Tomasz Wanowicz

Popularność: 1208
Bardzo dobry coach (1)
Coach ICF ACC. Moja kariera zawodowa obejmuje prawie 20 lat pracy na stanowiskach menedżerskich w największych polskich firmach odzieżowych. Byłem zaangażowany we współpracę z takimi markami jak: Empik, Kodak Express, Reserved, House, Scotch and Soda, Atlantic, 4F, Simple CP czy Badura. Nabyłem wyjątkowych kompetencji przechodząc przez wszystkie szczeble zarządzania – od najniższych poziomów kierowniczych przez stanowiska dyrektora operacyjnego, handlowego po członka zarządu, wiceprezesa i wreszcie konsultanta. Poznanie wielu różnych kultur organizacyjnych, problemów występujących w ich strukturach i dylematów występujących na poszczególnych stanowiskach, zaowocowało nabyciem przeze mnie unikalnych jak na coacha doświadczeń, które dziś, jako executive – corporate coach, przekładam na pomoc w rozwoju kluczowych osób w organizacyjnych biznesowych. Prywatnie, mąż i ojciec, zauroczony światem i życiem ze wszystkimi jego smakami, zapachami i kolorami. Amator sportów ekstremalnych, zafascynowany samotnymi podróżami motocyklowymi, spędzający wolny czas na renowacji zabytkowych motocykli.
Kontakt
e-mail lub telefon nr: 665 850 101
Specjalizacje
Miasta
Opole, Częstochowa, Kielce, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Trójmiasto, Warszawa, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Świetny człowiek, bardzo konkretny i empatyczny. Pomógł mi w temacie czysto biznesowym. Uzyskałem większy wgląd w swoje problemy jak i wyzwania mojej drużyny. Nie narzucał mi swojego zdania i dawał możliwości wydobycia moich pomysłów. Polecam gorąco!
16 luty 2016 Robert - Team Leader
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dla Szefa: decyzja i zmiana
27 kwietnia 2017
W swoim życiu zawodowym miałem okazję współpracować z kilkunastoma firmami, poznać co najmniej tyle samo prezesów i właścicieli i jeszcze więcej dyrektorów i wszyscy byliśmy zgodni, że zmiana jest najważniejsza. Można powiedzieć, że każdy z nas Szefów konieczność wprowadzania zmiany ma w genotypie
Dla Szefa: Coaching w erze niskiego bezrobocia
9 marca 2017
Pracownicy ze swoimi talentami są najbardziej pożądanym aktywem każdej organizacji. Wzrost wynagrodzeń w czasach konsumpcji przekłada się na wzrost wydatków, które z kolei są jednym z elementów nakręcających gospodarkę – wszystko pięknie. Jednak w tym wszystkim jest też pracodawca, który spotyka się z wieloma problemami związanymi z rynkiem pracownika.