Lista coachów Cała Polska

Posiada artykuły
Life coaching, biznes coaching
popularność: 120    ocena: Bardzo dobry coach (3)pełny opis
Witam Cię serdecznie. Nazywam się Beata Banach, jestem dyplomowanym coachem (dyplom praktyka coachingu uzyskałam po ukończeniu Kursu Praktyka Coachingu w Fideratio Centrum Psychoterapii i Coachingu Online) Zajmuje się life coachingiem, coachingiem kariery, coachingiem chrześcijańskim, coachingiem relacji. Prowadzę sesje coachingowe online. Zapraszam Cię do wspólnej drogi w głąb siebie. Pozytywne myślenie daje spełnienie! Spotkajmy się na sesji.
popularność: 62    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
"Nieważne skąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz" Jestem Coachem w trakcie akredytacji ICF i z wielką chęcią zostanę Twoją towarzyszką do miejsca w którym chcesz się zobaczyć. Z nieśmiałej, niepewnej siebie, totalnie przeciętnej osoby, stałam się człowiekiem z odważnymi marzeniami, który nie boi się wychylać przed szereg. Wierzę, że to my kreujemy swoje życie, a na wszystko jest rozwiązanie. Moją misją jest wspieranie ludzi w podnoszeniu ich standardu życia poprzez zmianę myślenia oraz poszerzanie świadomości. Od kilku lat pracuję z osobami z niepełnosprawnością psychiczną lub intelektualną. Jestem absolwentką Psychologii Rozwoju i Coachingu. Obecnie studentka Psychologii Zmiany i Rozwoju Osobowości.
popularność: 77    ocena: Bardzo dobry coach (6)pełny opis
Odczyty astrologiczne, spec. samopoznanie i ekspresja.
popularność: 353     pełny opis
Jakub Rataj - Psycholog | Coach ICC. Prowadzę coaching w obszarze osobistym/indywidualnym, managerskim oraz biznesowym. Z moich sesji korzystają osoby prowadzące swój biznes, zarządzające zespołami, projektami, pracujące w korporacjach, mediach, marketingu, szerokopojętej kulturze oraz branży medycznej, prawniczej, handlowej i reklamowej. Coaching jest procesem opartym na partnerskiej relacji i zaufaniu. Poprzez coaching wzrasta świadomość siebie, swoich zasobów, talentów, mocnych stron i słabości. W mojej pracy coachingowej specjalizuje się rozwoju i wzmacnianiu kompetencji liderskich, tworzeniu efektywnych nawyków, skutecznym budowaniu relacji z drugą osobą, odnalezieniu równowagi w sferze prywatnej i zawodowej. Pracuje również nad obszarami sprawiającymi trudności w sferach osobistych, emocjonalnych i biznesowych. Poprzez indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klienta, sesje coachingowe mogą wpływać na poprawę jakości życia oraz poczucie satysfakcji. Budowanie drogi do osiągnięcia celu odbywa się w oparciu o przeformułowaniu przekonań, świadomość obszarów rozwojowych oraz zasobów osobistych, emocjonalnych, zawodowych, i społecznych.
popularność: 1355    ocena: Bardzo dobry coach (13)pełny opis
Zapraszam na mój profil po więcej informacji.
popularność: 61     pełny opis
:::::: DIET COACHING :::::: NAPADY OBJADANIA :::::: PSYCHODIETETYKA :::::: Chcesz się uwolnić od napadów objadania? A może byłaś już na tysiącu diet, a kilogramy i tak wróciły? Tęsknisz za tym żeby po prostu jeść tak jak lubisz i nie tyć? :::::: Zapraszam Cię głęboki proces rozwojowy, w którym pomogę Ci uwolnić się od diet i ciągłego myślenia o jedzeniu. Odzyskaj ze mną kontrolę nad jedzeniem i schudnij bez nakazów i zakazów! :::::: Jestem dyplomowanym psychodietetykiem i specjalizuję się w tematyce objadania. Przez 10 lat sama zmagałam się z kompulsami na zmianę z restrykcyjnymi dietami. Rozumiem więc przez co przechodzisz! Od 15 lat jestem WOLNA, mam zdrową relację z jedzeniem i pomagam innym uwolnić się od napadów jedzenia.
popularność: 611    ocena: Bardzo dobry coach (30)pełny opis
Dyplomowany coach - mentor - konsultant kryzysowy (w trakcie szkolenia) - dzielna kobieta. Wspieram kobiety, samodzielne mamy, które w obliczu ogromnych życiowych zmian są gotowe zrobić krok naprzód w kierunku życia, jakiego pragną, budząc w Sobie odwagę i potencjał, pokazać Sobie i światu, że koniec tak naprawdę jest nowym początkiem. BĄDŹ DOBREJ MYŚLI DZIELNA KOBIETO
popularność: 243    ocena: Bardzo dobry coach (4)pełny opis
Inspiruję do odkrywania swojej misji życiowej, pobudzając do refleksji i poszerzania samoświadomości.
popularność: 112    ocena: Bardzo dobry coach (2)pełny opis
Działam motywowana pragnieniem wzbogacania życia innych ludzi.
popularność: 30    ocena: Bardzo dobry coach (1)pełny opis
Nie ma sytuacji bez wyjścia. Czasami wystarczy trochę cierpliwości, a wszechświat pokaże Ci swój plan na Ciebie.
popularność: 9     pełny opis

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj