Wojciech Moskała

Popularność: 120
Bardzo dobry coach (2)
Inaczej. Głębiej. I na spokojnie. Jestem spragniony głębi i prawdy. Często lubię zadawać - sobie i innym - pytanie: "Dlaczego?". Nie wystarczą mi proste wyjaśnienia albo zastane mechanizmy. Szukam, drążę, pytam się, poddaję dyskusji różne idee i oglądam je od kilku stron. Kocham udoskonalać szczegóły życia w kreatywny sposób, a jednocześnie lubię zachowywać racjonalność - nawet jeśli cel wydaje się bardzo atrakcyjny. Wierzę, że dzięki wysiłkowi, wytrwałości, odważnych marzeniach, a jednocześnie roztropności wiele rzeczy jest dla nas możliwe! Co mogę Ci zaoferować jako coach? Uważne słuchanie. Autentyczność. Szczerość. Pytania pobudzające do zajrzenia w głąb siebie. Po co Ci coaching? Żebyś jeszcze raz zastanowił(a) się, w jakim obszarze życia chcesz się rozwijać. Pracujesz nad zmianą nawyków i nie wychodzi? Chcesz coś zmienić w swoim życiu? A może szukasz swojej misji życiowej? Spójrzmy na to z innej perspektywy! Inaczej. Głębiej. I na spokojnie. Moją misją jest zainspirowanie Ciebie do okrycia Twojej własnej misji życiowej, prowokując Cię do głębszej refleksji oraz poszerzania samoświadomości.
Kontakt
Cena
155zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cały kraj, cały świat, Cała Polska, Lublin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
instagram
www.instagram.com/wmjmcoaching
Telefon
530-179-584

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem po paru sesjach u Pana Wojciecha i przyznam, że zna się na swojej pracy. Dzięki niemu patrzę na swoje życie dużo lepiej. Podczas sesji jest miła atmosfera dzięki czemu mogę się czuć lepiej i swobodniej.Polecam !
7 listopada 2022 Szymon - Stolarz/instruktor kick boxingu
Bardzo dobry coach
Polecam z całego serca sesje coachingowe u Wojtka. Dzięki sesjom skonkretyzowałem swoją misję zawodową oraz zobaczyłem ukryte przekonanie, które rzutowało na moje prowadzenie firmy, na to jak działam i jak sam siebie blokuję przed sukcesem. Wojtek w profesjonalny sposób, dając przestrzeń, pomaga rozpracować najtrudniejsze tematy, co skutkowało olśnieniami i przypływem energii. Doświadczyłem od niego zarówno uważności, jak i konkretu, co pomogło mi ruszyć z miejsca w ważnej dla siebie biznesowej sprawie.
13 października 2022 Tomasz - Właściciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj