Tomasz Klim

Popularność: 194
Bardzo dobry coach (2)
coach ACC ICF (Associated Certified Coach International Coach Federation), menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży b2b oraz b2c w branżach: telekomunikacyjna, finansowa, e-commerce, reklama, HR. Tworzył i przez pięć lat rozwijał biuro regionalne największego w Polsce portalu rekrutacyjnego. Specjalizuje się w coachingu pracowników działów sprzedaży, oraz coachingu kariery. Od 2013 roku współpracuje z Biurami Karier Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego prowadząc sesje coachingowe dla studentów i absolwentów ww. uczelni Napotkałaś/eś na trudności w realizacji swoich celów? Skontaktuj się ze mną i skorzystaj z pierwszej sesji gratis. Szczegóły na www.inspirujemy.eu
Kontakt
kom. 695 193 555
Specjalizacje
Miasta
Szczecin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
akredytowany coach ACC ICF (Associated Certified Coach International Coach Federation); dyplomowany coach (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu); magister zarzadzania i marketingu - specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkimi (Uniwersytet Szczeciński)

Opinie

Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w kilku sesjach coachingowych prowadzonych przez Tomka. Były one dla mnie inspiracją do zupełnie innego spojrzenia na wiele kwestii zarówno z życia zawodowego jak i prywatnego. Luźna atmosfera panująca na spotkaniach sprzyja otwartości, a zapewniana dyskrecja także i - szczerości :)
7 sierpnia 2014 Paulina - Studentka
Bardzo dobry coach
Pan Tomasz Klim, podczas sesji coachingowych zadawał mi pytania, które pobudziły mnie do kreatywnego myślenia. Podczas spotkań z Panem Tomkiem pojawiło się w mojej głowie wiele rozwiązań prowadzących do osiągnięcia wyznaczonych przeze mnie celów. Poprzez konkretne pytania wzmocnił moją motywację do działania. Pan Tomek aktywnie słuchał, dostrzegając róznice w wypowiedzianych przeze mnie słowach, tonie głosu oraz w gestach. Na praktykach coachingowych z Panem Tomkiem panowała przyjazna atmosfera, co miało pozytywny wpływ na skupienie mojej uwagi i znalezieniu konkretnych rozwiązań, które przychodziły mi do głowy aby zrealizować postawione sobie cele. Cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w spotkaniach coachingowych z Panem Tomkiem Klimem, ponieważ pomogły mi urzeczywistnić moje marzenia.
30 lipca 2014 Edyta - doktorantka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj