Lista coachów Mrągowo

Posiada artykuły
Jestem akredytowanym coachem ACC w International Coach Federation. W obszarze life coachingu moimi klientami są osoby, które chcą budować poczucie własnej wartości, świadomie zarządzać rolami jakie pełnią w życiu, a także poprzez poznawanie siebie- mieć większy wpływ na swoje decyzje oraz jakość życia. W obszarze business coachingu prowadzę coachingi menedżerskie, a także coachingi zespołów sprzedażowych i projektowych.
popularność: 2357    ocena: Bardzo dobry coach (21)pełny opis
Z zamiłowania i pasji coach, trener umiejętności psychospłecznych, doradca zawodowy.
popularność: 1315    ocena: Bardzo dobry coach (20)pełny opis
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Umów się na bezpłatną sesję zerową właśnie TERAZ :) Kontakt: sesjazerowa@gmail.com tel. 697 610 752
popularność: 2982    ocena: Bardzo dobry coach (43)pełny opis
Wspieram osoby szukające własnej drogi, zarówno w obszarze kariery i biznesu, jak też w sferze pozazawodowej, związanej z szeroko pojętym rozwojem osobistym. W swojej pracy niezależnie od obszaru pracy, dążenia, czy też celu na proces, zachęcam Klientów do poszerzenia perspektywy, do spojrzenia z lotu ptaka, do holistycznego widzenia na różnych etapach procesu. Dzięki temu moi Klienci zyskują bardziej pogłębiony i wielowymiarowy obraz, poszerzają samoświadomość i mają możliwość zweryfikowania kierunku działań, aby uczynić dalszą drogę spójną, w zgodzie z samymi sobą. Wszędzie, gdzie pojawiają się niewspierające przekonania i blokady, wspieram w ich zidentyfikowaniu i poprzyglądaniu się, aby to, co już nie służy przetransformować na to, co wspiera. Również tam, gdzie poczucie własnej wartości, pewność siebie, czy komunikacja potrzebują wznieść się na inny poziom a wewnętrzna prawda potrzebuje się wyrazić z przyjemnością i uważnością towarzyszę. Kilka słów o mnie: Kobieta. Matka. Wiedźma z biznesem. Coachini, Trenerka. Doradczyni zawodowa. Freelancerka. Moją pasją oraz powołaniem jest wspieranie innych osób w drodze do lepszego, pełniejszego życia, w zgodzie z samym sobą.
popularność: 15     pełny opis

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj