Wiktor Tokarski

Popularność: 309
Bardzo dobry coach (54)
Jako life coach pomagam ludziom w budowaniu adekwatnej pewności siebie, osłabiania niewspierających przekonań, budowaniu postawy asertywnej, wzmacnianiu relacji w związkach, radzenia sobie z wyzwaniami i trudnościami życia, przechodzeniu przez proces zmiany, a także odkrywaniu mocnych stron. Pracuję zarówno stacjonarnie (Kraków) jak i za pośrednictwem telefonu oraz aplikacji online (np. Skype, Zoom, WhatsApp, Messenger etc.). Jako business coach pomagam menedżerom i właścicielom firm w doskonaleniu kompetencji zarządczych (komunikacja w zespole, wyznaczanie celów, delegowanie i egzekwowanie zadań, rozwiązywanie konfliktów, asertywność, narzędzia coachingowe w pracy menedżera, zarządzanie sobą w czasie, priorytetyzacja zadań, profilaktyka mobbingu, dyskryminacji i molestowania).
Kontakt
Zapytaj jak mogę pomóc Tobie lub/i Twojej firmie.

Napisz maila, albo zadzwoń (numer telefonu znajdziesz na mojej stronie internetowej).
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii, Coach (Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego), Trener biznesu (IBD Business School), Trener persolog (Persolog Polska)

Opinie

Bardzo dobry coach
Po raz drugi w coachingu z Wiktorem i po raz drugi wychodzę z niego mega zadowolona. Tym razem potrzebowałam zająć się swoim wewnętrznym dzieckiem. Poznać jego cienie i blaski. Choć zaglądanie tam na początku nie było przyjemne, to mimo to przynosiło uczucie ulgi. Po każdym takim spotkaniu, z każdym kolejnym odzyskanym milimetrem siebie, przychodziło poczucie nadziei, kompletności i wytchnienia. Te odzyskane kawałki, choć niewidzialne z dnia na dzień, tydzień po tygodniu odkładały się we mnie i przynosiły poczucie wewnętrznej spójności. Czas odzyskiwania mojego zranionego wewnetrznego dziecka był trudnym czasem ale i jednocześnie najpiękniejszym. Czy było warto? WARTO. Praca ze swoim dzieckiem wewnętrznym przynosi wewnętrzną wolność, głębokie zrozumienie siebie i scalenie porozrywanego serca. Chmurki uniesienia też są ale najpierw trzeba, zejść do wewnętrznych lochów i ciemnych zaniedbanych miejsc w sobie. Wiktor skutecznie oświetlal je latarką i towarzyszył w tej podróży. Dzięki jego profesjonalizmowi wsparciu, empatii, uwaznosci w tym procesie starałam się aby moje wewnętrzne dziecko miało we mnie dom pełen miłości. Jestem pewna, że jeszcze nie raz będziemy razem pracować abym mogła szukać drogi do samej siebie, bo wiem, że niezależnie jaka drogę wybiorę, którędy będę szła ważne by być w zgodzie z samą sobą. Wtedy gdziekolwiek jestem, jestem u siebie.
22 maja 2023 Katarzyna - Księgowa
Bardzo dobry coach
Byłam na kursie dotyczącym persologa w sprzedaży, który odbył się w styczniu Krakowie i zdecydowanie mogę polecić w nim udział. 2 dni intensywnego szkolenia, bez zbędnego "pitu, pitu", a z konkretami. Nie tylko teoria, ale też praktyka, przykłady. Duża wartość merytoryczna, świetna atmosfera, możliwość zadawania pytań, dzielenia się przykładami, spostrzeżeniami. Bardzo fajny, zrozumiały przekaz, poukładany cykl szkolenia, możliwość poznania swojego typu osobowości (poprzez wartościowy test). Udział w szkoleniu na pewno pomoże poprawić sposób komunikacji z ludźmi (klientami), rozmowy z nimi, zrozumieć ich potrzeby, co z kolei może efektywnie przełożyć się na wyniki sprzedażowe. Uważam szkolenie za cenny i wartościowy czas, a wydane pieniądze za bardzo dobrą inwestycję :)
13 luty 2023 Marcelina - Doradca ds. nieruchomości
Bardzo dobry coach
Wiktor to ciepły, empatyczny i cierpliwy człowiek. Każda kolejna sesja zbliżała mnie ku moim celom. Dzięki mądrym radom Pana Wiktora, odnalazłam i zdefiniowałam mój cel w życiu. Trudno opisać słowami, jak bardzo jestem wdzięczna, za całą naszą współpracę. Dziękuję!
7 luty 2023 Żaneta - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Brałam udział w szkoleniu organizowanym i prowadzonym przez Wiktora " Persolog w akcji" z całego serca polecam wszystkim zarówno tematykę szkolenia jak i wspaniałą osobę Wiktora w roli Coacha, który wprowadza bardzo luźną, przyjazną formułę na warsztatach zachowując przy tym maksimum profesjonalizmu i przekazując ogrom wiedzy. Co do samej tematyki szkolenia uważam , że Persolog jest świetnym tematem dla każdego pozwala nam bardziej zrozumieć samych siebie, naszych bliskich ,współpracowników, znajomych i nieznajomych oraz zdecydowanie poprawia komunikację. Bardzo przydatna wiedza zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym
11 stycznia 2023 Agnieszka - Agent Nieruchomości
Bardzo dobry coach
Wspaniała atmosfera i ogrom zdobytej wiedzy :-) Nowa perspektywa w komunikacji w życiu codziennym i w biznesie. Bardzo Dobry Coach w szkoleniu PERSOLOG ! GORĄCO POLECAM ! POLECAM ! POLECAM ! POLECAM !
10 stycznia 2023 Kamil - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
To najlepiej zainwestowane 50 minut w 2022 roku. Wiktor w imponujący sposób zadał pytania, drążył temat tak długo,aż ja sam odpowiedziałem sobie na to - w czym tkwi problem. W krótkim czasie pomógł mi określić największe wyzwania, zadania do przepracowania, priorytety. Z pomocą Wiktora sporządziłem bardzo dokładny plan działania. Jestem pod wrażeniem jak wiele można dowiedzieć się i przepracować w tak krótkim czasie. To mistrzostwo w czystej formie. Jestem ogromnie wdzięczny za mentoring. To było pierwsze spotkanie i na pewno nie ostatnie
4 grudnia 2022 Waldek - wolny zawód
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność być uczestnikiem "Treningu osobowości persolog", gdzie Wiktor prowadził kilka paneli spotkań (m.in. rewelacyjny panel dotyczący rekrutacji pracowników w kontekście ich osobowości). Jest to osoba, dla której pomoc innym to nie tylko praca ale coś stanowczo więcej. Potrafi aktywnie słuchać, ale także opowiadać ciekawe i pouczające historie. Potrafi rozbawić uczestników do łez, ale też wywołać wzruszenie i chwilę refleksji. Kiedy trzeba potrafi też powiedzieć żeby się ogarnąć i zabrać do pracy;) Polecam współpracę z Wiktorem!
28 października 2022 Monika - lekarz
Bardzo dobry coach
Szkolenie "Trening osobowości persolog" znalazło się na mojej liście marzeń i uwaga zostało już zrealizowane. Za sprawą prowadzącego je Wikora P. Tokarskiego stało się ono kamieniem węgielnym mojego rozwoju osobistego. Sposób prowadzenia szkolenia przez Wiktora jest bardzo mi bliski. Wiedza książkowa została ubarwiona wyjątkoweymi przykładami z życia wziętymi. "Te smaczki wiedzy" na długo pozostają w pamięci ze względu na przystępność ich podania. Liczne przykłady zastosowania persologa w życiu codziennym pokazują jak niezbędne jest to narzędzie. To trampolina do efektywnej komunikacji z otoczeniem. Za sprawą prowadzącego je Wiktora mogę śmielej rozwinąć skrzydła. A jego humorystyczne podejście do przestawiania tematu i tembr głosu przypominający mi znaną osobowość telewizyjną sprawiają, że przyswajanie wiedzy przebiega znacznie efektywniej.
27 października 2022 Anna Przesmycka-Krysiak - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Na współpracę z Wiktorem zdecydowałam się po kilku spotkaniach warsztatowych dla doradców rozwoju osobistego. Poznałam go jako ciepłego, pełnego empatii człowieka, z chęcią pomocy. Spodziewalam sie konkretnej pracy i tak tez było. Zaufałam. Były łzy. Bolesna prawda. Mam wrażenie że wyszło wszystko co było źródłem moich trosk, niepowodzeń, samosabotażu. Moje wyznania spotkały się ze zrozumieniem ze strony Wiktora jakiego nigdy nie doświadczyłam. Było uwolnienie, wrecz uzdrowienie tego co od dawna doskwierało a tkwiło gdzieś głęboko nieuświadomione, wyparte. Teraz czuję radość. Codziennie uczę się akceptacji, bycia szczęśliwą i coraz lepiej mi idzie
26 września 2022 Beata - Specjalista ds sprzedaży
Bardzo dobry coach
Poznawszy Wiktora na szkoleniu "zarządzanie sobą w czasie" i kilku rozmowach z nim zdecydowałem się na pracę indywidualną z nim. Przepracowaliśmy wspólnie kilkanaście godzin i z perspektywy czasu stwierdzam, że efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Podczas sesji coachingowych Wiktor pomógł mi zrozumieć, dlaczego jestem tu gdzie jestem. Zrozumieć, jak funkcjonuje mój umysł. Jak moje (nie moje) przekonania wpływają na moje życie. Wiktor nauczył mnie odważnie je "rozbrajać" i zastępować je świadomie przekonaniami moimi własnymi. Tymi, które mnie wspierają w dążeniu do moich celów. Dzięki temu zrozumiałem i przede wszystkim uwierzyłem jak nigdy dotąd, że wszystko jest w moich rękach. Że moje cele i marzenia są w zasięgu moich rąk. Dzięki m.in. Wiktorowi wiem, że wszystko zależy ode mnie i tylko ode mnie. Że mogę zdecydować, którą drogą chcę pójść i po prostu to zrobić, nie zważając na otoczenie. Wpływ na te efekty miał profesjonalizm i olbrzymia wiedza poparta doświadczeniem Wiktora. Jeśli jeszcze czytając tę opinię zastanawiasz się i masz wątpliwości, czy podjąć współpracę z Wiktorem, to miej świadomość, że jego łatwość w rozbrajaniu "tykających bomb" wynika również z jego życiowego doświadczenia. Dlatego nie zwlekaj! Chcesz odnaleźć i wyruszyć w podróż przez życie swoją własną drogą? Zgłoś się do Wiktora! Satysfakcja gwarantowana!!! Pozdrawiam ze swojej własnej drogi, która dzięki m.in. pracy z Wiktorem już jest autostradą!!!
22 września 2022 Rafał Gaińśki - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Wiktora jako coacha. Odezwałam się do Witkora w trudnym momencie swojego życia zawodowego. Potrzebowałam zmiany, ale nie do końca w tą zmianę wierzyłam. Wiktor stworzył dla mnie bezpieczną przestrzeń otwartości i zrozumienia, dzięki czemu otworzyłam się na proces. Na początku lały się łzy, jednak z czasem zaczął pojawiać się uśmiech i nadzieja. :) Z każdym spotkaniem czułam większą moc sprawczą i poczucie, że coś się zmienia we mnie wewnętrznie. Wiktor potrafił wyczuć kiedy potrzebowałam coachingu a kiedy konkretnej porady i wchodził w rolę mentora. Ja czułam wsparcie w swoich działaniach i jednocześnie motywację do pracy. Dzięki tym spotkaniom znalazłam swoją nową ścieżkę zawodową, której rezultatem jest udany proces rekrutacyjny. Chyba lepszego zakończenia procesu z coachem nie można sobie wymarzyć. :) Wiktor jest niesamowicie empatyczną osobą i, oprócz ogromnej wiedzy, ma to coś nienamacalnego, niesamowitą intuicję. I kocha to co robi, ten gość po prostu bardzo lubi ludzi i uwielbia wspierać ich w dążeniu do celu. To widać, słychać i czuć. Bardzo dziękuję, Olga
26 lipca 2022 Olga Pławska - lektor akademicki i koordynator projektów językowy
Bardzo dobry coach
Korzystałam z kliku form wsparcia Wiktora, m.in. na warsztacie Zarządzanie sobą w czasie, Warsztatach sprzedaży naturalnej - zadawanie pytań otwartych w oparciu o DISC. Co wyróżnia pracę z Wiktorem to przede wszystkim PARTNERSTWO, dla mnie bardzo ważna relacja, działania bez lęku, obawy, oceny, sarkazmu, oparta o miejsce tej, która chce się rozwijać, sięgać po nowe, a nie tej, która nie umie i musi się "naprawić". To relacja życzliwości, akceptacji, zrozumienia i ogromnego wsparcia, zainteresowania nawet po zakończeniu procesu: Jak Ci idzie? W czym Ci mogę pomóc? Wiktor, gorące podziękowania i wyrazy wdzięczności za to, co robisz i jaki jesteś. Powinno się Ciebie klonować.
13 lipca 2022 Viola Różańska -
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w szkoleniu stacjonarnym "Asertywna pewność siebie w komunikowaniu". Szkolenie fenomenalne. Wiktor - niesamowity prowadzący, pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, doświadczenie. Kompetencje, umiejętność przekazywania, otwartość sprawiają, że przekazywana wiedzą jest zrozumiała dla każdego. Ogromnym plusem na szkoleniu stacjonarnym jest możliwość indywidaulanej rozmowy z Witkorem w czasie przerw, integracji. Atmosfera jaka wprowadza jest bardzo przyjazna. Duet jaki tworzy z Basia Lech jest jedyny w swoim rodzaju
21 czerwca 2022 Basia - Branża - gospodarka odpadami
Bardzo dobry coach
Wiktor, dziękuję za szkolenie z Asertywnej Pewności Siebie w Komunikowaniu. Twój ogrom wiedzy połączony z doświadczeniem i pasją a do tego ze znakomitym sposobem przekazania to prawdziwy majstersztyk. w duecie z Basią jesteście niesamowici. Narzędzia, w które nas zaopatrzyliście już wprowadzam z mocnym biciem serca ale i mega rezultatem. Polecam każdemu kto naprawdę chce odmienić swoje życie bo naprawdę warto. Magda
21 czerwca 2022 Magdalena Staszkowska -
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność, zaszczyt poznać Wiktora na szkoleniu Aserytywna pewność siebie. Ilość wiedzy, ćwiczeń praktycznych , ilość pokazanych nam emocji i ich podział przeszedł moje najśmielsze wyobrażenia. Nie wiem dlaczego tego wszystkiego wcześniej nie wiedziałam. Skończyłam dwa Uniwerki, uczestniczyłam w wielu szkoleniach i dopiero na tym szkoleniu nauczyłam się jak prawidłowo i bez szkody odmówić, wyrazić swoje zdanie zachowując swoje racje. Jak być przy sobie, jak dobrze czuć się komunikując do innych. Szkolenia powinny być obowiązkowe dla młodzieży --- to byłaby wielką wartość. Wiktor jest tak cieplym i miłym człowiekiem w tak piękny i nie rażący sposób poprawia lub naprowadza uczestnika szkolenia. Ilość ćwiczeń praktycznych powoduje że naprawdę utrwalamy wiedzę, ćwiczymy komunikaty. Nie boimy się jeśli powiemy coś nie tak. Polecam ☘️ Bardzo dobrze zainwestowany i czas i pieniądze. Każdemu polecam korzystanie z usług Wiktora. Wiedza, rzetelność, rzeczowość , poczucie humoru, wyczucie. Jednym słowem dżentelmen w każdym calu.
20 czerwca 2022 Agnieszka - Nauczyciel/ Ekonomistka/ terapeuta
Bardzo dobry coach
Życie wedle założenia Naszej Duszy jest idealnie skrojonym na naszą miarę garniturem (lub suknią). Powinno zatem być cudownym, płynnym doświadczeniem. Jeżeli tkwimy w niekomfortowej sytuacji przez dłuższy czas, to tylko dlatego, że nad czymś bardzo mocno się upieramy, nie chcąc czegoś zauważyć. Daj sobie szansę aby otworzyć szerzej oczy na zrozumienie sytuacji, a ruszysz z uśmiechem do przodu niczym wystrzelony z katapulty. Taką szanse ja osobiście dostałam na szkoleniu które prowadził Viktor Tokarskijest najlepszy specjalistą polecam każdemu przeżyć te zmiany które przeżywam po szkoleniu. Wdzięczność z całego serca.
20 czerwca 2022 Svitlana Huk - Przeciebiorca
Bardzo dobry coach
Ostrzegam!!!!! Decydujac sie na szkolenie u Basi i Wiktora ,musicie nastawic sie na pelen profesionalizm,rzetelne podejscie do kazdego z uczestnikow, mila i niepowtarzalna atmosfere, oraz wiedze i narzedzia ,ktore wdrazacie od reki. Kontakt z Cochami i uczestnikami na grupach,spotkania utrwalajace,kolejne materialy dokladane bezinteresownie po szkoleniu sa bezcenne. Nie bylo to szkolenie ksiazkowe, wg schematu – odnioslem wrazenie ze bylem u starszego brata/siostry ktorzy wskazali droge na dalsze zycie,rozwoj.......... Do Zobaczenia na kolejnych modulach :)
11 czerwca 2022 Jarek - owner
Bardzo dobry coach
Swoją przygodę z Heksagonem zaczęłam tak naprawdę kilka miesięcy temu. Wciąż odkrywam nowe rzeczy i się uczę. O Tobie usłyszałam po raz pierwszy właśnie na szkoleniu ,, Zrób z życia Arcydzielo" i muszę powiedzieć, że pozytywnie mnie zaskoczyłes. Przede wszystkim takim spokojem w głosie, mogłabym Cię słuchać i słuchać
8 czerwca 2022 Justyna - Mama
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam sesje coachingowe z Wiktorem
8 czerwca 2022 Aneta Mazurkiewicz - Accounts Receivable Manager
Bardzo dobry coach
Nic w życiu nie dzieje się przez przypadek, dlatego jestem wdzięczna że miałam ogromną przyjemność przejść cały proces grupowy na szkoleniu Zrób z życia Arcydzieło właśnie z Wiktorem Tokarskim i była to doskonała inwestycja w siebie. Wiktor pokazał jak spojrzeć na pewne sprawy innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie. Kończąc szkolenie po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem co chcę robić dalej ze swoim życiem tzn. wiem w którą stronę podążam i dlaczego właśnie tam… A najfajniejsze jest to, że po szkoleniu jestem wiem jak mogę pracować nad sobą i kształtować swoje życie! Wiktor dał się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie niesamowicie profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Zdecydowanie polecam Wiktora jako coacha!
7 czerwca 2022 Kinga - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Najlepsza inwestycja w życiu!❤️ jestem po szkoleniu „Zarządzanie sobą w czasie” prowadzonym przez Basię Lech i Wiktora Tokarskiego i wiem, że nic już nie będzie takie, jak było!
1 czerwca 2022 Marta Szymańska - Wizażystka
Bardzo dobry coach
⏳UWAGA⏳UWAGA⏳ Czy Ty też, tak jak i ja, uważasz, że CZAS rozciąga się jak guma; że leczy rany; że masz go na tyle dużo i zdążysz ze wszystkim; że przecieka przez palce... ach ten CZAS. Otóż w ostatni weekend, na szkoleniu ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE, zderzyłam się ze wszystkimi opiniami na temat CZASU. Jakież było moje zdziwienie, gdy usłyszałam, że to, jak traktuję czas jest informacją o tym, jaki mam szacunek do samej siebie‼ Dowiedziałam się, że to JA SAMA weszłam do kołowrotka i zasuwam w nim każdego dnia, bez żadnej przerwy, że odpoczynek to mój ... obowiązek, a nie żaden przywilej, czy nagroda. Masz podobnie? Twierdzisz, że doba jest za krótka? Skorzystaj z genialnego szkolenia, które prowadzi świetny duet praktyków Barbara Lech i Wiktor P. Tokarski Naucz się SZACUNKU DO SIEBIE, bo uwierz, nie masz już czasu. V.Różańska ⏰
1 czerwca 2022 Viola - Doradca
Bardzo dobry coach
Wiktor jest trenerem odpowiednim dla osób mojego pokroju - lubiących merytorykę, nowości i ciekawostki, które mają praktyczne zastosowanie oraz wyzwania stawiane w czasie szkolenia (bo wiadomo, że pościganie się z innymi lub samemu ze sobą to też frajda). Jestem pod wrażeniem jak w szkoleniu "Zarządzanie sobą w czasie" logicznie i zasadnie przemówił do mojego poczucia zabiegania i skutecznie wyleczył mnie z poczucia winy za odpoczynek. Gratki za ten wkład w moje mentalne życie
1 czerwca 2022 Monika - tester oprogramowania
Bardzo dobry coach
Wiktora poznałam dzięki szkoleniu "Zarządzanie sobą w czasie". Wcześniej brałam udział w wielu warsztatach z rozwoju osobistego, ale tym razem motywacja do działania wyszła poza salę szkoleniową. Eliminacja rozpraszaczy, konkretne planowanie każdego dnia, czas dla siebie, pozytywny egoizm - to zmiany, które wprowadziłam od razu, zainspirowana doświadczeniami i wiedzą Wiktora. Polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie na lepsze - to właściwy człowiek! Nie tylko do wyzwolenia nastawienia na rozwój, ale przede wszystkim do jego utrzymania i trwania w samodyscyplinie.
1 czerwca 2022 Marlena - Nauczyciel, trener, szkoleniowiec, wykładowca akad
Bardzo dobry coach
Drogi Wiktorze, bardzo dziękuję za wiedzę z o ostatnich dwóch dni- szkolenie " Zarządzanie sobą w czasie ". Wszytkie wykłady, wiele praktycznych wskazówek- matryca "Wiktora" , Zarządzanie pocztą, telefonem, aplikacje i wiele innych- traz wprowadzać zmiany, w razie potknięć- korygowanie i do przodu....pozdrawiam serdecznie Jadwiga- handlowiec
30 maja 2022 Jadwiga - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Dziękuję Wiktorze za szkolenie Zarządzanie Sobą w Czasie
29 maja 2022 Maja - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Jestem po szkoleniu "Planowanie siebie w czasie" które prowadził Wiktor. Co to za rzeczowy człowiek jest to szok. Nie straszna mu intrakcja z uczestnikami. Solidnie przygotowany i wszystko co przekazuje jest jasne i przejrzyste. Bardzo miły głos i super poskładane zdania. Jego poczucie humoru pozwala na chwilę odetchnąć, gdy szkolenie nie jest łatwe. A to na pewno do łatwych nie należało. Dziękuję Wiktor za Twoją historie i lekkość prowadzenia szkolenia. Mega wiedzę wyniosłam ze szkolenia dzięki Twojemu profesjonalizmowi.
29 maja 2022 MARTA - kadrowa i płacowa
Bardzo dobry coach
Wiktor jest świetny w tym co robi, jest pełen pasji i zaangażowania. Podejmuje wyzwania na szkoleniach i daje więcej niż oczekiwania, po prostu jest mega. Wiktor- Dziękuje Ci za wezwanie mnie do nowego, lepszego życia.
16 maja 2022 Iwona - Inne
Bardzo dobry coach
Właśnie ukończyłam szkolenie prowadzone przez Wiktora. Nadal niosą mnie te emocje i energia do działania. Trener bardzo indywidualnie traktuje każdego uczestnika grupy wykazując 200% procentową koncentrację. Co najważniejsze : potrafi wywołać zmianę już w trakcie szkolenia. Otrzymane wskazówki i wsparcie będzie pomocne we wdrażaniu zmian. Polecam, warto jeśli chcesz mieć skutek i efekty, a nie tylko zaliczone szkolenie.
15 maja 2022 Angelika - Trenerkaodzywiania.pl
Bardzo dobry coach
Mniałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu Jak zbudować pewność siebie oparta na faktach które prowadziła Basia z Wiktorem super z nich duet Basia królowa trójkątów Wiktor prezentacji. wszystko dograne w 100% Wychodzę z szkolenia pewniejsza siebie i z mega duża wiedza umiejętnościami . Serdecznie polecam !!
15 maja 2022 Alicja - Kucharz
Bardzo dobry coach
Wiktor jest osobą bardzo elokwentną, doskonale widząca o czym mówi, wie co mówić i przede wszystkim potrafi też słuchać. Potrafi analizować różne punkty widzenia, naprowadzać podopiecznego na pewne wnioski, na które osoba dzięki jego pomocy sama potrafi spojrzeć z szerszej perspektywy. Wnioski są indywidualne, wyjątkowe i niepowtarzalne dla każdego. Brałem udział w szkoleniu, które prowadził Wiktor i jestem pod ogromnym wrażeniem. Wyniosłem z w/w szkolenia bardzo, bardzo wiele. Ogrom przemyśleń, świeże spojrzenie na pewne, własne kwestie, do których samemu było by ciężko dotrzeć. Polecam serdecznie!
29 kwietnia 2022 Arkadiusz - Kierowca zawodowy
Bardzo dobry coach
Moi Drodzy, miałem okazję poznać Wiktora osobiście po raz pierwszy na szkoleniu "Zrób z życia Arcydzieło". Uważam, że Wiktor jest profesjonalistą i ekspertem w tym co robi i jak prowadzi szkolenia z rozwoju osobistego. Jest doskonałym mówcą, wie o czym mówi i potrafi przekazywać złożoną wiedzę w prosty i skuteczny sposób docierając do głowy i serca uczestników szkolenia. Szkolenia prowadzi z wielką pasją i ogromnym zaangażowaniem a wiem co piszę, bo zdarzało mi się bywać na szkoleniach gdzie prowadzący potrafił uśpić mnie w ciągu pierwszych 5 minut :) - w przypadku szkoleń Wiktora nuda i znużenie to nieznane zjawisko :) Wiktor jest też dostępny w tzw. rozmowach kuluarowych, gdzie możesz przegadać z nim swój problem, o którym nie chcesz mówić publicznie na forum. Jeżeli kogoś jeszcze nie przekonuje moja opinia polecam zapisać się na szkolenie z rozwoju osobistego prowadzone przez Wiktora i doświadczyć wszystkiego powyższego na własnej skórze :)
28 kwietnia 2022 Tomasz - Informatyk
Bardzo dobry coach
Spędzony czas na szkoleniu z Wiktorem był dla mnie potwierdzeniem, ze warto wierzyć w ludzi i zmiany. Bardzo kompetentny, docierający w swoich przekazach nawet do najbardziej krytycznych osób. Pełen humoru, życzliwości i ogromnej serdecznej cierpliwości. Żal było odjeżdżać, wspaniałe spędzony czas, pomógł mi spojżeć na innych z nowej pozytywnej perspektywy. Dzisiaj potrafię w dużym stopniu to to czego przed szkoleniem nie potrafiłem - zrozumieć ludzi. Dziękuje i proszę o ciąg dalszy.
7 kwietnia 2022 Adam - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Miałam okazję byc na dwóch szkoleniach. Arcydzieło I Persolog. Oba szkolenia są bardzo dobre. Poprowadzone bardzo profesjonalnie.Tresci szkoleń są bardzo dobre dostępne i zrozumiałe.Duzo przykładów i ćwiczeń.Zawieraja dużo narzędzi które można wdrożyć w życie domowe i zawodowe.Bardzo polecam oby dwa szkolenia są idealne.
5 kwietnia 2022 Gabriela - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Miałam okazję zacząć robić z życia Arcydzieło.. no i zaczęło się. Było niewygodnie, wyszło wiele przekonan. Dziś wiem, że to początek pracy ze sobą dopiero. Wiktor w niezwykle łagodny sposób podnosił tematy niewygodne ale w sposób dodający wsparcia i pewności siebie
4 kwietnia 2022 Elżbieta - Właściciel salonu kosmetycznego/masażu
Bardzo dobry coach
Wiktor zaraża optymizmem i profesjonalnoscia. Byłem pod ogromnym wrażeniem w jaki sposób potrafił zaopiekować się każdym uczestnikiem na szkoleniu. Sposób przekazywania wiedzy jest bardzo przystępny i jednocześnie bardzo dogłębny. Bardzo polecam
4 kwietnia 2022 Piotr - Kierownik ds technicznych
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam szkolenia u Wiktora. Dużo merytorycznej wiedzy, zrozumienia w gorszych momentach, cieszę się, że mogłam się od niego uczyć. Myślę, że każdy kto zdecyduje się na szkolenie u niego nie pożałuje.
30 marca 2022 Katarzyna - Account Manager
Bardzo dobry coach
Brałam udział w szkoleniu: Zarządzanie sobą w czasie Wiktor ma niesamowitą wiedzę i potrafi świetnie ją przekazać. Nie pozwala na samo przyjmowanie wiedzy, w bardzo umiejętny sposób motywuje do wdrażania rozwiązań. Jestem pod wrażeniem jego szkolenia.
23 marca 2022 Aneta - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Praca z Wiktorem to niezwykła przyjemność. Poza ogromem wiedzy, doświadczenia i zaangażowania wnosi on do relacji niezwyłką wrażliwość tak potrzebną w pracy z drugim człowiekiem. Jego chęć niesienia pomocy i dorarcia do rozmówcy jest łatwo zauważalna. Kiedy uczestnik szkolenia jest niepewny, zagubiony lub nie do końca rozumie prezentowane treści Wiktor od razu dostarcza dodatkowe przykłady i historie, które pozwalają lepiej zrozumieć prezentowane zagadnienie. Mimo swojej ogromnej wrażliwości tam gdzie trzeba nie odpuszcza i nie pozwala się zbyć ogólnikami, tylko zdecydowanie naprowadza szkolonego na konkretne i zdecydowane kroki jakie podejmie, aby to o czym się dowiedział od razu i z jak największą skutecznością wprowadził w swoje życie. Żeby uczestnik nie tyle co odhaczył szkolenie, ale odniósł z niego prawdziwą wartość i poprawił swoje życie. Ogromnie dziękuję i gorąco polecam.
23 marca 2022 Grzegorz - Manager działu obsługi klienta
Bardzo dobry coach
Życie jest sztuką wyborów. Ja takiego dokonałem jadąc na szkolenie Zarządzanie sobą w czasie współ prowadzone przez Wiktora co mogę na ten temat napisać
22 marca 2022 Łukasz Kożuchowski - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Wyśmienity trener, zdecydowanie polecam spotkania z Wiktorem. Po wspólnych spotkaniach szeroko otwierałem oczy, w jaki to prosty sposób można sprostać wielu problemom. Teraz wszystko jest prostsze :) Dziękuję
16 marca 2022 Tomasz - Kierownik sprzedaży
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu online 'Asertywna pewność siebie w komunikowaniu' prowadzonym wspólnie z B.Lech. Ten niesamowity duet, dzięki wiedzy i doświadczeniu, w całkowicie przystępny sposób potrafi pomóc ułożyć w głowie nawet najbardziej skomplikowane problemy. Dzięki ich zaangażowaniu i otwartości na każdego uczestnika, czuliśmy się zaopiekowani- nawet online. Wiktor jest coachem, który nie tylko pomaga zmienić nastawienie do życia, swoją otwartością sprawia, że nawet jeśli nie czujesz motywacji to nagle ją masz i problemy, które były powodem uczestnictwa w kursie zmieniają swoją wagę w jednej chwili. Bardzo serdecznie polecam:)
13 marca 2022 Paulina - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Podejście do człowieka - wyciągnięcie prawdziwego podłoża problemu - super. Tematy poruszane podczas sesji pomogły mi w rozwiązaniu problemów i zmieniły moje podejście do wielu kwestii. Z czystym sumieniem polecam każdemu.
10 marca 2022 Radek - Kierownik Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Wiktora poznałam niedawno podczas weekendowego szkolenia p.t. "Zbuduj pewność siebie opartą na faktach" i od razu polubiłam. Miły, niezwykle ciepły, haryzmatyczny facet całkowicie zmienił moje myślenie o sobie, o moich talentach, mocnych stronach. Dzięki niemu przypomniałam sobie moje sukcesy i osiągnięcia, a przecież byłam przekonana, że nic nie umiem zrobić. Rozprawiłam się z blokadami z przeszłości, które wiele lat nie pozwalały mi rozwinąć skrzydeł. Wiem, że jeszcze wiele przede mną, ale dzięki Wiktorowi jestem na dobrej drodze do osiągnięcia celu, którym jest spełnienie moich marzeń.
13 luty 2022 Anna - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Szkolenie "Zbuduj pewność siebie opartą na faktach" jest dla osób które nie czują się pewne w niektórych obszarach życia! Wiktor Tokarski działa bardzo profesjonalnie, odpowiada na wiele nurtujących pytań oraz otacza szczególną opieką wszystkich uczestników kursu, nie zotawia bez odpowiedzi i pomaga wszystkim tym którzy potrzebują wsparcia. Bardzo dziękuję i polecam!
12 luty 2022 Anna - branża zdrowie i uroda
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam! Miałam przyjemność poznać Wiktora Tokarskiego na szkoleniu " Zbuduj pewność siebie opartą na faktach" Sposób prowadzenia szkolenia, otwartość a przede wszystkim wiedza jaką przekazał podczas warsztatów zasługują na wielkie brawa i podziękowania z mojej strony. Na pewno skorzystam z jego fachowej pomocy, motywuje do myślenia i działania. Dziękuję Wiktor :-)
12 luty 2022 Sylwia - własna działalność
Bardzo dobry coach
Prawdziwie prawdziwy , wyśmienity Trener .Stworzony do tej pracy , która jest ewidentnie jego pasją .Olbrzymia wiedza i wyjątkowy dar jej przekazywania .Szczerze gorąco polecam:) . Wiktorze mam nadzieje , że wkrótce znów się spotkamy .
12 luty 2022 Michał - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Wyjatkowy, charyzmatyczny przyjaciel ludzi, ktory potrafi dotrzec do sedna i dotknac czulego miejsca w delikatny sposob oraz dac wlasciwe narzedzia do pracy nad soba. Ma otwarta osobowosc do ktorej latwo jest zwrocic sie z nurtujacym pytaniem. Osoba warta polecenia.
12 luty 2022 Marta Szynal - Manager
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam coaching z Wiktorem
12 luty 2022 Agnieszka Paterek - Mama 24h/dobę
Bardzo dobry coach
Zwróciłem się kilka lat temu o pomoc do Wiktora, gdy przechodziłem załamanie nerwowe. Wiktor, pomógł mi stanąć na nogi. Dzięki niemu jestem od 3,5 roku w nowym, szczęśliwym związku. Dzięki Wiktorowi mogę powiedzieć, że nie tylko odzyskałem sens i radość życia, ale, że w ogóle żyję :) Wiktor sprawdził się też znakomicie gdy musiałem przygotować się do negocjacji. Dzięki temu jak mnie do nich przygotował, wynegocjowałem wszystko to co chciałem :) Świetny fachowiec. To wizytówka Wiktora :)
11 luty 2022 Tomek - Urzędnik państwowy
Bardzo dobry coach
Wiktora poznałem na wspólprowadzonym przez niego szkoleniu z zakresu Zarządzania sobą w czasie. Był do niego merytorycznie przygotowany, a swoboda, z jaką je prowadził, świadczy o jego olbrzymim doświadczeniu. Łatwo nawiązywał kontakt zarówno z grupą, jak również z każdym uczestnikiem z osobna. Czułem, że rozumie moje wyzwania i z łatwością nakierunkowuje mnie na rozwiązania. Niewątpliwą duży plus za osobiste rozmowy w przerwach, podczas których cały czas był dostępny dla uczestników i można było z nim indywidualnie porozmawiać. Było MEGA!!! Polecam szkolenia, które prowadzi!!!
11 luty 2022 Rafał - Dyrektor Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Mój udział w szkoleniu "Pewność siebie oparta na faktach" było dla mnie ogromnym przeżyciem, które bardzo pozytywnie wpłynęło na moje poczucie własnej wartości , pewność siebie w kontaktach i relacjach z innymi. Prowadzący Wiktor Tokarski wprowadza atmosferę otwartej rozmowy, odkrywania w sobie uczyć, ukrytej odwagi i zdolności. Proponowane ćwiczenia, wykonałam chętnie, bowiem były poprzedzone szczegółowym wyjaśnieniem. Każdy z uczestników miał czas by pracować od razu nad swoim wnętrznym szczęściem ! Jestem pod wrażeniem otwartości prowadzącego, wiedzy oraz ciepłego i profesjonalnego przekazu i udzielanych od razu ważnych dla mnie wskazówek. Polecam Wiktora Tokarskiego, to jest mój pierwszy Coach, jestem wdzięczna, że trafiłam pod Jego skrzydła! :-)
11 luty 2022 Marzena - inspektor/adm.samorządowa
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność poznać Wiktira na szkoleniu dotyczącym pewności siebie. Jego wiedzą, postawa, umiejętności prowadzenia szkoleń umiejętność poruszania najgłębszych zakamarków duszy bez natręctwa powoduje, iż człowiek się otwiera i chłonie wszystko co jest mu przekazywane. Chcę się brać więcej, bo jest to coś co w sposób naturalny dotyka każdego z nas i pokazuje drzwi do lepszego życia. Bardzo polecam.
11 luty 2022 Emilia - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w szkoleniu "Zbuduj pewność siebie opartą na faktach", które prowadził Wiktor. Jestem pod wrażeniem Jego wiedzy, kompetencji oraz umiejętności objaśniania tego, co wyjątkowo zawiłe :) Atmosfera podczas spotkań była bardzo przyjazna, co sprzyjało otwartości w pracy. Szczerze polecam współpracę z Wiktorem, daje nowe spojrzenie na swoje życie i mobilizuje do pozytywnej zmiany.
11 luty 2022 Magda - nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj