Tatiana Miaskiewicz

Popularność: 16
Bardzo dobry coach (3)
Jestem certyfikowanym coachem ICF (International Coaching Federation). Zajmuję się coachingiem transformacyjnym, pracuje z osobami, które potrzebują wsparcia w przejęciu kontroli i zarzadzania swoim życiem oraz zmodyfikować nie służące im już dłużej relacje. Innymi słowy chcą cieszyć się życiem, osiągając wyznaczone sobie cele wykorzystując własny uśpiony potencjał. Wpieram klientów w ich samo rozwoju, pozyskaniu wiary w siebie i w budowaniu intencjonalnym relacji czy to w życiu prywatnym czy zawodowym. Jestem certyfikowanym coachem budowania odporności psychicznej (MTQ) oraz licencjonowanym praktykiem badania osobowość i stylów zarządzania i komunikacji badania Insights Discovery. Moi klienci na wskutek współpracy ze mną osiągają swoje cele życiowe jak i zawodowe. Wspieram klientów także w transformacji zawodowej i zmianie kariery. Zachęcam do zapoznania się z opiniami na temat moje pracy. https://www.linkedin.com/in/tatiana-miaskiewicz-9969079b/
Kontakt
na emial:
coaching@stillnessinyou.com

lub przez LinkedIn
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Coach
studia podyplomowe z coachingu ukończone w 2019 w Brukseli, Belgia
wyższe
studia podyplomowe z coachingu ukonczone w 2019 w Brukseli, Belgia
radca prawny
wpisana na liste radców prawnych w Warszawie w 2005r

Opinie

Bardzo dobry coach
Po każdej sesji z Tatianą jestem przepełniona pozytywną energią i zawsze niecierpliwie czekam na kolejne spotkanie. Tatiana swoją wiedzą, umiejętnością słuchania oraz zadawania właściwych pytań, empatią oraz życzliwością pomogła mi doprecyzować mój cel oraz go osiągnąć. Dziękuje Ci Tatiano!
30 maja 2021 Patrycja - Doradca zawodowy
Bardzo dobry coach
Współpraca z p. Tatianą to gwarancja sukcesu w ekspresowym tempie. P. Tatiana posiada niezwykłą umiejętność dostrzegania niefunkcjonalnych przekonań, które ograniczają nas zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Jej umiejętność bezpośredniej komunikacji pozwala na ich bezzwłoczną modyfikacją prowadzącą do istotnej poprawy jakości życia. Zdecydowanie polecam!
28 maja 2021 Joanna - Manager
Bardzo dobry coach
Każdy człowiek nawet odnoszący sukcesy zawodowe, może znaleźć się na rozstaju dróg nie mogąc zrobić kolejnego kroku. Wtedy zwróciłam się do Tatiany. Pomogła zrozumieć mi co mnie zatrzymuje i nie pozwala iść do przodu. Wątpliwości zniknęły a wiara w siebie wróciła. Za to jestem jej wdzięczna. Tatiana jest skupiona, zaangażowana i profesjonalna. Bardzo polecam !
27 maja 2021 Ela - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj