Tomasz Kowalik

Popularność: 760
Bardzo dobry coach (7)
Certyfikowny coach ICI i ICC. Coach Master Trainer ICI Coach prowokatywny, propagator (od 2004) i trener (od 2007) Coachingu Prowokatywnego w Polsce. Trener Mistrzowskiej Szkoły Coachingu™
Kontakt
e-mail: tomasz.kowalik@msc.edu.pl
skype: toko13
tel. 502314078
Specjalizacje
Miasta
Wrocław, Poznań, Katowice,
Coaching przez Skype: Tak
Specjalizacja
Coaching Prowokatywny, Coaching menedżerski

Opinie

Bardzo dobry coach
Pan Tomasz Kowalik prowadził dla mnie indywidualny kurs z komunikacji transformującej. Efekty spotkań , polegające na poprawie w dogadywaniu się z adwersarzami widziałam po pierwszych 3 z 9 spotkań.Ulozenie uzyskanej wiedzy i zintegrowanir w całości wymaga czasu.Moja praktyka pokazuje, że podjęcie szkolenia było dobra decyzją.Polecam!
2 czerwca 2021 MMM - Wolny
Bardzo dobry coach
Tomek to niesamowity człowiek, coach, trener, czujny, słuchający z uwagą, na sesjach z Tomkiem można pośmiać się i jednocześnie zobaczyć siebie i swoje zachowania z zupełnie innej perspektywy. Tomasz Kowalik to coach - jedyny w swoim rodzaju - a doświadczenie coachingu prowokatywnego w jego wydaniu - mistrzostwo !!! Zrozumieć i zmienić to w czym się tkwi, mając przy tym świetną dawkę zabawy - to je ono :)
13 marca 2017 Ewa Pokorny - tłumacz
Bardzo dobry coach
Wyjątkowy człowiek. W kryzysowych sytuacjach - "obudzi człowieka" i nauczy myśleć merytorycznie przytaczając tym samym różne techniki radzenia sobie z problemami. ze spotkania na spotkanie człowiek się zmienia i sam buduje własną linię obrony, sposób rozpracowywania problemów. Tomek wskazuje drogę którą należy podążać. Jego wsparcie jest nieocenione! Z całego serca polecam !
6 października 2015 Magdalena - Analityk
Bardzo dobry coach
Tomka cechuje bardzo dobre rozumienie ludzi i ich problemów. Dzięki niemu poznałem komunikację transformującą, która pomaga mi zarówno w pracy i w życiu codziennym. Tomku - dziękuję za zrozumienie każdego problemu, oraz wskazanie wartości, którymi warto iść przez życie.
21 lipca 2015 Piotrek -
Bardzo dobry coach
Tomek- świetna pomoc przy rozwiązywaniu problemów- wysłucha i naprowadzi na konkretne rozwiązania. Efekty mojej pracy bardzo wzrosły odkąd zacząłem z nim pracować . Bardzo polecam
15 października 2014 Dawid - Kierownik
Bardzo dobry coach
Jeśli próbowałeś już wielu metod a zmiana nadal jest czymś co Cię paraliżuje ? Praca z Tomkiem da Ci nie tylko wiele radości ale NOWE będzie chciało przyjść samo :) To kosmiczne doświadczenie :) :) :)
16 czerwca 2014 Magdalena - Coach ,Trener Biznesu
Bardzo dobry coach
Nie tylko coach, ale też mentor. Bardzo dobry trener i człowiek.
19 maja 2014 Anonim - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj