Sylwia Karkowska

Popularność: 289
Life coaching skupia się na wzroście jakości życia poprzez rozwiązywanie osobistych problemów i odnajdywanie drogi do osiągnięcia postawionych celów. Jest mocno nastawiony na rezultaty i stosowanie skutecznych narzędzi. Coach jest nauczycielem. Pomaga osobie coachowanej odnaleźć tą właściwą drogę i najbardziej odpowiednie pomysły do realizacji postawionych celów lub rozwiązania konkretnych problemów. Motywacja człowieka jest jednym z kluczowych czynników wpływających na jakość wykonywanych przez niego działań i tym samym wyznaczania i osiągania celów, poczucia własnej wartości, postrzegania siebie i otoczenia, poziomu odczuwanego stresu jak i poczucia spełnienia w życiu prywatnym i zawodowym. Motywacja to ukryte 'to coś', co dodaje skrzydeł i napędza do wzmożonej pracy. Czy czujesz, że możesz osiągnąć wszystko, co tylko zechcesz, jeśli tylko ktoś pomoże Ci zrobić pierwszy krok ? Pomogę Ci stworzyć wizję tego co chcesz osiągnąć i do czego zmierzasz.
Kontakt
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
O mnie
Sylwia Karkowska prowadzi własną firmę od 2008 r.

W latach 2005 - 2008 była związana z firmą ZAKŁADY WYTWÓRCZE MEBLI ARTYSTYCZNYCH "HENRYKÓW", gdzie sprawowała funkcję Prezesa Zarządu. Wspiera firmy przy budowaniu zespołu, tworzeniu systemów motywacyjnych, tworzeniu struktur, prowadzi szkolenia z HR.


Od 2009 roku pozyskuje dofinansowania dla swoich klientów oraz realizuje ich projekty. W 2010 - 2011 r. ekspert przy ocenianiu wniosków unijnych.


Prowadzi audyty projektów, których celem jest dokonanie niezależnej oceny poprawności realizacji projektu.

Możesz odnosić niebagatelne korzyści bazując na jej doświadczeniu, które zostało zebrane świadcząc usługi dla wymagających klientów. Skupia się przede wszystkim na zapewnieniu usług spełniających określone kryteria jakości.

Zawsze z zyskiem dla obu stron.

Oferuje przede wszystkim usługi, które zawsze są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy działania, które są skupione na celu, który chcesz osiągnąć. Dalsze działania są rekomendowane zawsze w oparciu o wnikliwą analizę sytuacji oraz dostępne możliwości. Proponowane rozwiązania uwzględniają przede wszystkich długoterminowe cele.

Zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do realizowanych zleceń są gwarancją usług na najwyższym poziomie gdyż zadowolenie klientów staje się wspólnym sukcesem.


Od 2013 r. zajmuje się też Life Coachingiem. Wiedzę swoją zdobywała biorąc udział w kursach i szkoleniach, które prowadził min. Paweł Mróz.

Z miłości do psów zrodziła się pasja i kolejny zawód :). Jest także Instruktorem szkolenia psów, prowadzi własną szkołę dla psów SuperrDOG - www.superrdog.pl .

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom