Tomasz Stachura

Popularność: 67
Bardzo dobry coach (8)
Masz wszystko co Ci potrzeba, aby żyć najlepszym życiem jakie możesz mieć. Pracując metodą coachingową możesz powyższą prawdę odkryć i czerpać z niej garściami, rozwijając się i realizując cele w wybranym przez siebie obszarze. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę ze mną to: - przyspieszysz swój rozwój w wybranym przez siebie temacie, - zdobędziesz poczucie sprawczości, które pozwoli Ci realizować wybrane cele, - poznasz metody i sposoby efektywnej pracy coachingowej, które przełożą się także na większą efektywność osobistą. Jestem twórcą Akademii Map Myśli - programu rozwoju, którego celem jest rozwój kompetencji związanych z produktywnością, kreatywnością oraz efektywną nauką, tak aby móc przenieść swoje życie zawodowe i osobiste na wyższy poziom. Z kursu korzysta już ponad 80 osób. Pracuję jako Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości URK, gdzie na co dzień uczę jak rozwijać umiejętności potrzebne do założenia biznesu i efektywnego rozwoju. Jako nauczyciel akademicki prowadzę zajęcia z komunikacji społecznej i treningu interpersonalnego. Przez lata zebrałem solidne wykształcenie, które teraz praktycznie wykorzystuje: - zrobiłem doktorat na UR w Krakowie, - uczestniczyłem w Programie rozwoju kompetencji potrzebnych w budowaniu startupów w Ivey Business School w Kanadzie, - ukończyłem Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Rodzinnie realizuję się jako szczęśliwy mąż i tata 4 córek. Lubię sport, szczególnie squash i kolarstwo. Bardzo dobrze czuję się w pracy coachingowej w takich tematach jak: - rozwój kariery zawodowej, - założenie własnej firmy, - poprawa efektywności osobistej i zarządzanie sobą w czasie, - określenie misji życiowej i planowaniu wg ról życiowych, - szukaniu kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań, - zamienianiu marzeń na cele, - szybkiego przechodzenia od pomysłu do działania. Jeżeli widzisz potencjał na współpracę, to nie wahaj się i od razu napisz do mnie (tomek@mapymysli.net) i umów się na bezpłatną, niezobowiązującą rozmowę online.
Kontakt
Napisz maila i umów się na niezobowiązującą bezpłatną sesję.
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Uważność, Szacunek, Akceptacja - to 3 słowa które opisują styl coachingu u Tomka. Dzięki kilku sesjom uporządkowałem w głowie kilka priorytetów pomiędzy pracą na etacie, swoją firmą oraz czasem dla rodziny.
5 kwietnia 2023 Włodek - IT Team Leader
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam współpracę z Tomkiem! Rozpoczęłam proces z poczuciem wypalenia i utknięcia zawodowego, ciężko było mi uwierzyć, że ten stan może ulec zmianie. Dzięki Tomkowi i jego pytaniom poszerzyłam swoją perspektywę, krok po kroku zdefiniowałam miejsce do którego dążę oraz realny plan działania. Czuje, że poszerzyłam swoją strefę komfortu oraz zwiększyłam poczucie sprawczości w bardzo komfortowych, bezpiecznych warunkach. Dzięki Tomek raz jeszcze!
4 kwietnia 2023 Kasia - Program Manager
Bardzo dobry coach
Tomek jako coach zachęcił mnie skutecznie do wyjścia ze swojej strefy komfortu i wspierał mnie w podjęciu trudnego dla mnie wyzwania pomagając mi w eksperymentowaniu z nowymi umiejętnościami. Dzięki jego pytaniom zyskałam nowy punkt widzenia na swoje kompetencje i nabrałam energii dalszego rozwoju w wybranym kierunku. Tomku - dziękuję :)
20 marca 2023 Ewa - Hr specjalista
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam pracę z Tomkiem. Tomek posiada duże umiejętności i doświadczenie w pracy z ludźmi. Jest empatyczny, potrafi słuchać i z zaangażowaniem pomaga innym. Polecam wszystkim, którzy poszukują profesjonalnej pomocy w rozwoju osobistym lub zawodowym.
14 marca 2023 Anna - Trener personalny
Bardzo dobry coach
Miałam okazję współpracować z Tomkiem i śmiało mogę go polecić jako świetnego coacha. Jego zrozumienie, otwartość i wsparcie jakie odczuwałam na każdym spotkaniu są nieocenione. W tym wszystkim jest również bardzo ciepłą osobą a zarazem profesjonalistą. Dzięki niemu odkryłam swoje cele i większość z nich mogę uznać już za zrealizowane. Polecam!
13 marca 2023 Karolina - HR Manager
Bardzo dobry coach
Tomek jest dobrym słuchaczem. Zadaje trafne pytania. Tworzy atmosferę zrozumienia i rozwoju, dzięki czemu można eksplorować ważne dla siebie obszary i znajdywać rozwiązania. Polecam Tomasza jako coacha.
12 marca 2023 Kasia - Przedsiębiorca, trener biznesu
Bardzo dobry coach
Polecam. Wybór Tomka to był jak los na loterii. Bardzo szybko i czytelnie pomógł mi uporządkować wszystkie myśli. Znalazłam odpowiedzi na większość pytań i wydaje mi się, że wyszłam z mojego dołka. W tych spotkaniach fajne było to, że spotkałam się z dużym zrozumieniem i akceptacją, choć niektóre moje pomysły były szalone.
12 marca 2023 Aga - L&D Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Pomaga uporządkować każdą informację w głowie i na papierze. Stwarza poczucie ciepła i empatii co przy moim procesie było nieocenione! Dzięki niemu mogłam lepiej poznać moje potrzeby I podjąć słuszne decyzje. Polecam
11 marca 2023 Olga - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj