Tomasz Sztreker

Popularność: 2812
Bardzo dobry coach (53)
Jestem absolwentem SGH oraz Akademii Teatralnej, studiowałem także teologię na Uniwersytecie Papieskim i psychologię na UW. Jestem autorem wielu szkoleń i artykułów i jak dotąd współautorem jednej książki. Miałem przyjemność występować w wielu programach w min. TVP1, TVN 24, TVP Info, TV Republika oraz mnóstwo razy w audycjach radiowych. Przeprowadziłem setki godzin coachingu, a w prowadzonych prze ze mnie szkoleniach i konferencjach brało udział ponad 50 000 uczestników. Prowadzę 3 swoje firmy (konsultingowa, szkoleniowa, eventowa) oraz fundację, której celem jest propagowanie wartości w biznesie, posiadam również kilka portali internetowych. Zajmuję się najczęściej trzema elementami w coachingu: I Pomagam w rozpoczęciu planów życiowych - to jedna z najwspanialszych form mojego działania, kiedy ktoś przychodzi do mnie często na skraju załamania, a po 3-4 miesiącach kończy coaching jako osoba przepełniona szczęściem i siłą do realizacji swoim marzeń. II Biznes to kolejna sfera moich zainteresowań. Prowadzę dwie firmy skierowane by pomagać przedsiębiorcom. Zajmuję się modelowaniami przyzwyczajeń i motywowania do dokonywania zmian. Od 5 lat prowadzę skutecznie firmę, która pomogła już setkom przedsiębiorców w tworzeniu nowych systemów pracy oraz celów i dróg do ich realizacji. III Pomagam singlom przestać być singlami (mam na swoim koncie kilkadziesiąt małżeństwa - oczywiście swoich klientów) oraz parom w pokonaniu ich trudności w związku. Prowadzę również portal dla singli, a także organizuję jedne z największych w Polsce imprez, które odbywają się w kilku miastach w kraju, a największe z nich były nawet ponad 700 osób.
Kontakt
502 265 577
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Płock,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Pasje
Fizyka Kwantowa, Teatr, Gospodarka, Rozwój osobisty
Ważne życiowe wartości
Chrześcijańskie

Opinie

Bardzo dobry coach
Dla mnie super gość. Pomógł mi znaleźć drogę w trudnej sytuacji. Polecam i uważam, że nasza rozmowa była warta zaangażowania, a tym bardziej swojej ceny. Nic dodać nic ująć. Muszę napisać 200 znaków, więc dopiszę jeszcze, że podobały mi się trzy ćwiczenia, a jedno zadanie było genialne :)
22 maja 2020 Jacek - Zawód wolny/artysta
Bardzo dobry coach
Zmienić siebie, to jedna z najtrudniejszych rzeczy, jaką można zrobić w życiu. To stan, który daje ogromną siłę i radość, a to prowadzi nas do szczęścia. Takie szczęście to ogromny skarb. Dziękuję za pomoc w jego odnalezieniu i znalezieniu drogi do odkrycia siebie.
19 marca 2020 Krystyna - człowiek sztuki
Bardzo dobry coach
Ciężki przypadek - to ja :) i szłam z myślą - dobra spróbuję, ale na pewno nic z tego nie wyjdzie... a tu niespodzianka :) Rozwijam skrzydełka i czekam z bananem na ustach na kolejny dzień :) Dzięki Tomku!
3 luty 2020 Magdalena - Rozwijacz Skrzydeł
Bardzo dobry coach
Panie Coachu! :) Jest Pan bardzo fajnym człowiekiem i dziękuję za pomoc i zrealizowane sesje. Prosił Pan o napisanie kilku słów, to piszę :) Sesje mi pomogły i zmieniło się moje życie. Powróciłem do wiary i nadziei, a jej mi brakowało. Misja wykonana, także sesje oceniam na Bardzo Dobry (bo celującego nie ma) :)
7 stycznia 2020 Pablo - Freelanser
Bardzo dobry coach
W skrócie, bo nie będę się rozpisywać. Dobre spotkania, które pomogły i dały mi dużo. Polecam, bo warto i jak będę mieć potrzebę wrócę. Ogólnie daję maksymalną ocenę bo wszystko zostało zrealizowane, jak być powinno i zgodnie ze sztuką.
21 sierpnia 2019 Maryla - Zarządca Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Dziękuję za pomoc i polecam inny. Po 6 sesjach sprawa załatwiona i czuje się świetnie. Wybieram się na szkolenia, bo moje życie się zmieniło i wierzę, że szkolenia u Ciebie Tomku również, dadzą mi dużo.
4 maja 2019 Aleksandra - Właścicielka małej firmy
Bardzo dobry coach
Wspaniały człowiek o wielkiej duszy. Po 4 sesji zaczelam dokonywać naprawdę przełomowych zmian w życiu. To cudowne znów poczuć piękno świata i natury. Cieszę się niezmiernie i wierzę, że dalsze zmiany pomogą mi wejść na te tory, których pragnę.
21 luty 2019 Jolanta - Nauvzycielka
Bardzo dobry coach
Byłam na 6 sesjach, które rozjaśniły mi moje położenie i dały sporo do myślenia. Ciekawe ćwiczenia i rozwinięcie /poszerzenie "tunelu" znacznie poprawiło mi obraz, który był mi potrzebny do podjęcia kluczowych dla mnie decyzji. Jestem zadowolona i uważam spotkania za udane.
19 grudnia 2018 Marianna - ekspert zdrowia
Bardzo dobry coach
Fantastyczny człowiek i cudowna osoba. Dziękuję za każdą spędzoną razem chwilę! Jak przypomnę sobie siebie jeszcze z przed pół roku to, aż nie mogę uwierzyć, że to byłam ja. Rozkwitłam, jak tego zawsze pragnęłam i odcięłam się od toksycznych relacji, które od dawna mnie ciągnęły w dół, natomiast rozwinęły się te, które mnie uskrzydlają. Kocham życie i cieszę się z każdego dnia! Dziękuję, dziękuję, i po trzykroć dziękuję!!!
26 października 2018 Joanna - filolog angielski/właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Przyznam, że bardzo dobry czas spędziłem na sesjach i dzięki tym rozmowom mogłem wiele zyskać i pozwolić sobie na ułożenie bardzo dużej. Bardzo jestem wdzięczny za pomoc w sprawach dla mnie istotnych. Chciałbym przyznać, że wartość sesji była adekwatna do kosztów i uważam, że warto było wydatkować środki na współpracę z Panem Tomaszem.
17 września 2018 Ksawery - pracownik uczelni
Bardzo dobry coach
Napisałbym, polecam i na tym koniec, ale że trzeba więcej znaków to napiszę więcej :) Szukałem drogi zawodowej i tak trafiłem na Tomka. Fajny gość i pomógł mi w podjęciu decyzji i wyzwania, jakie bardzo chciałem zrealizować. Zrobił to dokładnie czego oczekiwałem, także nic dodać, nic ująć, zadowolony jestem i tyle.
11 sierpnia 2018 Marcin - mój zawód to moja tajemnica
Bardzo dobry coach
Na początku bardzo się bałam, ale podjęłam próbę działania. Było do dla mnie bardzo trudne, gdyż miałam bardzo skomplikowaną sytuację, z którą już pracowałam z psychologami, ale niestety nic nie pomogło. Po dwóch pierwszych sesjach zaczęłam się przekonywać, a po 4, na której zrobiliśmy niesamowite ćwiczenie czasowej progresji, wiedziałam, że dobrze trafiłam i że dam radę w mojej sytuacji. Nasze spotkania zakończyliśmy po 14 sesjach, chociaż mam wrażenie lekkiego niedomknięcia, ale Tomasz zasugerował, aby sesji nie było więcej. Czas pokaże czy miał rację. Swój cel zrealizowałam, uwolniłam się za co jestem wdzięczna. Bardzo dobrze spożytkowane pieniądze i czas.
7 lipca 2018 Małgorzata - Nauczycielka
Bardzo dobry coach
Byłem, sprawdziłem i zwyciężyłem. Krótko i na temat - dziękuję! Dokonałem wielkiej zmiany, która zaowocowała tym, że dzięki coachingowi zarabiam około 15 tys. złotych na miesiąc więcej! Zmieniłem swoje nawyki, ale i mojego zespołu, dzięki współpracy z Tomkiem. Cudne, że w miesiąc zwrócił mi się cały coaching z naddatkiem. Chyba tyle, bo kto zna wartość coachingu, ten będzie chciał skorzystać.
28 maja 2018 Krzysztof - Ceo/owner
Bardzo dobry coach
Mam 32 i już miałem dosyć nieudanych relacji. Po przyjechaniu na szkolenie prowadzone przez Tomka, pojawiło mi się kilka myśli, miedzy innymi jedna z nich to skorzystanie z coachingu. Umówiliśmy się. Przyznam, że byłem bardzo sceptycznie nastawiony, bo uważam, że jestem "ciężkim" przypadkiem. Nie wiem ile w tym zasługi Tomka, ile mojej pracy, a ile to Boża opatrzność, czy może wszystkiego po trochu, ale po tych spotkaniach zacząłem zupełnie inaczej patrzeć na świat. Odbyło się już 11 sesji coachingu (umówiliśmy się na 14), a ja od 3 tygodniu jestem w bardzo dobrze zapowiadającym się związku. Czuję, że dojrzałem,a moja dziewczyna to kobieta, która była obok, która podobała mi się od zawsze, ale nie miałem odwagi. Normalnie szok! Wysyłam wielkie podziękowania i każdemu będę polecał, bo masz chłopie poukładane we łbie i potrafisz pomów ułożyć innym!
4 maja 2018 Karol - Inżynier - właściciel firmy budowlanej
Bardzo dobry coach
Miałam bardzo duże problemy związane z samą sobą, dziś mogę powiedzieć, że to były elementy depresji. Odizolowałam się od świata i zamknęłam na ludzi. Bardzo miałam zaniżoną ocenę swojej osoby. Byłam na psychoterapii, która kompletnie mi nic nie dała. Po spotkaniach z Tomkiem już po 3 sesji zdecydowałam się zrobić rzeczy, których nie robiłam od wielu lat. Naszych spotkań było w sumie 12, aby zrealizować mój cel. Chcę bardzo podziękować za wsparcie podczas mojej drogi i siłę jaką wlewałeś we mnie. To cudowne znów patrzeć na świat oczami osoby, która chce żyć. Pozdrawiam Cię Tomaszu, dzięki Tobie zmieniło się moje życie.
16 kwietnia 2018 Edyta - Artystka/Rzeźbiarka
Bardzo dobry coach
Cenię sobie ludzi, którzy wiedzą czego w życiu chcą i potrafią pomóc odkryć to w innych. Dlatego właśnie poleciłbym Tomasza, który pozwolił mi w końcu zacząć przybliżać się do mojego celu. To był bardzo owocny czas, który wierzę, że dopiero rozpocznie zmiany u mnie.
26 marca 2018 Bogusław - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Mam 38 lat i już miałem dosyć życia w samotności. Dlatego wybrałem się na coaching, który prowadzi Tomek. Dużo pracy i duży rozwój mnie spotkał. Nie zakładałem, że podczas coachingu uda mi zmienić mój statut, a po 6 sesji miałem już dziewczynę. Po 10 spotkaniach mogę powiedzieć, że było warto, bo to wspaniała kobieta jest. Nie żałuję, a polecam, bo watro było.
16 luty 2018 Jeremiasz - programista
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalny i godny polecenia człowiek. Współpracowaliśmy przy zmianach w mojej firmie i przyznam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony rezultatami. Polecam wartościowego coacha i trenera, a także biznesmana Tomasz Sztrekera.
1 grudnia 2017 Andrzej - CEO
Bardzo dobry coach
Dzięki Tomciu za "pogaduchy", które wyrwały mnie z leniwego snu. Tyłek do góry i zabrałem się do konkretnej roboty! Miło było, ale się skończyło. Dla mnie jesteś kozak! Także polecam Tomka każdemu i zawsze, bo kilka pytań i rozwali system :)
24 października 2017 Paweł - Dziennikarz
Bardzo dobry coach
Bardzo mi się miło współpracowało. Bardzo profesjonalnie. Udało nam się przepracować kilka spraw, które były dla mnie trudne i bardzo się cieszę, bo mogę z czystym sumieniem jak na prawnika przystało, podjąć dobrą decyzję. Dziękuję i polecam.
8 sierpnia 2017 Mikołaj - Adwokat
Bardzo dobry coach
Proces zmiany to była naprawdę ciekawa przygoda. Nie przypuszczałem, że tak dużo w tak krótkim czasie może się wydarzyć w moim życiu. Wielkie dzięki! Ponieważ trzeba napisać minimum 200 znaków, to napiszę jeszcze, że przystojny z Ciebie coach :)
15 czerwca 2017 Joanna - Radca Prawny
Bardzo dobry coach
W końcu się zebrałem, żeby napisać opinię. Niesamowita sprawa i dzięki za pomoc w przejściu drogi coachingowej. Była to ciekawa podróż wgłąb mnie samego, która pozwoliła mi podjąć dobre decyzje, których owoce już widzę. Dzięki! Naprawdę dobra robota.
19 maja 2017 Krzysztof - Właściciel Firmy
Bardzo dobry coach
Zastanawiałem się, co powinienem zrobić w życiu i dzięki Twoim sesjom, podjąłem decyzję! :) Nowy rok - nowe wyzwania! Dzięki za pomoc i polecam tego chopa, bo warto! Dla mnie genialny człowiek, który potrafi tak zadawać pytania, że nale wszystko się w głowie układa.
3 stycznia 2017 Michał - Student
Bardzo dobry coach
Gdyby nie coaching z Tomkiem zupełnie nie wiedziałabym co zrobić. Nie przypuszczałam, że tak mi pomoże. Poleciła mi Tomka, koleżanka, która sama była na coachingu. Dziękuję BAAADZOOOO! Będę polecać wszędzie po bardzo warto.
19 września 2016 Katarzyna - Właścicielka Firmy / Mama
Bardzo dobry coach
Coaching z Tomkiem, to był wspaniały okres! Pomógł mi podjąć bardzo ważne decyzje w życiu i w końcu zdecydowałam się na zmianę. Czuję, że zaczynam żyć i w końcu rozkwitam. Cóż napisać więcej jak tylko, bardzo dziękuję Tomku!
31 sierpnia 2016 Karolina - Kierownik działu sprzedaży
Bardzo dobry coach
Pan Tomasz Sztreker prowadził sesje dla moich 10 pracowników. Po zakończeniu całego programu współpraca znacznie się polepszyła, a konflikty zniknęły. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Tomaszem
19 sierpnia 2016 Krzysztof - Właściciel Firmy
Bardzo dobry coach
Praca z Tomkiem otworzyła we mnie te części, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i zainteresowanie znacznie przewyższające standardowe podejście do klienta. Bywały sesje, że czułam się, że to jazda bez trzymanki, po czym następowało ukojenie i zrozumienie. Coaching to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Dziękuję za pomoc :)
5 sierpnia 2016 Katarzyna - Dyrektor ds. Marketingu
Bardzo dobry coach
Szukałem przez kilka miesięcy kogoś do pomocy w rozwoju biznesu, dla którego wartości chrześcijańskie będą ważne i tak natknąłem się na Pana Tomasza. Współpracowaliśmy w zakresie koordynowania oraz budowania zarządu mojej spółki. Rozpoczęło się od konsultingu biznesowego, a skończyło na całkowitej pomocy w rozwoju firmy. Jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji oraz doświadczenia Tomasza. Od 24 lat prowadzę biznes i zdziwiłem się, że tak młoda osoba może wiedzieć w niektórych sprawach więcej ode mnie. Coaching bardzo mi się podobał, ciekawe ćwiczenia, które pomogły zgrać się zespołowi. Z poważaniem Błażej Z.
5 lipca 2016 Błażej - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Efekty pracy z Tomkiem były dla mnie ogromnie pozytywnym zaskoczeniem, tym bardziej, że moje nastawienie do coachingu bylo bardzo sceptyczne. Profesjonalizm i świetne prowadzenie przez Tomka przyniosło wiele zmian i sprawiło, że patrzę na siebie i moje życie w zupełnie nowym świetle. Dziękuję i serdecznie polecam!
29 maja 2016 Barbara - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Współpraca z Panem Tomaszem układała nam się bardzo dobrze. Realizowaliśmy program zgodnie z ustaleniami, a nasza praca przyniosła oczekiwane rezultaty. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Serdecznie polecam Pana Tomasza do działań usprawniających działanie w firmie
23 maja 2016 Krzysztof Krześnikowski - prezes zarządu
Bardzo dobry coach
Przez 10 lat pracowała w korporacji, gdzie prowadziłam szkolenia dla grup menedżerów. Zostałam z niej zwolniona. Miałam wielki kryzys i szukałam dla siebie drogi. Trafiłam do Tomka na coaching z polecenia mojej koleżanki. Nie za bardzo ufam tego typu działaniom, bo miałam z nimi kontakt w byłem pracy. A tu szok? Miły przystojny facet, który działa w oparciu o wartości chrześcijańskie. U mnie one zeszły całkowicie na dalszy plan. Nie dość, że uwierzyłam w siebie, to nawróciłam się i założyłam firmę. Wiem, że miałam napisać 12 sesji, a jestem dopiero po 10, ale tak mnie dzisiejsze spotkanie zmotywowało, że muszę za nie koniecznie dziś podziękować. Dzięki Tobie zmieniło się moje życie!
18 marca 2016 Aneta - Trenerka
Bardzo dobry coach
Miałam problemy związane z połączeniem swojej pracy z życiem osobistym. Dzięki spotkaniom z Tomaszem udało mi się znaleźć "poziom równowagi", dzięki któremu w końcu czuję się szczęśliwa. Bardzo mi się podobało i dziękuję za naprowadzenie mojej osoby na właściwą ścieżkę.
2 luty 2016 Judyta - Menadżer/Mama
Bardzo dobry coach
Wspaniały człowiek, żyjący zgodnie z wartościami chrześcijańskimi, co widać nie tylko podczas rozmowy, ale całego życia. Musiałam napisać dziś bo nie spodziewałam się prezentu świątecznego, za który bardzo dziękuję!!!! serdecznie polecam tą osobę każdemu dla kogo wiara ma znaczenie!
26 grudnia 2015 Zofia - Kierowniczka
Bardzo dobry coach
Bardzo dziękuję za pomoc w prowadzeniu biznesu. Po kilku pytaniach do moich pracowników dowiedziałem się więcej niż po wielu latach pracy z nimi, dl mnie to był szok! dzięki Panu moja firma nie tylko nie upadła, ale mam nadzieje w końcu rozwinie skrzydła! Wspaniałe, że są ludzie wierzący, którzy chcą pomagać przedsiębiorcom jak z wartościami rozwijać firmę. ja osobiście polecam Pana!
4 listopada 2015 Jan - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Wspaniała osoba, która bardzo mi pomogła! Już myślałem, że będę musiał zamknąć firmę... ale dzięki współpracy z Tomkiem, nie tylko udało się ją uratować, ale także pomógł mi nawrócić dwóch pracowników! Człowiek, który ma talent i bożą łaskę do działania. Dziękuję Ci bardzo za pomoc i do zobaczenia na Chrześcijańskich Grupach Biznesu.
4 października 2015 Jan - właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Nie byłam przekonana na początku, bo muszę przyznać, trochę obawiałam się mojego problemu, który jest dosyć osobisty i związany z relacjami damsko-męskimi. Pierwsza sesja odbyła się w pod koniec marca, a ostatnia przedwczoraj w sumie odbyło się 9 spotkań. 3 spotkanie było dla mnie najcięższe, wypłakałam chyba morze łez, miałam kryzys, bo dotknęliśmy tego co mnie bolało, a o czym nie miałam pojęcia. Od 4 sesji zaczęłam się bardzo zmieniać i dziś mogę powiedzieć, że jestem innym człowiekiem! 100 krotne dzięki i będę polecać każdemu tą osobę, nie tylko ze względu na wartości chrześcijańskie, ale również dlatego bo to wspaniały człowiek
23 lipca 2015 Ewelina - Menadżer w banku
Bardzo dobry coach
Genialny człowiek! Najbardziej przekonały mnie jego wartości. Spotkania były dla mnie niesamowicie inspirujące, czasem dające mocno do myślenia, ale zawsze dawały mi wielką satysfakcje i później spore zmiany w życiu. Dziękuję za wszystko i będę polecał gdzie tylko będę mógł!
30 kwietnia 2015 Rafał - Meneger
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Tomasza Sztreker. Miałem z nim coaching kariery i nie spodziewałem się, że moje blokady z życia osobistego i niepoukładanego, życia duchowego mają tak wielki wpływ na moją drogą. Dzięki kontaktowi z Tomkiem na nowo nawróciłem się, mam nadzieję, że będę trzymał się tej drogi... chociaż jest trudniejsza jak powiedział Tomek w swoim filmie na yt - przeszłość w nowym związku. Dziękuję Ci!
22 stycznia 2015 Piotr - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Wspaniały człowiek, cudowna osoba... wielki gość! Dzięki spotkaniom z Tomkiem, udało mi się rozwiązać mój wielki problem, czuję się teraz wspaniale. Serdecznie polecam wszystkim, a szczególnie osobom, dla których Bóg jest na pierwszym miejscu, bo Tomasz jest katolikiem i się tego nie wstydzi :)
16 stycznia 2015 Magdalena - Wolny
Bardzo dobry coach
Wspaniały człowiek! Bardzo się ucieszyłem z wartości katolickich, jakie reprezentował Tomek. Byłem bardzo zadowolony z naszej współpracy, a najbardziej cieszyłem się z rozwiązania problemu. Mogę z czystym sumieniem polecić Tomka każdemu szefowi firmy, człowiek godny zaufania!
22 grudnia 2014 Michał - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach i mówca! Nie miałem jeszcze przyjemności odbyć sesji coachingowej, za to uczestniczyłem w szkoleniu prowadzonym przez Tomasza i serdecznie wszystkim polecam jego osobę. Profesjonalista!
27 marca 2014 Kamil - Student
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, który potrafi skupić uwagę słuchającego. Ma łatwość przekazywania wiedzy i robi to w bardzo przystępny sposób. Sam nie wiem, kiedy minął czas szkolenia, na którym byłem ; ) Zdecydowanie polecam Tomka - wzbudza sympatię i zaufanie, a takich ludzi o wiele przyjemniej się słucha!
26 marca 2014 Tomek - Student
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście do człowieka. Naprawdę polecam, super atmosfera, świetne przygotowanie merytoryczne i co najważniejsze szybkie efekty :) Po 2 miesiącach ,nie tylko ja, zauważyłem zmianę mojego nastawienia do życia i pracy. Jeszcze raz polecam!!!
17 września 2013 Łukasz - Specjalista ds. finansów
Bardzo dobry coach
Profesjonalne podejście do sprawy. Zawsze trafia w sedno. Do tego mistrzowskie poczucie humoru :) dzięki Tomek! ;)
17 września 2013 Mike - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach i bardzo pozytywny człowiek - zdecydowanie polecam:)
17 września 2013 Gosia - doradca
Bardzo dobry coach
Jeden z najlepszych nie mylić najgłośniejszych trenerów. Który łączy ogromny profesjonalizm z ogromną empatią i wiedzą. Byłem 6 trenerów i uważam że tomek jest strzałem w 10. Ponieważ tam gdy inni zarysowali temat tam z Tomaszem przepracowałem w 100% do końca. Moje problemy i oczekiwania.
3 września 2013 Łukasz - Specjalista sprzedaży i marketingu.
Bardzo dobry coach
Świetny Coach i wspaniały człowiek. Daje z siebie co najmniej 200%. Cenie sobie szczególnie jego ludzkie, nieziemsko-normalne podejście do drugiego człowieka. Unikat w śród środowiska coachów. Gorąco polecam - efekt murowany!
21 sierpnia 2013 Krzysiek - sprzedawca
Bardzo dobry coach
Naprawdę świetny fachowiec!!! Współpraca z Tomkiem to czysta przyjemność. Dzięki niemu odkryłam wiele tajników dot. przemówień publicznych - jest mi to bardzo przydatne w pracy. Serdecznie polecam współpracę z Tomkiem.
21 sierpnia 2013 Gosia - Specjalista
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry fachowiec. Korzystałem z kilku sesji u Tomka odnośnie przemówień publicznych i to jak szybko i prosto potrafi przekazywać wiedzę i uczyć nowych umiejętności mile mnie zaskoczyło. A prywatnie bardzo sympatyczny i pomocny człowiek. Polecam
21 sierpnia 2013 Radosław - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Prace z Tomkiem można porównać do działania naprawde mocnej kawy. Już po pierwszych zajeciach u niego wychodzi się pełnym przemyśleń i swiezej porcji energii do konstruktywnego dzialania. Coach godny polecenia :)
21 sierpnia 2013 Patrycja - student
Bardzo dobry coach
Świetny coach! Bardzo się cieszę, że poznałem takiego człowieka jak Tomasz. Miałem przyjemność z nim współpracować. Po tygodniowych działaniach wiem, że z tą osobą można osiągnąć na prawdę dużo. Jak to się mówi człowiek z głową na karku, wie czego chce, posiada ściśle sprecyzowane cele, które doskonale realizuję. Polecam współpracę z Tomkiem ! :)
21 sierpnia 2013 Artur - Lider marketingu sieciowego
Bardzo dobry coach
Świetny coach. Dał mi świetne rady, na których większość bym nie wpadł. Po wzięciu się do pracy od razu pokazały się tego efekty. Pomysły nie są fake'iem, ani nie są pierwszym lepszym pomysłem bez efektu. Polecam Tomka !
21 sierpnia 2013 Patryk - Producent muzyczny
Bardzo dobry coach
Genialny człowiek i świetny coach. Bardzo miło mi się współpracowało, i niesamowicie się cieszę, że mogłem w końcu zmienić swoje życie. Pracowaliśmy przez 3 miesiące i muszę przyznać, ze efekty zaskoczyły mnie, a już po pierwszym spotkaniu dostałem kopa energetycznego. Polecam i to bardzo!!!
21 sierpnia 2013 Jarosław - Wolny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom