnie celu. I teraz wiem, dokąd zmierzam
19 kwietnia 2021 Ewa - Marketing Manager
Bardzo dobry coach
Sebastian na swoich sesjach tworzy bardzo bezpieczną atmosferę .Na kazdym etapie czułam spokój i bezpieczeństwo procesu w który weszłam aby znaleźć dla mnie najlepsze rozwiązanie w sferze zawodowej. W tak przyjaznej a zarazem profesjonalnej atmosferze łatwiej odnaleźć swoją ścieżke do samego siebie a przez konkretne pytania usłyszeć swoje wnętrze i rozwiązać nurtujący nas problem.
9 marca 2021 Karolina - Project manager
Bardzo dobry coach
My coaching sessions with Sebastian were very productive and inspiring! With his help, I was able to look safely at important issues of significant life change of mine and to do it at the deeper level – his right questions and direct feedback helped me to see my situation from a new angle. This brought me clarity and empowered me to move forward boldly. His open mind and good sense of humor made the sessions especially effective. I definitely recommend coaching with Sebastian!:)
17 listopada 2020 Katrin - Development consultant and coach
Bardzo dobry coach
Jak się okazało Potrzebowałam żeby ktoś konstruktywnie poprowadził mnie do mojego celu zawodowego, miałam bardzo dużo rzeczy rozjechanych, z pomocą Sebastiana dokładnie sobie rozplanowalam co i jak mam zrobić aby doszło do realizacji. Bardzo polecam :)
9 listopada 2020 Nina - Nauczyciel Jogi projektant biżuterii
Bardzo dobry coach
Czułam się przytłoczona ilością zadań i obowiązków. Za dużo sobie wrzucałam na głowę, czułam absolutny chaos. Sebastian pomógł mi ustalić, co jest naprawdę ważne oraz zaplanować działanie. Dzięki niemu odzyskałam spokój.
19 sierpnia 2020 Iza - koordynator produkcji
Bardzo dobry coach
Chciałam coś zmienić w życiu zawodowym, bo czułam, że to co obecnie robię, nie jest dla mnie. Zupełnie nie wiedziałam co powinnam w życiu robić i jak się zabrać do tej zmiany. Sesje coachingowe z Sebastianem pozwoliły mi usłyszeć samą siebie, odnaleźć swoje mocne strony, spojrzeć prawdzie w oczy i przekonać się jakie wartości są dla mnie najcenniejsze. Sebastian w bardzo delikatny sposób prowadzi sesje ale ostatecznie są one bardzo konkretne, nastawione na cel. Ma ogromną empatię, co bardzo pomaga. Jestem zachwycona efektem, odkryłam swoje życiowe powołanie!:)
31 lipca 2020 Izabela - Marketingowiec
Bardzo dobry coach
Amazing coach, that has a subtle way of leading the session without pushing the process. Sebastian from day one gave me so much space that I could really start to hear my own voice. What is also remarkable is that he can ground the process and bring it something tangible and useful in life, it is a spirit quest for the modern person who has to deal with day to day problems.
14 lipca 2020 Lindita - Krzysciak
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj